TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:51:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jelena Djukic  (Pročitano 19938 puta)
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #6 poslato: Septembar 16, 2017, 02:53:46 posle podne »

Svaka cast i dobro dosla! ;D
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #5 poslato: Septembar 16, 2017, 07:50:40 pre podne »

Dobro dosla! :)
Sačuvana
Stamen Randjelovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3698


« Odgovor #4 poslato: Septembar 16, 2017, 06:37:49 pre podne »

Dobro dosla 😉
Sačuvana
Jelena Djukic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1347


« Odgovor #3 poslato: Septembar 15, 2017, 10:07:58 posle podne »

Hvala, bolje Vas našla! :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2017, 04:48:43 posle podne »

Svaka čast na rezultatima i dobrodošla u naš tim i na Pansport forum :)
Sačuvana
Jelena Djukic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1347


« Odgovor #1 poslato: Septembar 15, 2017, 03:22:43 posle podne »

Za početak, moram da priznam da je stvarno teško pisati o samom sebi. :)
 Potrudiću se i daću sve od sebe da Vam što bolje predočim svoju sportsku, takmičarksku i fitness karijeru, kako bi imali uvid u to koga pratite. Pa da počnemo!

Ja sam Jelena Đukić imam 23. godine i živim u Novom Sadu. Diplomirani sam profesor i student master studija na Fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja. Radim kao lični trener i EMS instruktor.
 
- Sportska karijera -

Od malena sam znala da je sport moj životni put, samo nisam znala koji. Počela sam da se bavim plesom u svojoj 7. godini , lepo ali kratko iskustvo. Nakon toga selim se na odbojku. Ovim sportom sam se aktivno bavila 10. godina. I pored puno zalaganja,  jake želje za uspehom u 18. godini se suočavam sa veoma lošim uslovima za rad, niskim ambicijama u svom klubu , još tada sam shvatila neorganizovanost trenažnih procesa u ovoj oblasti i odlučila da napustim ovaj sport. Zbog velike ljubavi prema sportu osećala sam neverovatnu potrebu za fizičkom aktivnošću. Pored raznih sportova kojim sam se bavila u slobodno vreme u svojoj 19. godini krećem prvi put u teretanu! To je bilo jedno sasvim novo i nezaboravno iskustvo za mene. U teretani su me zbog oblikovane građe u startu smatrali iskusnim vežbačem, mada moje znanje o vežbanju je tada bilo poprilično malo. Pošto sam baš zavolela teretanu počela sam dosta da se edukujem i učim o tome. U saradnji sa mnogim trenerima i uz njihov predlog odlučujem da se oprobam i na fitness takmičenju.

- Takmičarska karijera - 

Sa nepunih 19. god. počinjem svoju takmičarsku karijeru u BIKINI FITNESSU, stajem po prvi put na binu, bio je to Kup Vojvodine 2014.
 I pored toga što sam bila veliki laik, na ovom takmičenju sam osvojila 4. mesto. To mi je bio motiv i ''vetar u ledja" da nastavim dalje.
Te godine sam nastupala na mnogo takmičenja kako domaćih tako i međunarodnih i na svakom bila nagrađena sa nekim od prva 3 mesta. Na kraju godine stižem i do Svetskog prvenstva u Indiji i osvajam 4 mesto.
Od 2015. godine postajem član IFBB saveza i krećem da razvijam svoju karijeru dalje sve do danas! Smatram da je takmičenje za reprezentaciju nesto posebno o cemu svaki sportista sanja.Moje mišljenje je da nema nista lepše od toga nego biti predstavnik svoje zemlje.
Moja postignuća za ove 4 godine su stvarno velika. Do sada sam osvojila 15 trofeja i preko 20 medalja sa raznih takmičenja u oblasti fitnesa.
Neka od najznačajnijih postignuća su mi:

1. mesto u kategoriji Miss FIBO POWER beauty 2017. na velikom FIBO POWER sajmu sporta koji se održava svake godine u Kelnu.
1. mesto Kup Srbije 2017.
1. mesto kup Vojvodine 2017.
Vecešampionka Fitparade u Budimpešti 2015. , 2018.
2x osvajačica 3. mesta na Austrija Kupu u Beču.

Za kraj bih dodala da svoj uspeh u karijeri dugujem pre svega svojim roditeljima, jer mi ne odmazu na putu kojim sam se nameračila. I pored dosta odricanja verno me podržavaju!

Jak karakter i nezavisan duh su osobine koje mene vode na putu do uspeha! ;D
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2021, 11:43:07 pre podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.