TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395700 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 23, 2024, 08:26:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: problem sa spavanjem  (Pročitano 16148 puta)
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #21 poslato: Mart 15, 2008, 11:39:28 pre podne »

uf uf uf :) sad se vratio sa treninga, trening mi bio jako kvalitetan zahvaljujuci dobrog sna !! osecam se super
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Mart 15, 2008, 09:53:16 pre podne »

Eto, znaci, melatonin provereno pomaze. :)

Drago mi je da si se lepo odmorio. I, kakav je osecaj nakon 10 sati dobrog sna?
Sačuvana
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #19 poslato: Mart 15, 2008, 09:16:41 pre podne »

Melatonin se otpusta 8 sati ali svakako da se mozes probuditi i ranije ako se telo lepo odmorilo.
Ja licno nemam nikakvih problema sa snom. Legnem oko 21h, gledam tv neka 2 sata, okrenem se i vise nista ne znam. :)
A ujutru se uvek sam budim i to uvek u 8h(radi dan ili vikend). Desava se da se probudim i ranije jer se telo lepo odmorilo i ne spava mi se vise. Tada obavezno odmah ustajem jer ne volim baskarenje po krevetu kad mi se vec nespava.
Gledam da obezbedim 8h sna i to je to. Znaci, najkasnije lezim u ponoc.

Moj ti je savet da ne pijes te tablete svake veceri. Uradi to 5, 7, 10, 15 dana a onda jedno vece nemoj kako bi video da li mozes normalno zaspati bez njih. Ako uspevas u tome, odlicno - tvoj problem je resen. Ako ne, naredno vece nastavi opet sa tabletama i tako jos neko vreme pa opet pokusaj bez tablete.
Mislim da ce moci normalno da spavas mnogo pre nego sto potrosis kutijicu od 100 tab.
U svakom slucaju, javljaj nam kako deluju.

tako sam i planirao ;)
Sačuvana
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #18 poslato: Mart 15, 2008, 09:16:21 pre podne »

spavao sam ko beba citavih 10 sati :) odlicno sam se odmorio....extra stvar.
Sačuvana
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #17 poslato: Mart 14, 2008, 07:16:44 posle podne »

jedva cekam, sad sam udario jednu drem-partiju od 45 min, a za 3 sata idem da qntam pa javljam :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Mart 14, 2008, 06:19:55 posle podne »

Melatonin se otpusta 8 sati ali svakako da se mozes probuditi i ranije ako se telo lepo odmorilo.
Ja licno nemam nikakvih problema sa snom. Legnem oko 21h, gledam tv neka 2 sata, okrenem se i vise nista ne znam. :)
A ujutru se uvek sam budim i to uvek u 8h(radi dan ili vikend). Desava se da se probudim i ranije jer se telo lepo odmorilo i ne spava mi se vise. Tada obavezno odmah ustajem jer ne volim baskarenje po krevetu kad mi se vec nespava.
Gledam da obezbedim 8h sna i to je to. Znaci, najkasnije lezim u ponoc.

Moj ti je savet da ne pijes te tablete svake veceri. Uradi to 5, 7, 10, 15 dana a onda jedno vece nemoj kako bi video da li mozes normalno zaspati bez njih. Ako uspevas u tome, odlicno - tvoj problem je resen. Ako ne, naredno vece nastavi opet sa tabletama i tako jos neko vreme pa opet pokusaj bez tablete.
Mislim da ce moci normalno da spavas mnogo pre nego sto potrosis kutijicu od 100 tab.
U svakom slucaju, javljaj nam kako deluju.
Sačuvana
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #15 poslato: Mart 14, 2008, 05:40:23 posle podne »

e ovde pise 8 hour relase, znaci ja ovo kad kljuknem nema shanse da se probudim posle 7 sati ? :) i dali cu biti slogiran od spavanja kad se probudim ili cu biti ono naspavan ? :):) nemogu da docekam jbt, kolko dugo nisam mirno spavao :)
Sačuvana
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #14 poslato: Mart 14, 2008, 05:37:49 posle podne »

evo kupio sam danas u tc futura :) ma 100 kaps = 100 dana, meni ce trebati do leta samo posto sam na defci i treninzi rano pocinju, oko 5.20 a ja legnem u 21 i vrtim se do 00h i onda samo 5h spavam... jedva cekam da ih isprobam a i svidja mi se sto je kutijica mala pa mogu da je ustekam u cosku od kreveta :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #13 poslato: Mart 14, 2008, 04:27:48 posle podne »

nema neželjenih efekata ali nemoj kupovati jednu kutiju za drugom.. neka ti ovo bude samo pomoćno sredstvo dok se ne vratiš u svoj prirodni normalni ritam...
Sačuvana
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #12 poslato: Mart 14, 2008, 09:01:53 pre podne »

nekad prilegnem nekih 30-60 min i dremnem malo i to je to....

Mislim da ovde lezi veci deo problema... preko dana max 15-20 min! Isto sam tako radio - preko dana spavao iznad 30 min i imao sam dosta problema sa spavanjem!

nije u tome stvar, nekada nespavam uopste tokom dana i mrtav umoran legnem i cim legnem nemogu da zaspim.  jos imam los san izdrzim nekako 7 dana ali 8 sam iscrpljen i moram da odspavam 15 sati da bi bilo sve ok :)

uhh jedva cekam da se nakljukam ovim :):)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2008, 02:02:00 pre podne »

Pa sad,recimo bilo bi idealno odspavati jedno sat vremena posle treninga da se vrati testesteron
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2008, 01:25:53 pre podne »

nekad prilegnem nekih 30-60 min i dremnem malo i to je to....

Mislim da ovde lezi veci deo problema... preko dana max 15-20 min! Isto sam tako radio - preko dana spavao iznad 30 min i imao sam dosta problema sa spavanjem!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #9 poslato: Mart 13, 2008, 11:17:27 posle podne »

Odlicno, uzimam ih sutra odmah. naravno, preko dana mogu da spavam bez ikakvih problema ali nemam vremena za to...nekad prilegnem nekih 30-60 min i dremnem malo i to je to....nego mene muci spavanje uvece....

uhhhhh jedva cekam da roknem to, nisam dugo lepo spavao :)

nego jel ima nekih "posledice" , npr. neki povratni efekat kad prestanem da ih uzimam ?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #8 poslato: Mart 13, 2008, 10:50:20 posle podne »

Tablete su i smeš da ih uzimaš samo pola sata pre spavanja noću, nikako tokomda na kad hoćeš da prilegneš..
deluju sgiruno.. ako ti nešto tog tipa treba...
Sačuvana
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #7 poslato: Mart 13, 2008, 10:29:07 posle podne »

asd citam, nego sta je sad ovo jel su tablete ili je tecno ? posto dole pise sadrzaj 1 tab a u nacinu upotrebe pise uzeti 4 kapi ...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 17 upita.