TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:50:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji whey????  (Pročitano 142904 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #167 poslato: April 13, 2009, 09:14:28 pre podne »

 8) 8) 8)

ma ajde bre cista reklama...forum im je jako jadan...brisu postove,ostavljaju samo sta njima odgovara...napises neku firmu...naprimer Labrada i posaljes post ono pise Nutrabolics....i ne mozes nista lose u vezi Nutrabolics-a da napises,to jest mozes ali nece da posalje

Vec smo podosta pisali o tom forumu,tako da nema potrebe da idemo ponovo u

Izvinite za off al ko je taj covek uopste ja to nisam skontao jos od onda xD

Ako neznas,nije ni bitno  :)

Ja mislim na Miklosa Mikija Mihajlovica koji je bio aktivan na ovom forumu pre nekoliko godina i koji je davao sjajne odgovore na sva nasa pitanja. Ne znam da li postoji jos neki takav, mozda ne mislimo na istog.

Ne,nije se mislilo na tog,a na koga se mislilo,nije ni bitno,ako vec neznate  :)

Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #166 poslato: April 12, 2009, 10:47:35 pre podne »

Totalna budalastina ali neka im bude  ;)
Sačuvana
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #165 poslato: April 12, 2009, 10:44:36 pre podne »

"Sva raja priča o tome"  ;D šta ćeš reklama je oduvek bila i biće čudo.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #164 poslato: April 12, 2009, 10:19:15 pre podne »

Da taj Isobolic je dobar ali je mnogo skup za tu klasu proteina, mnogo skuplji od ostalih u toj klasi. A oni napaljeni Bosanci na onom njihovom sajtu sto ga dizu u nebesa kao da je to sveti gral su mi se smucili i izbegavam i da pitam nesto sto se tice Nutrabolics-a. Pazi samo ovo:
http://www.teretana.ba/forum/viewtopic.php?f=4&t=1677&start=240
« Poslednja izmena: April 12, 2009, 10:24:07 pre podne od strane Decky_Nis » Sačuvana
Don't settle for average!
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #163 poslato: April 12, 2009, 05:25:32 pre podne »

 8) 8) 8)

Ovaj Six Star Muscle je 83 po Brand Listing: Sorted By Top Sellers!
Ono sto me raduje i tesi je to sto je ispred onog nenormalno skupog i izvikanog Nutrabolics-a.

Pa kad vrhunski kopiraju muscle tech   ;D
Ali da se razumemo,nutrabolicsov protein je odlicnog sastava,ali su me zbog preterano nepadne reklame
odbili od svojih proizvoda za sva vremena :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #162 poslato: April 12, 2009, 01:47:44 pre podne »

Ovaj Six Star Muscle je 83 po Brand Listing: Sorted By Top Sellers!
Ono sto me raduje i tesi je to sto je ispred onog nenormalno skupog i izvikanog Nutrabolics-a.
Sačuvana
Don't settle for average!
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #161 poslato: April 11, 2009, 05:09:10 posle podne »

Ja se secam kada su Universal Ultra Whey Pro i Ziro Carb Isopure od NB Perfecta
bili nasi najbolji proteini u ponudi,a najvise se prodavao AM Protein Power.
Ali dosta smo napredovali od tada
Sačuvana
   
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #160 poslato: April 07, 2009, 11:33:23 pre podne »

Bilo je i ostalih proteina nije samo on bio sam ranije Johnny,ali bio je i ostao po meni jedan od onih na koje mogu slobodno da se oslonim jer radi posao koji sam zeleo.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #159 poslato: April 07, 2009, 08:50:24 pre podne »

Universalov whey je trenutno dosta povoljan kod nas, pakovanje od 2,27 kg je 4550, a 908g je 2280...

malo se vise peni i teze rastvara, ali je meni cokolada koju sam pila bila izuzetno ukusna... cela teretana je mirisala na cokoladu!
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #158 poslato: April 07, 2009, 05:53:58 pre podne »

 8) 8) 8)

Citat
universalov whey pro mi je dobro radio.Vise od sest meseci sam namerno samo njega uzimao i pokazao se dosta dobar (kvalitet) a ukus mu je ipak slabija strana so meni nije uopste vazno.

Dok na trziste nisu dosli elite i ostali novi wheyevi svi smo ga pili i bio nam je
odlican :)

Citat
Elite sam pio jednu mericu posle treninga u 2dl i pre spavanja isto tako, ne znam da li da nastavim isto tako
Nastavi tako :)
whey ti je najbitniji posle treninga,a pred spavanje cak bolje da ubacis neki mladi sir,ali ako nema toga,posl;uzice
i whey :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #157 poslato: April 06, 2009, 05:21:22 posle podne »

Pa dobro, covek pita informativno jer nam nije toliko poznat protein... ja sam primetila u radnji da neki ljudi dobro znaju za taj protein i da se odlucuju bas za njega, ali gledajuci sastav nisam uocila nista specificno bas za njega, ali super je sto sad bar imamo tebe koji ce da nam prenese iskustva :)
Prvi utisak je zadovoljavajuc. Naravno tek sam probao jednu mericu i ne znam kako ce biti nadalje ali ukus je jako dobar (vanila) cak mi se vise svidja nego Elite-ova vanila, jaci je ukus. Ne peni uopste i brzo se razbije bez grudvica. E sada me jedino buni uputstvo za upotrebu jer tamo pise 2 merice u 2dl vode 3 puta dnevno sto mu dodje oko 150 gr proteina dnevno. Po meni pakovanje od 900 gr nece puno trajati ako sledim takva uputstva. Elite sam pio jednu mericu posle treninga u 2dl i pre spavanja isto tako, ne znam da li da nastavim isto tako.
Sačuvana
Don't settle for average!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #156 poslato: April 06, 2009, 11:44:43 pre podne »

Pa dobro, covek pita informativno jer nam nije toliko poznat protein... ja sam primetila u radnji da neki ljudi dobro znaju za taj protein i da se odlucuju bas za njega, ali gledajuci sastav nisam uocila nista specificno bas za njega, ali super je sto sad bar imamo tebe koji ce da nam prenese iskustva :)

Ja sam vec tri meseca na ISO 100 i sta reci o njemu sem da je olican.90% protein zar je potreban komentar :)  Naravno to i kosta papreno ali za period definicije je jedna od nezaobilaznih osnova.Pisacu svakako o njemu uskoro opsirnije mnogo u svojoj temi.A sto se tice osnovnih whey proteina ja uvek favorizujem elite jer sa njime imam najvise iskustva i pokazo se veoma dobro.Nekome ce mozda zvucati cudno ali i universalov whey pro mi je dobro radio.Vise od sest meseci sam namerno samo njega uzimao i pokazao se dosta dobar (kvalitet) a ukus mu je ipak slabija strana so meni nije uopste vazno.
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #155 poslato: April 06, 2009, 05:57:23 pre podne »

 8) 8) 8)

Ajd ja da se ubacim posle duzeg vremena. Dobio sam od brata neotvoreno pakovanje Whey proteina od "Six Star Muscle-a" nemam pojma gde je kupio i ne zanima me. Iskreno nisam ni cuo za ovog proizvodjaca dok nisam proceprkao na netu nesto o njemu i tamo pise da jedna dozica ima oko 50gr proteina. Kobajagi tamo gde je kupio su ga uveravali da je za nijansu bolji protein od Elita. Jel ima neko bilo kakvo saznanje o proizvodjacu ili o ovom whey-u, da je probao ili tako nesto?

Koncentrat+izolat-standardna kombinacija :)
a oko 50g proteina ima 1 porcija,koje je sacinjena od 2 dozera :)
cisto da se zna ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #154 poslato: April 05, 2009, 06:20:09 posle podne »

Pa dobro, covek pita informativno jer nam nije toliko poznat protein... ja sam primetila u radnji da neki ljudi dobro znaju za taj protein i da se odlucuju bas za njega, ali gledajuci sastav nisam uocila nista specificno bas za njega, ali super je sto sad bar imamo tebe koji ce da nam prenese iskustva :)

Da, pitanje je bilo samo informativno. Samo znam da valjda ima vise kreatina u njemu nego u ostalim proteinima, to je sve.
Sačuvana
Don't settle for average!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #153 poslato: April 05, 2009, 05:39:08 posle podne »

Pa dobro, covek pita informativno jer nam nije toliko poznat protein... ja sam primetila u radnji da neki ljudi dobro znaju za taj protein i da se odlucuju bas za njega, ali gledajuci sastav nisam uocila nista specificno bas za njega, ali super je sto sad bar imamo tebe koji ce da nam prenese iskustva :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 18 upita.