TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 03:22:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji whey????  (Pročitano 143611 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #212 poslato: Maj 03, 2009, 07:46:40 posle podne »

Uglavnom su cokolade veoma lepe kod svih proteina.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #211 poslato: Maj 03, 2009, 05:40:32 posle podne »

Bas ste razmazeni svi  ;D Pio sam onaj, valjda Dymatize sto sredom ima degustacija u radnjama Pansporta, i sa mlekom kada se napravi, pa to je bolesno kako je dobro, savrsenstvo :), ukus vanile je bio... tako da verujem da su svi super
Ako si poodavno pio, možda je bio Dymatize. Već izvesno vreme radimo degustaciju Twinlaba(vidi moj potpis). Inače, kad ga već pominjem, ni on nije tako loš što se ukusa tiče. Barem kada je reč o čokoladi koju sam probao.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #210 poslato: Maj 03, 2009, 04:08:18 posle podne »

Bas ste razmazeni svi  ;D Pio sam onaj, valjda Dymatize sto sredom ima degustacija u radnjama Pansporta, i sa mlekom kada se napravi, pa to je bolesno kako je dobro, savrsenstvo :), ukus vanile je bio... tako da verujem da su svi super

Sa mlekom su svi ukusniji ali fora je da budu ukusni sa vodom. Iskreno od vanile mi je vise muka jer svi proizvodjaci prave Whey sa ukusom vanile pa tek onda druge ukuse. Elite vanila je pomalo vestacka ali nije losa po meni bolja je vanila od Six Star-a..
Sačuvana
Don't settle for average!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #209 poslato: Maj 03, 2009, 03:30:00 posle podne »

Bas ste razmazeni svi  ;D Pio sam onaj, valjda Dymatize sto sredom ima degustacija u radnjama Pansporta, i sa mlekom kada se napravi, pa to je bolesno kako je dobro, savrsenstvo :), ukus vanile je bio... tako da verujem da su svi super
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #208 poslato: Maj 03, 2009, 02:58:45 posle podne »

Meni baš Delite i nije legao sa ukusom. Pored SCI Professionala, jako su mi se dopali i ukusi običnog SCI Wheya, DYM Elite (samo Caffe Mocha) i BSN Syntha.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #207 poslato: Maj 03, 2009, 01:09:47 posle podne »

Kome je stalo do ukusa proteina predlazem

1) Scitec Protein Delite

2)  Scitec 100% whey professional

Sačuvana
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #206 poslato: Maj 02, 2009, 06:42:49 posle podne »

ukusa sam se davno odrekao tako da bi mi i biotech-ov protein seo kao najbolja poslastica  :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #205 poslato: Maj 02, 2009, 06:42:11 posle podne »

Ja ne obraćam pažnju na ukus samo kod kazeina ili nekih vrhunskih whey proteina(hidrolizati). A kad već pijem koncentrat, gde mi neke minimalne razlike u kvalitetu ništa ne znače, onda mi je ukus jako bitan, tj. uvek biram najukusnije varijante.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #204 poslato: Maj 02, 2009, 06:39:11 posle podne »

Sto se kvaliteta tice razlike nema ili su minimalne jer sve su to firme koje se sada veoma trude da zadrze kupce uz sebe sa svojim kvalitetom a konkurencija je izuzetno jaka.A ukusi su razliciti,meni licno je mnogo bitnije da radi posao nego kakav je ukus.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #203 poslato: Maj 02, 2009, 06:37:38 posle podne »

Obično menjam ukuse i proizvoĂ°ače, ali već 3 kutije za redom pijem SCI Whey Profess. Jednostavno, preukusan je a  eventualnim razlikama u kvalitetu se ne opterećujem. ;)
« Poslednja izmena: Maj 02, 2009, 06:39:40 posle podne od strane Robert » Sačuvana
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #202 poslato: Maj 02, 2009, 06:35:03 posle podne »

ja sam od njih sciteca probao par ukusa i svi su mi se dopali,pogotovo profesional taj sa jagodom i belom čokoladom extra je.a i ja bih da se ima krljao ellite al pošto se nema super je i scitec  ;)
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #201 poslato: Maj 02, 2009, 06:04:18 posle podne »

svi ukusi scitec profesional su extra ukus...i kvalitet..ja sam probao cokolada lesnik...mmmmm
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #200 poslato: Maj 01, 2009, 08:52:12 posle podne »

Uzeo sam Whey od Scitec-a 100% Whey Protein Professional ukus jagoda-bela cokolada i ukus je neverovatan, svima ga preporucujem. Mene su smorile malo vanile i cokolade pa rekoh da promenim da uzmem neku vocku i ubo sam pravo u centar. Videcemo kako radi a cuo sam da nema neke bitnije razlike izmedju njega i Elite-a.
i ja sam taj uzeo,bas je brutalan ukus,samo sto sa mlekom mnogo peniali onda je ko milk shake
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #199 poslato: Maj 01, 2009, 06:29:42 posle podne »

Uzeo sam Whey od Scitec-a 100% Whey Protein Professional ukus jagoda-bela cokolada i ukus je neverovatan, svima ga preporucujem. Mene su smorile malo vanile i cokolade pa rekoh da promenim da uzmem neku vocku i ubo sam pravo u centar. Videcemo kako radi a cuo sam da nema neke bitnije razlike izmedju njega i Elite-a.
Sačuvana
Don't settle for average!
Nitro
Gost
« Odgovor #198 poslato: April 26, 2009, 07:54:21 posle podne »

shto jes jes ,nesto sam is3povao  ::)

sad sam video da sam ispred reci natural zaboravio da napisem ''nije''...sad se ne secam ni sta sam teo da kazem  :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 18 upita.