TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:37:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji whey????  (Pročitano 142967 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #362 poslato: Jun 15, 2009, 10:05:54 posle podne »

Mozda je i bolje da sastav ostane tajna  ;D
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #361 poslato: Jun 15, 2009, 09:26:20 posle podne »

Stvarno ne znam, tad sam bio srednjoskolac i nista pod milim Bogom nisam znao o proteinskim komponentama. Riblje brasno, mlevene kosti, soja, ko bi ga znao... A ako bih ukus mogao da poredim sa necim, onda evo recimo licilo je na neki bljutavi caj, otprilike... ali tesko da iko do g-dina Brkica zna sta je tacno bilo unutra... :)

@bebac:
Da li sigurno mislis na Promuscul od Nenada Brkica (ili Nenada Rosa, kako je kasnije voleo da ga zovu)? Mislim, da nije mozda bilo nesto sto samo ima slicno ime?
jel to onaj isti lik sto smo ga gledali na televiziji,a lecio je rak nekim impulsima.... :D :D :D :D :D :D :D :D

Lady PROMUSKUL, kutija a u njoj kesa sa praškom iz Osjeka, evo majka mi sulfira, dobijala je poštom i ona je skinula vrhunski, e kakvi su otrovi :) u njemu bili nemam poima ali je taj period korištenja bio najučinkovitiji za njenu kilažu, najviše je skinula KG.
Kaže bilo je slanjikavo ukus kao čokoladno slano mleko.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #360 poslato: Jun 15, 2009, 08:50:32 posle podne »

Da, to je taj. Nekadasnji prvak nekadasnje Jugoslavije u bodi-bildingu u teskoj kategoriji sredinom i krajem osamdesetih...
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #359 poslato: Jun 15, 2009, 08:14:52 posle podne »

Stvarno ne znam, tad sam bio srednjoskolac i nista pod milim Bogom nisam znao o proteinskim komponentama. Riblje brasno, mlevene kosti, soja, ko bi ga znao... A ako bih ukus mogao da poredim sa necim, onda evo recimo licilo je na neki bljutavi caj, otprilike... ali tesko da iko do g-dina Brkica zna sta je tacno bilo unutra... :)

@bebac:
Da li sigurno mislis na Promuscul od Nenada Brkica (ili Nenada Rosa, kako je kasnije voleo da ga zovu)? Mislim, da nije mozda bilo nesto sto samo ima slicno ime?
jel to onaj isti lik sto smo ga gledali na televiziji,a lecio je rak nekim impulsima.... :D :D :D :D :D :D :D :D
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #358 poslato: Jun 15, 2009, 07:10:32 posle podne »

Stvarno ne znam, tad sam bio srednjoskolac i nista pod milim Bogom nisam znao o proteinskim komponentama. Riblje brasno, mlevene kosti, soja, ko bi ga znao... A ako bih ukus mogao da poredim sa necim, onda evo recimo licilo je na neki bljutavi caj, otprilike... ali tesko da iko do g-dina Brkica zna sta je tacno bilo unutra... :)

@bebac:
Da li sigurno mislis na Promuscul od Nenada Brkica (ili Nenada Rosa, kako je kasnije voleo da ga zovu)? Mislim, da nije mozda bilo nesto sto samo ima slicno ime?
« Poslednja izmena: Jun 15, 2009, 07:12:11 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #357 poslato: Jun 15, 2009, 06:43:09 posle podne »

Uvek kad vidim ovakvu i slicnu raspravu, setim se Promuscul proteina, koji je sredinom i krajem '80-tih prodavao tada poznati bilder Nenad Brkic (koliko se secam iz Osijeka) ... to je reklamirano i prodavano kao protein (u najlonskom pakovanju i naravno bez ikakvog podatka o komponentama, procentima itd), i bas bih voleo da ga se sad moze dati na analizu, majko mila sta li bi se naslo unutra... a "ukus"... pa evo jednom recju, ko je ikad to probao, ne moze a da mu ne bude smesno kad danas razmazeni klinci zakeraju, raspravljaju i zale se na ukus proteinskih proizvoda koji se danas prodaju... u odnosu na Promuscul, prakticno svaki protein koji se danas prodaje dodje kao Svarcvald torta, u najmanju ruku...

Promuscule
Moja majka je za period od 3-4meseca skinula od 21-25kg a jela je SVE, nije pazila šta jede, nije osećala glad.
Evo je iza mene i tu priču pamtim od pre i evo sad mi je potvrĂ°uje, i mene živo zanima šta je to bilo unutra?

MAXX
Imaš li ikakav info, trač...šta je sadržao taj preparat?
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #356 poslato: Jun 15, 2009, 06:36:41 posle podne »

Neka gadna hemija...  :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #355 poslato: Jun 15, 2009, 04:26:14 posle podne »

. u odnosu na Promuscul, prakticno svaki protein koji se danas prodaje dodje kao Svarcvald torta, u najmanju ruku...

HAHA LOL! :P


Sta je to onda majku mu xD
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #354 poslato: Jun 15, 2009, 02:25:12 posle podne »

Ja sam pre neki dan izuzetno povoljno pazario UN Prostar od vanile, i ukus mu je bas blag, odnosno kao neka vodica je  ;D Morao sam smanjiti kolicinu vode da bih osetio ukus...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #353 poslato: Jun 15, 2009, 12:31:00 posle podne »

Uvek kad vidim ovakvu i slicnu raspravu, setim se Promuscul proteina, koji je sredinom i krajem '80-tih prodavao tada poznati bilder Nenad Brkic (koliko se secam iz Osijeka) ... to je reklamirano i prodavano kao protein (u najlonskom pakovanju i naravno bez ikakvog podatka o komponentama, procentima itd), i bas bih voleo da ga se sad moze dati na analizu, majko mila sta li bi se naslo unutra... a "ukus"... pa evo jednom recju, ko je ikad to probao, ne moze a da mu ne bude smesno kad danas razmazeni klinci zakeraju, raspravljaju i zale se na ukus proteinskih proizvoda koji se danas prodaju... u odnosu na Promuscul, prakticno svaki protein koji se danas prodaje dodje kao Svarcvald torta, u najmanju ruku...
« Poslednja izmena: Jun 15, 2009, 12:39:24 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #352 poslato: Jun 15, 2009, 12:12:02 posle podne »

Nemogu da verujem da se jos vode rasprave o ukusima 8)
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #351 poslato: Jun 15, 2009, 10:04:36 pre podne »

hhhhhhhhhhh pa koliko si stavljao pre cim ti je bilo slatko 1dl  ;D
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
gale84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #350 poslato: Jun 15, 2009, 09:37:22 pre podne »

evo prvi dan kako pijem ovaj dym elite whey protein (moka kafa) i dosta je sladak, mada ja nemam iskustva (do sada sam pio samo neki ON gejner) mozda i treba da bude toliko sladak

Sve je stvar ukusa,a samu jacunu mozes da korigujes stavljanjem vise ili manje tecnost.


vec sam navikao na ukus, izvrnem ga sa 3 dl vode, skoro ni ne osetim ukus  ;D
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #349 poslato: Jun 15, 2009, 08:24:40 pre podne »

evo prvi dan kako pijem ovaj dym elite whey protein (moka kafa) i dosta je sladak, mada ja nemam iskustva (do sada sam pio samo neki ON gejner) mozda i treba da bude toliko sladak

Sve je stvar ukusa,a samu jacunu mozes da korigujes stavljanjem vise ili manje tecnost.
Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #348 poslato: Jun 13, 2009, 09:03:29 pre podne »

razdvojila sam temu na dve teme.... ovo je tema o odabiru whey proteina...

nova tema se nalazi na http://forum.pansport.rs/index.php?topic=79955.0  i odnosi se na diskusiju oko toga kad i kako uzimati whey protein
Sačuvana
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 19 upita.