TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:17:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana i vjezbe  (Pročitano 4051 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #3 poslato: Jul 22, 2017, 06:47:46 posle podne »

Ja  bih ti preporučio odlazak u teretanu ako si u mogućnosti, trening sa tegovima+ kardio trening uz regulisanu ishranu su jedini način da dođeš do željenog cilja.
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #2 poslato: Jul 22, 2017, 06:16:30 posle podne »

Pozdrav!
Generalno ne postoji ni jedna vezba koja topi salo oko truka. Vec sve vezbe koje radimo zajedno, daju taj efekat. Izgled, smanjenje masti u telu najveca je zasluga ISHRANE. Dakle, bez zdrave i proracunate ishrane, nema ravnog stomaka i atletske figure. Izazovi sa sklekovima i trbusnjacima, pretostavljam da si to video na internetu, kao i svaka vezba ako se radi, dace neki efekat, ali to nije kompletno. Sta posle tog izazova? kako dalje trenirati. Najbolji vid treninga za tebe jeste trening za celo telo. Da naucis osnovne vezbe sa tegovima i to ce ti dati rezultate. Kakva iskustva imas do sad u sportu? Jel si trenirao nesto? Da li si vec nekada vezbao u teretani ili sl?
Sačuvana
pikac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Jul 22, 2017, 05:31:04 posle podne »

Pozdrav.
Imam problem sa viskom kg. Do prije par mjeseci sam imao 101 kg. Odlucio sam regulisati ishranu i sad imam 91 kg. i stoji na tom. Vidi se neka razlika u tih 10 kg al opet ima se tu dosta za skinut pa je stomak tu. Jedino me muci na predjelu stomaka. Imam 20 god. Visina 183 cm sadasnja tezina 91 kg... Treba mi pomoc preporuka sta da radim da se dovedem u red. Posto sam pocetnik u svemu prije mi nije trebala nikakvo regulisanje ishrane do prije par god kad sam se krenuo gojit. Izbacio sam sokove , slatkise , grickalice  ( nekad kokice pojedem od grickalica )i nemam potrebu da jedem te stvari jer sam navikao organizam na voce , povrce , meso ( riza , meso , krompir , paprike , salata ,riba ,jaja.. i ostalo ) .. Treba mi neka pomoc sto se tice vjezbi . Zanima me da li sklekovi trbusnjaci pomazu u topljenju sala , jer gledam ljude koji uzmu izazov da rade 30 dana po 100 sklekova i trbusnjaka svaki dan i naravno vide se rezultati jer su mrsaviji pa samo nabukne misic , pa ne znam koje su vjezbe potrebne za mene jer bas u predjelu stomaka ima viska pa da i ojacam trbusnjake nece se vidjet.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.