TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 10:06:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brutalno jak trening 3 puta nedeljno :)  (Pročitano 3631 puta)
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 11, 2017, 11:48:12 posle podne »

bukvalno 2-3 vezbe i dosta za svaku vezbu koju radis uradi jedan dodatni set cucnja xD pa da vidis kako noge rastu ^^
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #21 poslato: Oktobar 10, 2017, 10:57:57 posle podne »

Ne mora gomila vežbi, čučanj i mrtvo dizanje odlično odrađuju posao, ostalo je po meni samo dopuna.
Sačuvana
g0xy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 10, 2017, 06:12:13 posle podne »

Pa mora gomila vezbi,kvadriceps,gluteus,zadnja loza,listovi  ;D
Listove cak radim 2x nedeljno,jer je mali misic i vrlo ga je tesko sokirati.
Pre 10 meseci,posle 6 cucnjeva sa 60kg,dobiao sam grceve u nogama i morao da sedim posle toga 15 min da bih mogao uopste da hodam ,a sada vec mogu da izguram 6 ponavljanja sa 120kg...nisam Hulk al nije ni lose.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #19 poslato: Oktobar 10, 2017, 02:22:57 posle podne »

Ja ne razumem kako se vama rekreativcima trening nogu oduzi na 2h, jedino ako radite gomilu vezbi po treningu što je po meni bespotrebno.
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #18 poslato: Oktobar 10, 2017, 01:21:55 posle podne »

Bas zato se meni svidja ideja da se trening nogu podeli na dva dana. Tj. to je jedan od razloga, sto se trening mnogo oduzi.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
g0xy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94


« Odgovor #17 poslato: Oktobar 10, 2017, 10:53:38 pre podne »

Eh samo da se ispravim,realno trening mi traje oko 90min,a pauze između serija oko 2,5 min.
Nema priče i zezanja za vreme treninga,posle istog noge su bukvalno demolirane.
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 10, 2017, 09:44:49 pre podne »

jednom nedeljno jedna misicna grupa je premalo definitivno :) ovo sto se hemije tice zavisi od individue i od stila treninga :)
Sačuvana
Fearless
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #15 poslato: Oktobar 10, 2017, 08:37:12 pre podne »

Ja mislim je 2h previse dobar trening traje oko 1h plus istezanje 15min...

Ja bih radio od toga 4x čučanj,3x iskorak,3x press,3x šut i 4x listovi sa 30tak ponavljanja za njih..I pauze manje da pravis, nekih 1-2min a odmor posle nogu sledeći dan :)

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Sačuvana
g0xy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 10, 2017, 07:47:36 pre podne »

Ako mogu ja da se nadovežem na ovaj post,ista je tematika pa bih voleo neko mišljenje.
Trening za noge mi se sastoji iz sledećih vežbi:

•   Čučanj 4 serije 12x60/8x100/6x120/8x100
•   Leg press masina 4 serije 10 x 140/8x160/8x160/8x160
•   Dugački Iskorak  4 serije x 7 ponavljanja (2 bučice 2 x 15kg)
•   Rumunsko mrtvo dizanje 4 serije 10x100kg
•   Nožna fleksija  3 serije 10 ponavljanja x60kg
•   Listovi 4 serije 60kg x 10 ponavljanja (masina za listove)
•   listovi sa stepenika (sopstvena težina) 4 x 60 ponavljanja sa pauzom


Sve skupa mi traje oko 90min,uključujići obavezno istezanje nakon vežbi.
Da li je trening jak i dali bi trebalo posle njega da sledeći dan pauziram?
Za vreme treninga pijem BCAA,a posle treninga popijem 50g Whey+glutamin,ishrana mi je dobra,da ne ulazimo sada u tu temu.

« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2017, 10:51:07 pre podne od strane g0xy » Sačuvana
postenjacina
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 10, 2017, 12:48:14 pre podne »

Sad bez neke lose namere, ali onda detaljno napises ili napisete post o tome kad i kako trenirate 3 puta nedeljno kako neki klinac koji je tek poceo ( mada za njih je to idealan broj ) ne bi pomislio da tako treba na duze staze. :) Resili smo misteriju... SAMO RAD

Bez neke lose namere aj se lepo vrati na njegov prvi post i lepo procitaj sta je napisao ! Covek je u najsitnije detalje napisao kako se odradjuje njegov trening , kako se hrani i kako koristi suplementaciju . Ovi neki klinci kojima sam pokazao post su sve lepo razumeli i sproveli u delo gde se vide itekako rezultati , misterijo moja :p
Sačuvana
Aca Zmaj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54


Just a regular guy with a strong will and hope

« Odgovor #12 poslato: Jul 20, 2017, 07:18:19 posle podne »

Sad bez neke lose namere, ali onda detaljno napises ili napisete post o tome kad i kako trenirate 3 puta nedeljno kako neki klinac koji je tek poceo ( mada za njih je to idealan broj ) ne bi pomislio da tako treba na duze staze. :) Resili smo misteriju... SAMO RAD

Hahahaha vazno je da je misterija resena :).... naravno da ne treba na duze staze, dva meseca je sasvim okej. telo se oporavlja, plus napreduje i sprema se za nesto mnogo jace i jos veci napredak :)
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #11 poslato: Jul 20, 2017, 07:09:09 posle podne »

Sad bez neke lose namere, ali onda detaljno napises ili napisete post o tome kad i kako trenirate 3 puta nedeljno kako neki klinac koji je tek poceo ( mada za njih je to idealan broj ) ne bi pomislio da tako treba na duze staze. :) Resili smo misteriju... SAMO RAD
Sačuvana
Aca Zmaj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54


Just a regular guy with a strong will and hope

« Odgovor #10 poslato: Jul 20, 2017, 04:14:55 posle podne »

Evo ovako, da razlozim malo stvari. Ja sam neko ko jednostavno obozava da trenira, do te mere da bih ziveo u teretani hahaha. Ali sta se desava, ja vec godinama treniram po 5 puta nedeljno, u fazi priprema i po 6. Nisam ni pomisljao da smanjim broj treninga, jer sam mislio da je to to, ako hocu vise moram da treniram vise. Ali jedno je ono sto moj mozak misli, a drugo je ono sto moje telo trazi. Posle oktobra 2016. godine, trenirao sam i dalje u jakom intezitetu sve do aprila, ali moje telo nije htelo vise da slusa, te sam prelomio da smanjim broj treninga na svega tri treninga nedeljno. S obzirom da pored treninga radim i tezak fizicki posao koji mi i omogucava da recimo izadjem na binu, trosim dosta kalorija mimo treninga, bez obzira koliko dobro da se hranim. Kao sto sam i rekao, smanjujem broj trenina i bez obzira na to, trening je stvarno brutalan ( zna i Mare kako treniram jer smo u istoj teretani ), i dalje se hranim odlicno, sa solidnom podrskom suplementacije. Desava se da sam kroz dva meseca dobio 4 kg dobro upakovanih misica, uvecan obim ruke, vecu gustinu u gornjem segmentu grudi, dublja ledja, punije noge, list je vidno popravljen, a to mi je najslabija partija, itd. Tako da, smatram da moze da se napreduje uz ovakav nacin treniranja, ali nije niko u moranju da ga proba :). U pripremnom delu bih naravno povecao broj treninga, za sad meni licno pase ovako pa ko je voljan, moze da proba, ko nije, neka trenira na nacin na koji inace trenira :). Evo i slike koja je nastala kao posledica ovakvog nacina treniranja :D... krivo mi je jer nisam napravio pre i posle, ali sta da se radi.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #9 poslato: Jul 20, 2017, 03:18:54 posle podne »

Mislim da bez 5,6treninga nedeljno ne mogu da se  zeljeni rezultati,jedino ako si na hemiji.

Ja se ne slažem sa ovim, baš je obrnuto ako si na hemiji možeš da treniraš 5-6 puta nedeljno dok je bez hemije 3 treninga sasvim dovoljno.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #8 poslato: Jul 20, 2017, 02:50:32 posle podne »

Kljuc je u ovome visesatni. Niko nije rekao da je dobro trenirati sa tegovima po par sati.

A druga stvar, dosta kvalitetne ishrane, kvalitetan odmor, suplementi koji potkrepljuju odmor i cuvaju misice i sve je izvodljivo.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.