TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:20:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji whey????  (Pročitano 142968 puta)
Nitro
Gost
« Odgovor #272 poslato: Maj 23, 2009, 05:57:35 posle podne »

Champion Nutrition koji je po svemu bolji u poredjenju sa pomenutim whey-ovima.
cookies & cream obavezno ;D ;D

upravo ga rokam....extra za whey....nikad autenticniji whey ukus...ali zato ipak...syntha cookies >champ cookies..
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #271 poslato: Maj 23, 2009, 02:08:05 posle podne »

Pricao se nedje da elite ima soje, al' jbg ne mozemo mi znati da li ima, ni elite ni ne znam koji...
Sačuvana
I don't give a fuck
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #270 poslato: Maj 23, 2009, 01:58:05 posle podne »

Bebac uvek brz i precizan  ;)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #269 poslato: Maj 23, 2009, 01:53:38 posle podne »

I meni se ne sviĂ°a što nema u opisu detaljan amino profil i to jeste minus, ali mi je mnogo veći + što nevidim NIGDE da piše da sadrži sojin protein.
pa i na Elitu ne pise da ima soju pa je opet ima :D :D Proverena stvar u tom rangu je UN Prostar ;D

Aha nepiše .....
Činjenice batoooo, ne samo da bi se nešto reklo
Evo je slika ELIT DYMATIZE sastava  ::)  ;D  :D  ;D  :D

[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: Maj 23, 2009, 02:00:09 posle podne od strane bebac » Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #268 poslato: Maj 23, 2009, 01:16:43 posle podne »

Ukusi jesu razliciti i opet pokretati pricu o tome je totalno pogresno.Ali ako govorimo o tome jel doticni proteini rade posao e onda je ipak druga stvar.Ali da bi svako od nas mogao da poredi koji je whey bolji od drugog mislim da je za to potrebno minimalno tri meseca konstantno uzimanja samo jedne vrste whey proteina.Ja sam na primer konstantno od sest meseci uzimao od universala whey pro i dosao do zakljucka da radi odlicno isto kao i elite (bar meni).Jedino sto ga elite tuce u rastvorljivosti i ukusu sto je meni totalno nebito.
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #267 poslato: Maj 23, 2009, 11:42:00 pre podne »

I meni se ne sviĂ°a što nema u opisu detaljan amino profil i to jeste minus, ali mi je mnogo veći + što nevidim NIGDE da piše da sadrži sojin protein.
pa i na Elitu ne pise da ima soju pa je opet ima :D :D Proverena stvar u tom rangu je UN Prostar ;D
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #266 poslato: Maj 23, 2009, 11:39:54 pre podne »

Champion Nutrition koji je po svemu bolji u poredjenju sa pomenutim whey-ovima.
cookies & cream obavezno ;D ;D
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #265 poslato: Maj 23, 2009, 08:59:13 pre podne »

Posto je je ovde bio spomenut scivation whey, cisto da dam neki prvi utisak o istom posto sam ga pazario pre neki dan...
Pre njega sam pio dymatize, champion nutrition, The amino whey i The whey.
Ukusom je za mene ovo najlosiji whey, negde u rangu sa amino whey-om. Mirisa skoro da i nema. Rastvorljivost je odlicna. Sto se kvaliteta tice, tu je tesko bilo sta reci posto nema aminokiselinski profil ispisan na pakovanju kao svi ostali whey-ovi i to je po meni jos jedan poprilican minus.
Kad saberem utiske, za te pare i nisam ocekivao vise.
Moj sledeci izbor je definitivno Champion Nutrition koji je po svemu bolji u poredjenju sa pomenutim whey-ovima.

Neznam o ukusima se ne vredi raspravljati ali evo da obrazložim moju i ocenu moje Mirjane:
Mi smo do sad probali DYMATIZE, ON, AMINO WHEY (THE) i Biotech i što se nas tiče ovaj ukus od čokolade od SCIVATIONA je najbolji od gore pomenutih, podseća nas na ON čak nam se i najviše sviĂ°a SCIVATION ukus čokolade.
Evo imam ukus PINJA KOLADE od DYMATIZEA a pijem samo SCIVATION, već nekih 10tak dana i ne dosadi mi, dok moja žena nije neki ljubitelj čokolade pa pije DYMATIZE i SCIVATION (menja svakih par dana).
I meni se ne sviĂ°a što nema u opisu detaljan amino profil i to jeste minus, ali mi je mnogo veći + što nevidim NIGDE da piše da sadrži sojin protein.
Najviše smo pili DYMATIZE ali njegova čokolada nemože da priĂ°e ukusu čokolade od SCIVATIONA, ali opet kažem ukusi se razlikuju ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #264 poslato: Maj 23, 2009, 08:29:49 pre podne »

Posto je je ovde bio spomenut scivation whey, cisto da dam neki prvi utisak o istom posto sam ga pazario pre neki dan...
Pre njega sam pio dymatize, champion nutrition, The amino whey i The whey.
Ukusom je za mene ovo najlosiji whey, negde u rangu sa amino whey-om. Mirisa skoro da i nema. Rastvorljivost je odlicna. Sto se kvaliteta tice, tu je tesko bilo sta reci posto nema aminokiselinski profil ispisan na pakovanju kao svi ostali whey-ovi i to je po meni jos jedan poprilican minus.
Kad saberem utiske, za te pare i nisam ocekivao vise.
Moj sledeci izbor je definitivno Champion Nutrition koji je po svemu bolji u poredjenju sa pomenutim whey-ovima.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #263 poslato: Maj 22, 2009, 09:10:52 pre podne »

Ne, pa fora je u tome, da ne znam kako mozes osjetiti razliku osim u ukusu

Ja sam to ipitanje postavio i Marku Dimitrijevicu,i on mi je dao veoma jasan
odgovor,da van sezone,kada nije na strogoj dijeti,da je maltene neprimetna razlika,ali kada
krene sa dijetom i pripremama za takmicenje,a pogotovo kada mu se BF spusti ispod 10%
da je razlika vise nego osetna.
mi debeli mozemo samo da pricamo kako je izolat extra  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

molim te smanji broj smajlija u porukama...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #262 poslato: Maj 22, 2009, 08:59:34 pre podne »

Ne, pa fora je u tome, da ne znam kako mozes osjetiti razliku osim u ukusu

Ja sam to ipitanje postavio i Marku Dimitrijevicu,i on mi je dao veoma jasan
odgovor,da van sezone,kada nije na strogoj dijeti,da je maltene neprimetna razlika,ali kada
krene sa dijetom i pripremama za takmicenje,a pogotovo kada mu se BF spusti ispod 10%
da je razlika vise nego osetna.
mi debeli mozemo samo da pricamo kako je izolat extra  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

kao da pricamo o razlici izmedju odlicnog i savrsenog :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #261 poslato: Maj 22, 2009, 08:57:58 pre podne »

licno uzimam izolat samo nakon treninga jer znam iz teroije sta se desava sa npr. hidrolizovanim izolatom unetim neposredno nakon treninga... i samo tad ga i uzimam, a u toku dana apsolutno nema potrebe... a kao sto sam vec rekla, elite mi je malo tezi za stomak, ali za nijansu
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #260 poslato: Maj 21, 2009, 10:12:44 posle podne »

ISO 100 je odlican,ali mislim da za nekoga ko nije u formi bolje je resenje whey.A poslednjih 6 nedelja pre takmicenja ja sam isao samo izolat i tada i mogu da uocim razliku.
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #259 poslato: Maj 21, 2009, 10:07:50 posle podne »

Ne, pa fora je u tome, da ne znam kako mozes osjetiti razliku osim u ukusu

Ja sam to ipitanje postavio i Marku Dimitrijevicu,i on mi je dao veoma jasan
odgovor,da van sezone,kada nije na strogoj dijeti,da je maltene neprimetna razlika,ali kada
krene sa dijetom i pripremama za takmicenje,a pogotovo kada mu se BF spusti ispod 10%
da je razlika vise nego osetna.
mi debeli mozemo samo da pricamo kako je izolat extra  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #258 poslato: Maj 21, 2009, 10:04:40 posle podne »

Ne, pa fora je u tome, da ne znam kako mozes osjetiti razliku osim u ukusu

Ja sam to ipitanje postavio i Marku Dimitrijevicu,i on mi je dao veoma jasan
odgovor,da van sezone,kada nije na strogoj dijeti,da je maltene neprimetna razlika,ali kada
krene sa dijetom i pripremama za takmicenje,a pogotovo kada mu se BF spusti ispod 10%
da je razlika vise nego osetna.
Sačuvana
   
Stranice: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 20 upita.