TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:45:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: bodyweight trening  (Pročitano 5244 puta)
Nikola D.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #30 poslato: Maj 01, 2019, 11:36:50 pre podne »

evo za danas

Sreda:

Propadanje - glava savijena, duboko ka dolje, hvat malo siri od sirine ramena (ako je moguce). Prilagodis sebi broj serija i ponavljanja.
Sklekovi - vazi isto pravilo kao i za propadanja.
Triceps - uski razboj ili ti usko propadanje. Glava stoji pravo ili malo unazad. Spustas se tek toliko da osjetis kontrakciju na tricepsu. Dakle polupokret u odnosu na propadanje za grudi.
Sačuvana
Nikola D.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #29 poslato: April 30, 2019, 10:59:37 posle podne »

Pa da to je ponedeljak,  ne znam sta mi savetujes da ubacim jos, sta ti mislis o tome?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #28 poslato: April 30, 2019, 10:07:00 posle podne »

I trenutno radiš samo ove 4 vežbe ?
Sačuvana
Nikola D.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #27 poslato: April 29, 2019, 11:57:52 posle podne »

Pa evo da prekopiram samo neko mi je vec okacio trening i sta radim koji dan i toga cu se se pridrzavati mislio sam da ubacim i zgibove sipka iza glave 3,4,5,6 serija pa ja da odlucim koliko ponavljanja al uradim kolko mogu tek sam poceo nemam snage



Ponedeljak:

Vratilo, siroki hvat - 3, 4, 5, 6 serija.. U zavisnosti od svojih fizičkih mogućnosti. Broj ponavljanja takodje zavisi od tebe.

Biceps - uski hvat na vratilu. Broj serija sam odredi. 

Cucanj bez opterecenja, ruke ispruzene naprijed takodje broj ponavljanja i serija zavisi od tebe.

Iskorak takodje bez opterecenja.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #26 poslato: April 29, 2019, 10:55:46 posle podne »

Javi kako si isplanirao trening  :)
Sačuvana
Nikola D.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #25 poslato: April 29, 2019, 07:11:05 posle podne »

e ovako bio sam na klinickom centru na kontroli na kontroli za ropturu na desnom oku, nema nikakvih problema da krenem da treniram bodyweight nista teretana samo da budem umeren, ocni pritisak je ok sve je ok, tako da od danas krecem sa treningom cekao sam ipak da dobijem dozvolu doktora
Svakako bolje sto jesi. Sad polako i planski baci se na posao.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

😉
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #24 poslato: April 29, 2019, 07:03:08 posle podne »

e ovako bio sam na klinickom centru na kontroli na kontroli za ropturu na desnom oku, nema nikakvih problema da krenem da treniram bodyweight nista teretana samo da budem umeren, ocni pritisak je ok sve je ok, tako da od danas krecem sa treningom cekao sam ipak da dobijem dozvolu doktora
Svakako bolje sto jesi. Sad polako i planski baci se na posao.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Sačuvana
Nikola D.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #23 poslato: April 29, 2019, 03:25:58 posle podne »

e ovako bio sam na klinickom centru na kontroli na kontroli za ropturu na desnom oku, nema nikakvih problema da krenem da treniram bodyweight nista teretana samo da budem umeren, ocni pritisak je ok sve je ok, tako da od danas krecem sa treningom cekao sam ipak da dobijem dozvolu doktora
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #22 poslato: Mart 26, 2019, 12:56:58 pre podne »

Nemaš potrebe, ovaj plan ti je sasvim dovoljan i pokriva sve grupe mišića. Ništa dodatno nećeš postići bespotrebnim gomilanjem vežbi. Što se tiče zgibova i propadanja kako budeš jačao na vežbama za leđa/biceps ili ti grudi/triceps/ramena jača jačaćeš i na bw vežbama.
Sačuvana
Nikola D.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #21 poslato: Mart 22, 2019, 12:48:10 posle podne »

Pored slika dobar pokazatelj napretka ti je i snaga, tako da i po tome možeš biti siguran da pomaka ima. Bitno je da vremenom pojačavaš intenzitet vežbi, ili modifikacijom vežbe ili dodavanjem težina.

pa naravno vremenom cu da pojacavam intezitet i da dodajem neke vezbe samo moram da vidim, ne znam kazem ti za bw sta bi mogao da dodam sta dobro pogadja misic, koje vezbe pored ovih sto sam dobio ispod u programu za pon/sre/pet/ sta tu jos mogu da dodam najvise bi mi znacila pomoc ovako sam da trazim da eksperimentisem ne bi valjalo nisam bas iskusan u bw treningu tj vezbama
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #20 poslato: Mart 22, 2019, 03:12:58 pre podne »

Pored slika dobar pokazatelj napretka ti je i snaga, tako da i po tome možeš biti siguran da pomaka ima. Bitno je da vremenom pojačavaš intenzitet vežbi, ili modifikacijom vežbe ili dodavanjem težina.
Sačuvana
Nikola D.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #19 poslato: Mart 20, 2019, 04:54:15 posle podne »

Dobar san, izbalansirana ishrana, pametno trenirati i rezultati moraju doci.

To je to brate
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #18 poslato: Mart 20, 2019, 04:17:54 posle podne »

Pauza je veoma bitna po pitanju napretka i zato ti prija da treniraš 3 puta nedeljno. Moraš biti uporan, prvih mesec-dva ako izdržiš posle ćeš postati "zavistan" od treninga :D

slazem se, trudicu se, bice to sve okej, kazem tek sad ima smisla da treniram sa ovakvim programom ranije sam gubio vreme i vrlo brzo sam gubio i motivaciju i zelju i sve, moracu da se islikam cisto da imam sadasnju kilazu i kako izgledam pa da mogu da vidiim za pola godine il koliko vec 3 meseca kakav je napredak bio
Tako je, nek ti ogledalo tj slika bude mjerilo, ne vaga tj kilogrami. Najbolje takmicarske rezultate sam postizao onda kada sam imao dosta odmora. Odmor je majka napredka. Dobar san, izbalansirana ishrana, pametno trenirati i rezultati moraju doci.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Sačuvana
Nikola D.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #17 poslato: Mart 20, 2019, 04:11:41 posle podne »

Pauza je veoma bitna po pitanju napretka i zato ti prija da treniraš 3 puta nedeljno. Moraš biti uporan, prvih mesec-dva ako izdržiš posle ćeš postati "zavistan" od treninga :D

slazem se, trudicu se, bice to sve okej, kazem tek sad ima smisla da treniram sa ovakvim programom ranije sam gubio vreme i vrlo brzo sam gubio i motivaciju i zelju i sve, moracu da se islikam cisto da imam sadasnju kilazu i kako izgledam pa da mogu da vidiim za pola godine il koliko vec 3 meseca kakav je napredak bio
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #16 poslato: Mart 20, 2019, 12:39:41 pre podne »

Pauza je veoma bitna po pitanju napretka i zato ti prija da treniraš 3 puta nedeljno. Moraš biti uporan, prvih mesec-dva ako izdržiš posle ćeš postati "zavistan" od treninga :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 18 upita.