TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 02:19:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako doci do 105 kg - pomoc -  (Pročitano 4500 puta)
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #37 poslato: Avgust 10, 2017, 10:36:53 posle podne »

Ovako izgleda tvoj jelovnik kroz nutitivni sastav.

Možda su mala odstupanja jer je ovde WHEY taj koji je i nemam podatke za oslića pa sam stavio skušu, i za godine sam ti stavio 19  ;D
Nemoj da te zbunjuje što je kod mene u tri obroka. Napravio am samo za 4 pa nikao da doradim na bar 5. Bitno je da su sve tvoje namirnice tu

znači redom

P 4,36 g/kg tt - previše
UH 4,9 g/kg tt - ok ali i to je individualno. Znao sam momka koji je bio na 7-8 g/kg tt i 10% BF. Dodouše drugačiji trening 3x FB + 2 kardia
M 1,47 g/kg tt i O3:O6=1,08:1 odnos idealan, mada sam ja stavio skušu a ona nije isto što i oslić i ukupan unos za nijansu iznad ali uz ovu kombniaciju sa UH moguće da ne pravi probleme

Kalorije generalno nisu bitne. Tu su kao neki pokazatelj ali kako su svima nama metabolizmi razlitčiti to se prati i prilagođava svako sebi.
Ono što bi trebao da promeniš je da ipak spustiš protein. Kako si natural 2g/kg tt je sasvim dovoljno, da ne kažem previše
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #36 poslato: Avgust 10, 2017, 09:31:14 posle podne »

Davide kralju,cini mi se da si ti zadovoljan svojim rezultatima i pravcem u kome ides,da si izneo sasvim dobar plan ishrane i da si resio da se malo zabavis ovde  ;D ;D ;D
Realno gledajuci,niko danas nema toliko slobodnog vremena, da svakom prolazniku pise plan ishrane i treninga,pogotovo treba razumeti ljude koji su profesionalci,koji se time bave i koji od toga zive  ;)
Ja imam druga koji je automehanicar,ali mi nikada nije palo na pamet,da mu na konto toga trazim nesto besplatno da mi uradi,jer mu na taj nacin uzimam hleb iz ruku.
Razne korisne savete od njega dobijem i to mi je ponekad dovoljno,da mogu nesto od toga i sam da primenim i ustedim sebi dosta vremena.
Dobro,mozda nije neko poredjenje,ali ovde svakako moze da se nadje puno smernica i dobrih saveta,kako mozes sebi da pomognes i poboljsas trening i ishranu.
Konkretno Nenad,Dusan i Slavisa,su meni svojim sportskim savetima pomogli i ustedeli mi vreme,da uludo ne mlatim tegovima i gubim vreme mesecima do nekih rezultata.Mozda njihovi saveti nisu konkretni i direktni,ali idu u pravcu da te nateraju da sam malo ukljucis mozak,malo istrazujes,citas tekstove i edukujes sebe u nekom pozitivnom pravcu.
Ipak oni hendluju ceo forum,privatne klijente,treniraju,spremaju hranu,sve ono sto i mi rekreativci radimo,samo mnoogo vise i to nije lako i mnogo vremena oduzima...a nas ovde ima svakakvih,treba mnogo energije i nas da isprate,razumeju i istrpe svakakve nase gluposti uz gomile pitanja.
Gledajuci tvoje slike,vidim da imas lepe rezultate,imas sigurno dosta znanja kada si dotle dogurao i ako budes fleksibilan i imas open mind i za neku kritiku ili drugo misljenje,verujem da ces mnogo postici  8)

Hvala za teks goxy, pokusacu, trudim se... reci ti meni ovako konkretno oko moje ishrane jel ona valja? posto ovde mi niko nista ne govori sta da izbacim, sta da ubacim... za dalji napredak moze neki savet
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #35 poslato: Avgust 10, 2017, 09:17:59 posle podne »

Potpuno sam saglasan sa goxijevim postom.
Program ili jelovnik na gotovo je nečije vreme i znanje i to svakako da ima određenu materijalnu vrednost.
Davide za tri godine treninga imaš i više nego odlične rezultate. I zbog toga treba da si zadovoljan.
Eto jedan savet i sa moje strane. Razmisli da na neki način obezbediš bar još dva off dana nedeljno. Za oporavak je potrebna pauza. A za napredak oporavljeno telo.

I da.
 Nemoj da misliš da je Mirko natural. Ovo ne znači da ti je na bilo koji način sugerisano da pređeš na tamnu stranu. Već da malo drugačije posmatraš celu sliku. GH ili neki GHRP se brzo čiste iz tela i na testovima su negativni rezultati.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #34 poslato: Avgust 10, 2017, 08:26:03 posle podne »

Malo ozbiljnosti, ako i pored svega napisanog ti nemaš dovoljno informacija "za napredak", predlažem da preispitaš svoje motive i želje...a molim da frustracije iskazuješ da drugom mestu...

Nisam siguran da ćeš na bilo kom forumu sa ovom tematikom dobiti sve na gotovo bez imalo ličnog truda i zalaganja...a pogotovu ne vređajući moderatore i admine...

Sačuvana
g0xy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94


« Odgovor #33 poslato: Avgust 10, 2017, 08:24:28 posle podne »

Davide kralju,cini mi se da si ti zadovoljan svojim rezultatima i pravcem u kome ides,da si izneo sasvim dobar plan ishrane i da si resio da se malo zabavis ovde  ;D ;D ;D
Realno gledajuci,niko danas nema toliko slobodnog vremena, da svakom prolazniku pise plan ishrane i treninga,pogotovo treba razumeti ljude koji su profesionalci,koji se time bave i koji od toga zive  ;)
Ja imam druga koji je automehanicar,ali mi nikada nije palo na pamet,da mu na konto toga trazim nesto besplatno da mi uradi,jer mu na taj nacin uzimam hleb iz ruku.
Razne korisne savete od njega dobijem i to mi je ponekad dovoljno,da mogu nesto od toga i sam da primenim i ustedim sebi dosta vremena.
Dobro,mozda nije neko poredjenje,ali ovde svakako moze da se nadje puno smernica i dobrih saveta,kako mozes sebi da pomognes i poboljsas trening i ishranu.
Konkretno Nenad,Dusan i Slavisa,su meni svojim sportskim savetima pomogli i ustedeli mi vreme,da uludo ne mlatim tegovima i gubim vreme mesecima do nekih rezultata.Mozda njihovi saveti nisu konkretni i direktni,ali idu u pravcu da te nateraju da sam malo ukljucis mozak,malo istrazujes,citas tekstove i edukujes sebe u nekom pozitivnom pravcu.
Ipak oni hendluju ceo forum,privatne klijente,treniraju,spremaju hranu,sve ono sto i mi rekreativci radimo,samo mnoogo vise i to nije lako i mnogo vremena oduzima...a nas ovde ima svakakvih,treba mnogo energije i nas da isprate,razumeju i istrpe svakakve nase gluposti uz gomile pitanja.
Gledajuci tvoje slike,vidim da imas lepe rezultate,imas sigurno dosta znanja kada si dotle dogurao i ako budes fleksibilan i imas open mind i za neku kritiku ili drugo misljenje,verujem da ces mnogo postici  8)
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2017, 08:28:47 posle podne od strane g0xy » Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #32 poslato: Avgust 10, 2017, 05:00:32 posle podne »

Nisu dobili plan ishrane na gotovo vec jasne smernice da svako moze sastaviti valjani plan....
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #31 poslato: Avgust 10, 2017, 04:40:27 posle podne »

Izbačaj 215kg ? daj čoveče ti si došao da se zajebavaš sa nama, plan ishrane i treninga su dobili i svi na forumu koji su stvarno došli da potraže neki savet.

215 izbacaj, ne kapiram sto te cudi? jel malo za 4 god
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2017, 04:50:40 posle podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #30 poslato: Avgust 10, 2017, 04:27:17 posle podne »

Izbačaj 215kg ? daj čoveče ti si došao da se zajebavaš sa nama, plan ishrane i treninga su dobili i svi na forumu koji su stvarno došli da potraže neki savet.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #29 poslato: Avgust 10, 2017, 04:05:08 posle podne »

Evo ti zarade
Slave
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #28 poslato: Avgust 10, 2017, 03:54:22 posle podne »

Znaci onda slavisa, ja moram da dodjem kod tebe , ili da se cujemo telefonom / mailom da ti platim jedno 100 evra, i onda ces mi dati plan ishrane i plan treninga, posto izbegavas da napises plan treninga i plan ishrane ili? :) znaci sad je meni jasno zasto neces da napises plan ishrane, jer bog gleda u dusu a ne u tanjir, ti ishranu prakticno i nemas :)
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2017, 04:10:46 posle podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
Fearless
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #27 poslato: Avgust 10, 2017, 03:46:45 posle podne »

Uh, uh...postoje osnove koje važe za sve, a to su neki od saveta i tekstova podeljenih u prethodnim postovima...kada savladamo osnove i dovoljno upoznamo svoje telo( način reagovanja na trening, modifikacije u unosu hidrata...uvidimo neka ograničenja - genetika, hormonski status i sl.) možemo da idemo dalje...

Većina početnika misli da su anabolici sveti gral uspeha...pa nije baš tako...ako osnove nisu savladane, greške nisu ispravljene...nema tog AAS, peptida ili drugog pomoćnog hormona i sl. koji će to ispraviti...veoma mali broj "korisnika" ikada i dođe do bine, jer zanemare "osnove" - kvalitetnu ishranu, trening, zdravlje...neki se i unište u svakom smislu( loše regulisane doze, kombinacije, dužina uzimanja i sl.), cilj je trajati...a ne ubiti sebe jer smo tvrdoglavi da shvatimo suštinu...

Nisam imao prilike da radim sa svetski poznatim bb, ali sam okružen "običnim smrtnicima" koji su "previdima" otežali sebi posao...mladi ljudi sa "pozamašnim" ginekomastijama, problemi sa krvnim pritiskom, jetrom, potencijom, "slabim imunitetom", predoziranje diureticima...da i to treba sagledati i "lečiti"...na vreme...

Razlika između njih i "profesionalaca" je znanje, razum, realnost...ipak, svako ima pravo da greši, na svoju štetu!
Sad će da napise opet mi nisi napisao plan ishrane i treninga

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #26 poslato: Avgust 10, 2017, 03:43:14 posle podne »

Uh, uh...postoje osnove koje važe za sve, a to su neki od saveta i tekstova podeljenih u prethodnim postovima...kada savladamo osnove i dovoljno upoznamo svoje telo( način reagovanja na trening, modifikacije u unosu hidrata...uvidimo neka ograničenja - genetika, hormonski status i sl.) možemo da idemo dalje...

Većina početnika misli da su anabolici sveti gral uspeha...pa nije baš tako...ako osnove nisu savladane, greške nisu ispravljene...nema tog AAS, peptida ili drugog pomoćnog hormona i sl. koji će to ispraviti...veoma mali broj "korisnika" ikada i dođe do bine, jer zanemare "osnove" - kvalitetnu ishranu, trening, zdravlje...neki se i unište u svakom smislu( loše regulisane doze, kombinacije, dužina uzimanja i sl.), cilj je trajati...a ne ubiti sebe jer smo tvrdoglavi da shvatimo suštinu...

Nisam imao prilike da radim sa svetski poznatim bb, ali sam okružen "običnim smrtnicima" koji su "previdima" otežali sebi posao...mladi ljudi sa "pozamašnim" ginekomastijama, problemi sa krvnim pritiskom, jetrom, potencijom, "slabim imunitetom", predoziranje diureticima...da i to treba sagledati i "lečiti"...na vreme...( zamislim momka sa epilepsijom koji eksira efedrin jer je čuo da je dobro da se "rokne" pre treninga, i da ti takav bude na treningu,kao i sve negativne aspekte epi-napada u prepunoj teretani)

Razlika između njih i "profesionalaca" je znanje, razum, realnost...ipak, svako ima pravo da greši, na svoju štetu!
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2017, 03:46:46 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #25 poslato: Avgust 10, 2017, 03:30:39 posle podne »

Vrlo jednostavno ako hoces da dodjes do tih 105kg ja smatram da je neophodno da svoj trening baziras na slozenim vezbama i da se ne zamaras bicepsom koji ce svakako rasti i biti aktivan prilikom izvođenja tih slobodnih vezbi. Hajde reci mi koliki ti je cucanj posle 3,5godina treninga ? Neki ce reci da nije bitno sa koliko kilograma radis cucanj ali ja smatram da jeste pogotovo ako furaš pricu "natural".

215kg izbacaj , ali opet mi nisi dao plan , kako bi to trebalo da izgleda
Sačuvana
i've never been much of a romeo
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #24 poslato: Avgust 10, 2017, 03:16:36 posle podne »

Biceps je mala misicna particija i dovoljno je da je taknes samo uz recimo ledja (dok radis ledja radi i biceps dobrom merom) i nista ti vise ne treba...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #23 poslato: Avgust 10, 2017, 03:14:16 posle podne »

Vrlo jednostavno ako hoces da dodjes do tih 105kg ja smatram da je neophodno da svoj trening baziras na slozenim vezbama i da se ne zamaras bicepsom koji ce svakako rasti i biti aktivan prilikom izvođenja tih slobodnih vezbi. Hajde reci mi koliki ti je cucanj posle 3,5godina treninga ? Neki ce reci da nije bitno sa koliko kilograma radis cucanj ali ja smatram da jeste pogotovo ako furaš pricu "natural".
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 17 upita.