TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 10:44:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta da radim? Treba mi motivacija  (Pročitano 1924 puta)
Joza934
Gost
« Odgovor #14 poslato: Novembar 29, 2017, 09:57:28 posle podne »

Hvala na odgovorima. MOTIVISALI STE ME  i nastavicu da vezbam :D hvala svima.
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #13 poslato: Novembar 29, 2017, 11:05:44 pre podne »

evo ti sto se tice nabacivanja misicne mase decko kod mene u teretani sto ga treniram sa 15 godina je imao 56kg posle 11 meseci ima 78 sa vidljivim trbusnjacima ^^ tako da kao sto su ti drugi rekli treba vremena i to dosta :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12766


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 29, 2017, 10:46:02 pre podne »

Kazes posle deset dana i nemas promena?  A kakva bi to promena za cak deset dana trebala biti???
Budimo malo realni i salu na stranu ali zaista nisi realan.Za neke rezultate potrebni su meseci i godine teskoga treninga i pridrzavanja mnogo toga.
Samo budi uporan i rezultati ce tada doci.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #11 poslato: Novembar 29, 2017, 01:09:26 pre podne »

Momak, dobio si jako koristan savet u prethodnoj temi...

Nema potrebe da "filozofiramo" bespotrebno i vrtimo se "u krug", ili prihvati realnost - REDOVAN, DOBRO KONCIPIRAN PLAN TRENINGA I SREĐENA ISHRANA ĆE DATI REZULTATE KOJI SE "MERE" MESECIMA I GODINAMA PROVEREDNIM U "ISTRAJNOSTI NA OVOM PRAVOM PUTU"... ili "kukaj"...

Koliko obroka imaš? Kako ti obroci izgledaju? Ciljani unos proteina, hidtata, masti?

Smanji kuknjavu...samo bez suza  ;) Inače ovo postade "španska serija"  ;) Marisol ili Kasandra, pitanje je sad  ;D
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #10 poslato: Novembar 29, 2017, 12:23:36 pre podne »

Ja sam u prvoj godini srednje skole imao 42kg  i tada sam krenuo sa teretanom, samo trebas biti strpljiv u uporan.

Da li si poceo redovno da treniras u teretani ?

da 10-ti dan redovno ali promene su jako SITNE neprimetne, skoro pa kao da ih nema
Ne znam ni jednu disciplinu u kojoj za 10 dana moze nesto da se vidi. Tako da nije do tebe, vec do procesa. Nikad niko nije nista promenio za 10 dana. Kupi slusalice, pusti muziku, ne slusaj sta ti drugi govore, jer oni nemaju veze stim. Svi smo mi ovde na forumu, ili bili nekad mrsavi, ili deblji i sve smo to sredili tako sto nam je TRENING i fitnes postao nacin zivota. Ako hoces misice, jedi praavilo, treniraj pravilno i za par meseci ce prva promena doci.
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #9 poslato: Novembar 28, 2017, 11:17:51 posle podne »

Sve zavisi od treninga i ishrane. Treniraj redovno i nemoj da odustajes. Trebace dosta vremena da se izgradi misicna masa. Samo budi uporan. Imas ovde na forumu dosta tema i treninzima i ishrani. Mozes ukratko napisati kako se hranis, sta jedes i koliko?
Sačuvana
Joza934
Gost
« Odgovor #8 poslato: Novembar 28, 2017, 11:04:54 posle podne »

Mozes odraditi jos koji kruzni trening ali bi uskoro trebalo da predjes na trening po misicnim grupama.

Ok i koliko cu cekati da bi se videli rezultati?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #7 poslato: Novembar 28, 2017, 10:56:20 posle podne »

Mozes odraditi jos koji kruzni trening ali bi uskoro trebalo da predjes na trening po misicnim grupama.
Sačuvana
Joza934
Gost
« Odgovor #6 poslato: Novembar 28, 2017, 10:48:20 posle podne »

Kako ti izgledaju treninzi u teretani i kako se trenutno hranis ?

kruzno, ovo mi je 10 dan kruznog. jedem 3 puta na dan i izmedju toga pojedem jos ponesto uvek u isto vreme ugojio sam se 1kg od 1 dana treniranja kuci pa sve do sada
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #5 poslato: Novembar 28, 2017, 10:44:35 posle podne »

Kako ti izgledaju treninzi u teretani i kako se trenutno hranis ?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #4 poslato: Novembar 28, 2017, 10:44:12 posle podne »

Misici ne dolaze preko noci, potrebno je dosta vremena samo budi uporan jer se tek privikavas na trening sa opterećenjem.
Sačuvana
Joza934
Gost
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2017, 10:41:56 posle podne »

Ja sam u prvoj godini srednje skole imao 42kg  i tada sam krenuo sa teretanom, samo trebas biti strpljiv u uporan.

Da li si poceo redovno da treniras u teretani ?

da 10-ti dan redovno ali promene su jako SITNE neprimetne, skoro pa kao da ih nema
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #2 poslato: Novembar 28, 2017, 10:40:33 posle podne »

Ja sam u prvoj godini srednje skole imao 42kg  i tada sam krenuo sa teretanom, samo trebas biti strpljiv u uporan.

Da li si poceo redovno da treniras u teretani ?
Sačuvana
Joza934
Gost
« Odgovor #1 poslato: Novembar 28, 2017, 10:36:29 posle podne »

Poz imam velik problem. Imam 58kg. imao sam SAMO 54 pre 3 meseca.Ne znam sta da radim moji roditelji me i dalje prozivaju jer sam mrsav. 2 nedelje sam vezbao kuci, sklekove,cucnjeve i odradio sam jos 10 dana  u teretani.

Bojim se cinenjice da sam ja i dalje mrsav kao neki baletan (kako me zovu kuci) i da necu napredovatii i ugojiti se. 

Imam vece misice i vise snage ali izgleda to su SITNEEEEEEE PROMENE toliko SITNE da sam i dalje lik koji zasluzuje najgore uvrede na racun svog izgleda od svojih roditelja i bilo koga. Volim svoje telo i sebe i trudim se da uvek sebi priustim najbolje,da postujem sebe kao i druge ako mi uzvracaju istim postovanjem.

Treba mi motivacija. Koliko jos treba da vezbam da se vidi razlika, da ako mi moji jednog dana kazu "Opa ugojio si se" da ih ubijem od batina i posaljem oboje u bolnicu,prozivaju me kad mi je najteze a kad ostvarim rezultat onda ce recu "Uuuu bravo!" ALOOOO jel sam ja od kamena i prasine ili intelektualno i svesno zivo bice?
« Poslednja izmena: Novembar 28, 2017, 10:39:55 posle podne od strane Joza934 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.048 sekundi sa 17 upita.