TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396240 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 17, 2024, 12:32:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako rasporediti vezbe?  (Pročitano 33489 puta)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #78 poslato: Januar 18, 2007, 10:29:15 posle podne »

meni je isto dosadno da vezbam kod kuce...legnem tako da radim trbusnjake i posle 10 minuta uhvatim sebe kako razmisljam o sasvim desetim stvarima,i naravno ne radim nista...narvno uhvati me nekada manija,panika pa cepam ka prava...i mislim da bi sada vec bilo vreme da me uhvati...  ::)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #77 poslato: Januar 18, 2007, 10:22:35 posle podne »

Ja se već 15 godina spremam da vežbam kući... za sad sam samo uspela da ujutru uradim par vežbica za razgibavanje..
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #76 poslato: Januar 18, 2007, 01:14:38 pre podne »

Najvise volim da radim vezbe snage izmedju sest i deset uvece.Legnem izmedju 12 i 1 i uopste nemam problema sa spavanjem.Skontala sam da mom telu najvise prija tada.A setnja,trcanje, to radim ili pre podne,ili popodne do tri-cetiri.    Ne znam sta je za vas ozbiljan trening,ali ja jednako tesko radim,kao da idem u teretanu,samo sto mi je kuci prijatnije.   
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #75 poslato: Januar 17, 2007, 06:19:53 posle podne »

zato sam i otipkao ozbiljan trening  ;)
jeste, ali je svakako najbolje naviknuti se na ono sto je najzdravije i najispravnije.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #74 poslato: Januar 17, 2007, 06:09:03 posle podne »

Naravno jako se ralikuje KAKAV trening radimo...
marijana ne radi toooliko intenzivno fino se zamori i taman za spavanjac.. tako sam i ja dok sam išla na aerobik..

Inače da podsetim... kad sam pisala tekstić o tome KADA VEŽBATI )da nešto takvo zaista postoji i Nalazi se na Novo i zanimljivo) onda sam rekla da je vreme vežbanja ipak prilično individualno.. I još nešto - NAVIKA je majka ;)
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #73 poslato: Januar 17, 2007, 05:27:40 posle podne »

ukoliko se odradi ozbiljan trening do 2 sata pre odlaska na pocinak skoro je sigurno da cete imati problema da zaspete a u svakom slucaju nije zdravo.
a i ako se odradi naporan trening u 15:30 recimo, ja budem prilicno umoran u 11 uvece.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
marijana021
Gost
« Odgovor #72 poslato: Januar 17, 2007, 05:24:17 posle podne »

Meni nekako najvise prija uvece da vezbam..Onda bas lepo spavam i nemam problema sa nesanicom nikakvih.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #71 poslato: Januar 16, 2007, 08:15:12 pre podne »

bila tema ali je vise nema  :)
najbolje vreme za trening je negde od 9-11 (bolja varijanta) ujutro ILI 15-17 poslepodne, naravno pod uslovom da vam je bioritam spavanja normalan i pravilan i da se to uklapa u semu obroka, tj ne treba imati nikakav "major" obrok barem 90 min pre treninga (preporucljivo je na 120 min), a posle treninga treba odmah da sledi obrok.

Sto se tice spavanja, kad zamenim dan za noc opadnem za 2-3 ponavljanja u seriji na bench-u npr.

pa kortizol deluje pa zato
Sačuvana
Milos Milosavljevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #70 poslato: Januar 15, 2007, 11:49:35 posle podne »

bila tema ali je vise nema  :)
najbolje vreme za trening je negde od 9-11 (bolja varijanta) ujutro ILI 15-17 poslepodne, naravno pod uslovom da vam je bioritam spavanja normalan i pravilan i da se to uklapa u semu obroka, tj ne treba imati nikakav "major" obrok barem 90 min pre treninga (preporucljivo je na 120 min), a posle treninga treba odmah da sledi obrok.

Sto se tice spavanja, kad zamenim dan za noc opadnem za 2-3 ponavljanja u seriji na bench-u npr.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #69 poslato: Januar 15, 2007, 05:36:26 posle podne »

najbolje vreme za trening je 3-11 sati nakon ustajanja , mada covek se moze na svasta adaptirati
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #68 poslato: Januar 15, 2007, 05:04:14 posle podne »

bila tema ali je vise nema  :)
najbolje vreme za trening je negde od 9-11 (bolja varijanta) ujutro ILI 15-17 poslepodne, naravno pod uslovom da vam je bioritam spavanja normalan i pravilan i da se to uklapa u semu obroka, tj ne treba imati nikakav "major" obrok barem 90 min pre treninga (preporucljivo je na 120 min), a posle treninga treba odmah da sledi obrok.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #67 poslato: Januar 15, 2007, 05:00:47 posle podne »

Koliko mi se čini na tu temu smo uspeli da postignemo konsenzus:
kardio ujutru, tegovi popodne
ako radiš sve zajedno onda prvo tegovi pa kardio, a kad - pa dva sata posle poslednjeg većeg obroka ako mene pitaš :)
Ja sam imala najbolje rezultate kad sam vežbala ujutru posle mini doručka (sir, mleko, jogurt - nešto od toga)
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #66 poslato: Januar 15, 2007, 04:34:13 posle podne »

a kada najcesce vezbate...ujutru,uvece......zbog svih onih teorija o tome kako nas organizam drugacije reaguje u razlicito vreme.....i zbog varenja obroka..... ???
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #65 poslato: Januar 13, 2007, 04:42:12 posle podne »

Ma to je i bio cilj.. pozizitvna energija ljudi koji nzaju kako je vežbanje ZAISTA dobro.. i zato tako dobar odgovor na Mr Big-ov text..
I volim što imamo toliko dobrih saveta od ljudi sa iskustvom :)
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #64 poslato: Januar 13, 2007, 04:11:16 posle podne »

+
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 17 upita.