TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:48:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cucnjevi !?  (Pročitano 17312 puta)
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #52 poslato: Februar 09, 2007, 09:41:28 pre podne »

Paralela je taman,i pomalo ispod toga u prvim serijama...A i kad se dodje do kraja misic se odmara jer dupe i zadnju lozu na sekund naslonimo na listove , pa ne postoji opterecenje osim na kolena i kicmu.Osim sto je nepotrebno,opasno je.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #51 poslato: Februar 08, 2007, 04:10:24 posle podne »

Kad radis te duboko malo vise je akcenat na gluteusu...Ja idem do paralele
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #50 poslato: Februar 08, 2007, 10:18:24 pre podne »

Bez dubokih i teskih cucnjeva tesko ce doci do mase nogu,ali ja duboke i teske cucnjeve nisam ni jednom pocetniku preporucio,evo primer moj burazer i par drugova.Dao sam im do znanja da moraju poceti odmah da redovno vezbaju cucnjeve,jer ih mali broj ljudi uopste radi,ali sa malom tezinom i kontrolisanim  i sporim pokretom da se pocne i ne ispravljanjem kolena skroz u gornjem polozaju,jer to je nepotrebno opterecenje i rizikuje se povreda,isto kao sto se i rizikuje u skroz dubokom.Vazno je da se postepeno ojaca donji deo ledja i nauci pravilan pokret u cucnju jer su povrede zeznute,ja najbolje znam.Pa kasnije moze da se dodaje tezina po potrebi.
Meni licno se ne svidja presa za nogei.Ona kad lezis i guras na gore.To mi je najgluplja sprava i najgluplja vezba za noge.Uvek bih radio cucnjeve umesto toga.Osim sto je smanjen krvi u misice nogu,takodje se i stomak previse izbacuje napolje,ne znam da objasnim ali valjda razumete na sta mislim.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #49 poslato: Februar 06, 2007, 09:09:06 posle podne »

Ma,bez cucnjeva i to teskih nema velikih butina.A ledja uvek treba jacati pogotovo donja da ne dodje do povrede
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #48 poslato: Februar 06, 2007, 07:18:08 posle podne »

Po meni najopasnija vezba i ja je ne radim pogotovo jer moze doci do povrede donjeg dela ledja koja je po meni najnezgodnija povreda i moze povuci posledice u buducnosti ukoliko se ne zaleci kako treba. Nikako velike tezine samo male i bez preterivanja.
Sačuvana
Don't settle for average!
kum
Gost
« Odgovor #47 poslato: Februar 06, 2007, 12:17:10 posle podne »

nego kada smo kod cucnjeva...i ja se trudim da sa manjim kilazama idem dole sto vise mogu, ali cim nabacim neku ozbiljniju kilazu nema sanse dole da idem aj to sto je tesko nego krenu kolena da mi klecaju i setaju, a bogami i sledecih par dana mi nije dobro tako da cim stavim neku ozbiljniju tezinu odmah se manje spustam mislim spustam se dokle mislim da je ok za mene...
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #46 poslato: Februar 06, 2007, 12:15:02 posle podne »

pa stevo pitao sam liquid, ona je starija,  a ne sme da kaze...   :(  ostacu jadan ne informisan  :(

pa ako se do sada nisi informisao...  :-[

dobro de...ja volim da ucim i prosirujem vidike  ;)  ;D ;D
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #45 poslato: Februar 05, 2007, 02:43:55 posle podne »

Jedna odlicna vezba za zagrejavanje pre treninga nogu je naizmenicno penjanje na stolicu. Znaci prvo jednu nogu na stolicu, pa drugu, ali tako da se ne dizes prstima vec da radi zadnja loza, Onda, noga kojom se prvo popnes ide dole, pa ponovo gore dok druga ide dole. Posle 30-tak ponavljanja svakom nogom(ukupno 60) napumpaju se misici do bola. Probajte...

Kod mene u teretani ima samo jedna stolica i to ona sankerska. Boga mi kada bi se zagrejavao na taj nacin ne bih mogao iz kreveta da ustanem 3 dana  ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #44 poslato: Februar 05, 2007, 02:30:48 posle podne »

pa stevo pitao sam liquid, ona je starija,  a ne sme da kaze...   :(  ostacu jadan ne informisan  :(

pa ako se do sada nisi informisao...  :-[
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Zeka Peka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #43 poslato: Februar 05, 2007, 12:58:03 posle podne »

Jedna odlicna vezba za zagrejavanje pre treninga nogu je naizmenicno penjanje na stolicu. Znaci prvo jednu nogu na stolicu, pa drugu, ali tako da se ne dizes prstima vec da radi zadnja loza, Onda, noga kojom se prvo popnes ide dole, pa ponovo gore dok druga ide dole. Posle 30-tak ponavljanja svakom nogom(ukupno 60) napumpaju se misici do bola. Probajte...
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #42 poslato: Februar 05, 2007, 09:01:09 pre podne »

pa stevo pitao sam liquid, ona je starija,  a ne sme da kaze...   :(  ostacu jadan ne informisan  :(
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #41 poslato: Februar 01, 2007, 04:03:44 posle podne »

Dobro, dobro , litl nesporazum.Znam da znash
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #40 poslato: Februar 01, 2007, 03:35:24 posle podne »

Stevo narcisu...
i moj odgovor je bio upucen kumu...
nisi valjda pomislio da ja ne znam?!...sta god da je u pitanju...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #39 poslato: Februar 01, 2007, 03:30:15 posle podne »

Ti kao ne znash, pitaj nekog starijeg
To pitanje je bilo upuceno kumu
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #38 poslato: Februar 01, 2007, 03:08:00 posle podne »

ne smem...stidim se...  :-[
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 17 upita.