TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 01:54:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts-rezultati na pola "tretmana"  (Pročitano 49074 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #146 poslato: Januar 10, 2013, 10:36:29 pre podne »

šteta što ga nema više! Ali dobro, ima još puno kvalitetnih sagorevača!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #145 poslato: Januar 10, 2013, 09:28:19 pre podne »

Kada je kompleksnost u pitanju od animal cutsa je svaki daleko a to možete videti i po broju tableta koje u dozi cuts ima.
Svako ima svog favorita ali realnost je takva da je animal prvi.Ono što ga po meni čini prvim je odlična blokada za apetit,savršeno izbacuje vodu i ukoliko se držite svih pravila gde je na prvom mestu ishrana,bićete i više nego zadovoljni.
Zaista je jako mali procenat ljudi kojima on nije dao rezultate i to ne zato što on nije dobar već zato što nisu poštovali neka od pravila.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #144 poslato: Januar 09, 2013, 05:16:05 posle podne »

Sto se tice Animal Cutsa,ja sam prezadovoljan,zavrsio sam sad prvu kutiju i super su rezultati.Ranije sam uzimao Dyma Burn i MeltDown,i sa ova 2 sagorevaca sam imao problema sa snom nisam mogao da zaspim po 3, 4 sata iako sam ih uzimao prepodne!Sto se time Animala nikakvih problema nema,motiv za treningom mi je veci, a sto se tice sna mogu da zaspem i 2 sata nakon uzimanja,dakle sve pohvale za Animal Cuts!!!

Cuts je fantastičan za taj KICK pre treninga :)  drago mi je da si zadovoljan.... ima i diuretički efekat, sigurno si i dosta vode izbacio...

Dyma Burn je moj favorit meĂ°u sagorevačima, kompleksan je a nije toliko jak kao Cuts... ubija apetit :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #143 poslato: Januar 09, 2013, 09:53:16 pre podne »

Razlog može biti i u tome što je doza animala imala doze stimulansa koje su tebi odgovarale a drugi veće.Dyma burn ima velike doze kofeina u sebi,po meni veoma velike i treba biti obazriv prilikom doziranja.
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #142 poslato: Januar 08, 2013, 10:47:13 posle podne »

Stvarno i meni je cudno ali nemam nikakvih problema sa snom,dok sam sa ostalim sagorevacima imao velike muke :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #141 poslato: Januar 08, 2013, 09:08:19 posle podne »

Zanimljivo iskustvo(mislim na (ne)efekat na san), ali najbitnije je da si ti zadovoljan ovim sagorevačem. :)
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #140 poslato: Januar 08, 2013, 08:53:45 posle podne »

Sto se tice Animal Cutsa,ja sam prezadovoljan,zavrsio sam sad prvu kutiju i super su rezultati.Ranije sam uzimao Dyma Burn i MeltDown,i sa ova 2 sagorevaca sam imao problema sa snom nisam mogao da zaspim po 3, 4 sata iako sam ih uzimao prepodne!Sto se time Animala nikakvih problema nema,motiv za treningom mi je veci, a sto se tice sna mogu da zaspem i 2 sata nakon uzimanja,dakle sve pohvale za Animal Cuts!!!
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #139 poslato: Decembar 08, 2012, 11:28:46 pre podne »

zbog krvnog pritiska? a šta savetuješ onda? pijem L-karnitin, to mi deluje sasvim OK, ali hteo bih malo da ubrzam mršavljenje

Zbog povisenog pritiska, nije preporucljivo da ubrzavas proces mrsavljenja i da dodatno izlazes organizam stresu ( vec je u stanju stresa zbog pritiska ). Postepeno skidaj kilazu, korekcijom ishrane i vezbanjem. L karnitin ti moze pomoci u tome, ali samo uz fizicku aktivnost. Inace, kao sto su ti vec pomenuli, nista jace od L karnitina ne bi trebalo da koristis.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #138 poslato: Decembar 06, 2012, 04:06:39 posle podne »

zbog krvnog pritiska? a šta savetuješ onda? pijem L-karnitin, to mi deluje sasvim OK, ali hteo bih malo da ubrzam mršavljenje

L-karnitin je najbezbednija varijanta. Predložila bih ti tečni L karnitin (Biotech ili Dymatize).  L karntiin u kombinaciji sa aerobnim treningom (ishranu naravno ne moram ni da pominjem, ona je broj 1) daje dobre rezultate. Ukratko, mobiliše masti za sagorevanje u toku treninga.  Po mom mišljenju dobar suplement, a za slučajeve kao što si ti ne bih išla dalje od lkarnitna, nema potrebe.

Samo napred ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #137 poslato: Decembar 06, 2012, 02:08:53 posle podne »

Pun je kofeina i stimulansa i hteo ne hteo povecace ti pritisak ponovo ,ne zezaj se sa tim..moras pametnije da vezbas zbog bolesti..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #136 poslato: Decembar 06, 2012, 10:06:40 pre podne »

zbog krvnog pritiska? a šta savetuješ onda? pijem L-karnitin, to mi deluje sasvim OK, ali hteo bih malo da ubrzam mršavljenje

Animal cuts nije za zezanje jer jako je jak,pun stimulansa koji ti mogu smetati.ZaobiĂ°i ga.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #135 poslato: Decembar 06, 2012, 10:00:51 pre podne »

da jedeš malo manje, i da piješ malo manje šećere.

Nijedan, ali NIJEDAN sagorevač ti neće ubrzati sagorevanje na način na koji ti to zamišljaš.

Ključ skidanja kilograma je u ISHRANI, ne postoji nikakav tajni sastojak u sagorevaču koji će ti skinuti salo. Samo postoji marketinško ime ''sagorevač'', u kome je prva asocijacija kako kad popiješ tabletu počinje vatra da seva po bokovima i uništava naslage sala. A to nema veze sa životom.

Sa animal cuts-om je najviše napredovao onaj koji je najviše ispoštovao dijetu, a onaj koji nije poštovao dijetu nije skinuo ni grama sala.

edit: ne verujem da si otkopao temu staru 5 i po godina zbog ovakvog pitanja...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Laslo Tot
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #134 poslato: Decembar 06, 2012, 09:51:23 pre podne »

zbog krvnog pritiska? a šta savetuješ onda? pijem L-karnitin, to mi deluje sasvim OK, ali hteo bih malo da ubrzam mršavljenje
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #133 poslato: Decembar 06, 2012, 09:49:02 pre podne »

Imam jedno pitanje... Sad bih hteo da uzmem AC, imam 27 god. i 100kg. Ranije sam trenirao redovno, ali prestao i ugojio sam se 20kg. Imam visoki krvni pritisak, ali pijem lekove tritace-Lometazid , binevol i pritisak smanjilo se na 130/90. Pa me interesuje otprilike sa koliko povećava pritisak, i mogu li da pijem pored ovih uslova?

Moj iskreni savet ti je da sagorevače zaobiĂ°eš,pogotovu animal cuts i to u širokom luku.
Sačuvana
Laslo Tot
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #132 poslato: Decembar 06, 2012, 08:39:46 pre podne »

Imam jedno pitanje... Sad bih hteo da uzmem AC, imam 27 god. i 100kg. Ranije sam trenirao redovno, ali prestao i ugojio sam se 20kg. Imam visoki krvni pritisak, ali pijem lekove tritace-Lometazid , binevol i pritisak smanjilo se na 130/90. Pa me interesuje otprilike sa koliko povećava pritisak, i mogu li da pijem pored ovih uslova?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.