TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 12:40:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako rasporediti vezbe?  (Pročitano 32561 puta)
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #93 poslato: Februar 03, 2008, 07:44:59 posle podne »

Teorijski najbolje vreme je ono koje je dao markoni, a u praksi to je kao sto kaze daniela kada se ima vremena.

Meni jako smeta sto ne mogu da uhvatim neko stalno vreme za trening. U toku jedne nedelje treninge mogu da smestim jedan dan pre podne, drugi dan po podne, treci dan uvece (a mogu i da se potrudim pa da ih smestim sve u 10 pre podne). Da li to variranje vremena treninga moze da donese i nesto dobro (makar u nekoj teoriji)? Ili bolje da se navikavam na 10 pre podne?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #92 poslato: Februar 03, 2008, 06:23:44 posle podne »

Najbolje vreme treninga je za mene kad stignem... na žalost
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #91 poslato: Februar 02, 2008, 05:41:25 posle podne »

najbolje vreme za trening je 3-11 sati nakon ustajanja
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #90 poslato: Februar 02, 2008, 05:38:40 posle podne »

Kazu da je najbolje vreme za trening ujutro kad svice, i uvece kad zalazi sunce.
Sačuvana
Halk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #89 poslato: Februar 02, 2008, 03:48:10 posle podne »

Da li valja vezbati uvece?????????????
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #88 poslato: Januar 30, 2007, 05:49:44 posle podne »

Ja zbog kardio treninga i idem u teretanu... volim i tegove ali mi jeipak kardio deo najzanimljiviji
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #87 poslato: Januar 29, 2007, 07:36:07 posle podne »

Poenta bolje radi bilo sta i idi na sta god hoces,nego sedi kuci i gledaj sta ces pojesti,ubi me zima...Bila sam u teretani dva puta za zadnja tri dana,i bas sam sve radila po tri serije,sa max.tezinama koje mogu da odradim,i efekat nije nista jaci,nego kad sama kuci vezbam..Nikakve strasne upale nije bilo,jedino sto mi se traka jako dopala,a to ne mogu kuci da radim..
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #86 poslato: Januar 29, 2007, 07:32:04 posle podne »

isti slucaj ti je sa svim sportistima kada zavrse karijeru , pre svega jer im je metabolizam navikao na jedan rezim a sada su u totalno drugaicijem
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #85 poslato: Januar 29, 2007, 07:21:36 posle podne »

Moj brat dok se bavio kosarkom bio je bar deset kila mrsaviji.Prvo nije bio u kuci i zavirivao u frizider,nego na terenu,pa je manje i jeo,pa je bolje i izgledao,i imao sto puta bolju formu nego sad.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #84 poslato: Januar 26, 2007, 03:25:47 posle podne »

pa ja o tome od pocetka i pricam
ne smeta meni da neko ide na aerobik i ja igram fudbal svaki dan , nemogu reci da je on neka dobra aktivnost ali sta cu ceo zivot igram fudbal , nekada profi sada za svoju dusu ,tako da ne zameram nikome sto ide na aerobik vec ja zameram samo sto se on gura kao neka aktivnost koja dovodi do gubitka masnih naslaga , kada to nije tako , to sam vec objasnio ali ajde i slikovito , posto je fudbal aerobna aktivnost , vecinom, kao i aerobik , sta mislis koliko ja imam drugara koji misle da ce fudbalom smrsati i svaki dan igraju fudbal najmanje sat i po i opet nista i tako godinama , neki igraju i po dva i tri termina dnevno i opet imaju salo ili evo primer jos jednog lika , atleticar , amaterski , svaki dan trci 10 km i to dobar tempo a jednom nedeljno 20 km  i gojazan je , kako ? , e isti slucaj je sa devojkama i aerobikom da kazem zanimljivo je kao i nama fudbal ali da se smsra na taj nacin , nema teorije , mislim ima ali ...  , da nisma pomenuo imaju i isti stav i prema hrani i to je pogresno jer nas organizam ima fantasticnu moc adaptacije

osnova mrsavljenja je ishrana , hipertrofija i anaerobni trening
Sačuvana
Aleksandra Rapajic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #83 poslato: Januar 26, 2007, 02:34:04 pre podne »

Evo me malo sam bila lenja pa nisam pisala.
Markoni prvo da ti objasnim da to sto ti pricas je super vidim da znas i da pratis temu ali postoji jedna istina a to je da psihologija ljudi a narocito zena je posebna tema.
Trudim se i u svojim izlaganjima na TV i u svojim pismim na forumu,tekstovima u novinama malo vise priblizim ovaj sport koji ti sigurno ne volis vise od mene.Jer sam ja sve svoje posvetila tegovima i teretanama.
Ali postoji cinjenica koju moramo mada nerado priznati da je BB ekstreman sport i u Americi a kamoli kod nas.Drugo pojam fitnessa je cerka koja je nastala na body buildingu ali je nadjacala zao mi je ali je tako ne moj misliti da nedelim tvoje misljenje.Ja isto mislim da 70 % trenera nema veze sa zioto prodaju maglu oces da pocnem Power gym i njihova skola,covek izgleda ko bure a prodaje fitess diplome,Ninas team devojka je penjacica Profesora 5 smrti i mnogih drugih...Ovo je relativno novo kod nas pa se provuklo mnogo kukolja vremenom ce ljudi svatiti i poceti da vezbaju u teretani
Sto se tice mojih casova ja sanm nasla foru da vezbe iz teretane ubacim u aerobik sa malim opterecenjem i naucim ih da vezbaju a obavezno je da pre casa odrade zadati trening u teretani tako kad to moraju nije im tesko.Imam odlicne rezultate mogu to da dokumentujem slikama.
Ja nekrijem da se razbijam od treninga u teretani ali podjednako volim aerobik u ostalom to mi je zanimanje.
Verujmi da sprave ne pipam radim cucnjeve sa 80 kila ,mrtvo dizanje sa 120g.benc sa 8kg itd,... ali Aerobik mi prija da se dodatno isprznim i izbacim visak energije
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #82 poslato: Januar 20, 2007, 12:55:45 pre podne »

Muzika mi uopste ne smeta,cak naprotiv pomaze mi inace mozda ne bih izdrzala toliko trbusnjaka nekad mi je tesko da ih toliko radim,ali uz dobru muziku,nikakav problem.Sad sam pocela da ih radim pod opterecenjem,sad je cupavo..
A uzivam u svakom trenutku,juce sam dva sata vezbala,nisam mogla da stanem(posle vezbi snage 1 sat i 20 min.aerobika),kao ajd jos malo aerobika,jos 20 min.pa malo pilates jos 20 min... ;D ;D ;D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #81 poslato: Januar 19, 2007, 05:26:31 posle podne »

Nije ti loše ideja :)
Drago mi je da uživaš u vežbanju.. to je tako super (retko ;) )
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #80 poslato: Januar 18, 2007, 11:28:26 posle podne »

Muzika moze da bude i losa strana,ako slusas muziku koncentracija na izvodjenju ti je losa...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
marijana021
Gost
« Odgovor #79 poslato: Januar 18, 2007, 10:35:25 posle podne »

Najvaznije je opremiti se dobrom tehnikom i kupiti bar 2 DVD(trenutno imam samo tri,moram se snabdeti sa jos) izdanja fitnessa pa lagano.Imam dovoljno veliku sobu, veliki tv,i dobru spravu,super se cuje,pa onda pojacam dobru muziku i meni super.U teretanama mi je uvek smetalo ako nema inspirativne muzike,ili je previse utisana,ovako sama sebi namestim i svetlo,i muziku..i napravim sebi potpun ugodjaj dok vezbam.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.