TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 02:10:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povrede  (Pročitano 2188 puta)
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2017, 11:56:35 pre podne »

Pozdrav svima!

Nisam se javio odmah nakon povrede, u nadi da nije tako ozbiljna, i da ce proci sama od sebe, ali za sada nije, pa sam odlucio da se javim nakon danasnjeg pokusaja treninga.

Pre 8 dana, na treningu grudi/ prednje rame/ triceps , ne tokom konkretnog pokreta, niti konkretne vezbe, osetio sam poprilican bol u predelu izmedju prednjeg ramena i trapezusa, otprilike gde je kljucna kost.
Bol se javlja cim podignem ruku u nivou glave (ispred sebe) i jos je veci ako nastavim da je podizem na gore.
Prosle nedelje nisam radio grudi, odlagao sam trening da bi se rame oporavilo, mazao sam konjsku mast, i danas, kada sam odlucio da odradim trening, nisam uspeo jer je bol bio prevelik, cak i kada sam pokusao da radim samo bucicama.
Zanima me, da li znate kakva je mozda povreda u pitanju, i sta bih mogao da uradim? Da li moram da se javim doktoru, ili postoji neki prirodan nacin, neka mast, ili prosto mirovanje od treninga, kako bi bol prosao?

Kada sam se vec javio, zelim da pitam jos jedno pitanje, koje me muci vec duze vreme.
I ovog puta nisam siguran koje je tacno mesto povrede, odnosno koji deo tela, jer se nalazi iznad gluteusa, u glavnom sa desne strane, i znatno manja bol sa leve strane. U sustini, to je dno kicme, ali nije bol u kicmenom stubu, nego levo, odnosno desno.
Bol se javlja najvise dan nakon izvodjenja cucnja. Mahom sam uspevao da regulisem to pojasom, ali dan nakon poslednjeg treninga nogu, jedva da sam mogao da se savijem, i krecem normalno, jer je bol bio gotovo nepodnosiv. Dan posle je odmah prosao. A slicnu situaciju sam imao pre dva meseca; tako da sam dan nakon treninga bio u velikim bolovima, a dan posle, skoro je potpuno uminulo. Pretpostavljam da je u pitanju karlica, ili tako nesto, ako neko zna sta je u pitanju, i kako bih mogao da resim problem, bio bih vam jako zahvalan :) .
Pozdrav
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.