TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:50:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Boks i Teretana  (Pročitano 3219 puta)
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #2 poslato: Septembar 12, 2017, 11:50:16 pre podne »

Pozdrav! :)
Kljucna stvar je da rasporedis intenzitet tokom nedelje. Ako hoces da ubacis boks, po meni je dovoljno za rekreaciju 2x nedeljno uz ostale treninge u teretani. Da bi ti se telo priviklo na novu aktivnost, treba mu energija. A energiju moze dobiti ako treninge u teretani napravis tako da se jedan period fokusiras da odrzis ono sto si postigao. Primer, fokus samo na osnovne vezbe i po jedna dodatna za osnovne miscne grupe. Nista klasicni hipertrofijski treninzi, sa puno vezbi i intenziteta. Najbolje se drzis od 6-8x po seriji. 4-6 serija po vezbi, dve vezbe po partiji. To ce ti odzati i snagu i tonus misica.
Gledaj da boks ne radis u danima kada radis ramena ili ruke u teretani, jer ti one trebaju za boks. Posebno ako su ti ramena i ruke umorne, lose ces raditi boks, tehniku.
Sačuvana
giskara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Septembar 12, 2017, 08:50:24 pre podne »

Pozdrav ljudi, dugo treniram u teretani i rezultati su poprilicno dobri e sad zeleo bih da pocnem sa boksom (cisto da naucim tehniku i sve ostalo, nista profi). Zanima me kakav raspored treninga da napravim s obirom da treniram 3 pa 1 u teretani a pritom i radim (treniram klince fucu) i mislim da ne bih imao vremena za sve u toku dana.
Ishrana je poprilicno dobra a od suplementacije trenutno samo bcaa i ponekad protein. HVala
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 17 upita.