TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:29:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Porok sa 43 kancerogene komponente  (Pročitano 11636 puta)
mitrica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

samo polako...

« Odgovor #39 poslato: Oktobar 18, 2007, 12:49:48 pre podne »

Hvala, brate!
Izgleda da necu jos dugo da budem ovde, resili Turci da se obracunaju sa Kurdima za sva vremena...
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #38 poslato: Oktobar 17, 2007, 04:59:24 posle podne »

necu ni da zamisljam jer bi ja seo na prvi bus, avion, bilo sta, i pravac kuci  ;D
A inace ne volim Tursku ...
izdrzi jos to, sta da ti kazem  ;)
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
mitrica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

samo polako...

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 16, 2007, 11:10:05 posle podne »

Kako ono kazu : "Pusi kao Turcin" ...
Vec 3 meseca sam u Turskoj, a imam jos 2 puta toliko do kraja boravka.
Pa... samo pokusajte da zamislite kako mi je ovde...
A CIGARETE NE MOGU DA PODNESEM !!!!!
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #36 poslato: Oktobar 16, 2007, 11:00:29 posle podne »

iskreno, mozda bi i trebalo, zato bolje predji u nas tabor i problem resen ! ;D
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #35 poslato: Oktobar 12, 2007, 03:37:48 posle podne »

I treba :D :p
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
TashaBG
Gost
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 12, 2007, 01:58:09 posle podne »

mislim da cu dobiti kompleks sto pusim,zbog vas...
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #33 poslato: Oktobar 12, 2007, 01:45:17 posle podne »

Slažem se sa Jovom18 o zabrani pusenja na javnim mestima...mene npr. jako peku oci kada sam negde izadjem, gde  ima mnogo ljudi, gde je i pored ventilacije zagusljivo i gde mnogi puse...to je jedan od razloga zasto izbegavam takva mesta, ne preostaje mi nista drugo...
Moraces malo vishe da izlazish po takvim mestima da se naviknes :D

Tako je i meni ... dugo nisam ni izlazio po zagusljivim mestima i onda kad sam otishao  :'(
Suze i peku oci ... Ali posle nekog vremena prodje to :)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
maja
Gost
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 12, 2007, 11:06:26 pre podne »

Slažem se sa Jovom18 o zabrani pusenja na javnim mestima...mene npr. jako peku oci kada sam negde izadjem, gde  ima mnogo ljudi, gde je i pored ventilacije zagusljivo i gde mnogi puse...to je jedan od razloga zasto izbegavam takva mesta, ne preostaje mi nista drugo...
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 12, 2007, 09:46:57 pre podne »

u potpunosti podrzavam stavove protiv cigareta i smatram da je to veliki problem, uz sve primere koje ste vec naveli najgore sto mi se desava je kada odem na rucak i covek sto do mene sedi neprekidno dimi-automatski mi presedne rucak...
jednostavno treba postovati ljude oko sebe i naci granicu, sa odusevljenjem cekam uvodjenje zabrane za pusenje na javnim mestima  ;D ;D

Jos jedan glas za zabranu pusenje na javnim mestima!
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 12, 2007, 09:30:06 pre podne »

Ja sam maltene od rodjenj pasivan pusac... Ali, sto rece Tasha, SVE oko nas je izvor zagadnjenja... Najbolje da sam non-stop u nekom skafanderu :D

Ne smeta mi toliko duvanski dim, navikla sam valjda... Jedino NIKAKO ne dozvoljavam pusenje u spavacoj sobi i/ili za vreme obedovanja  >:(
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 12, 2007, 08:50:11 pre podne »

Ja pricam samo u moje ime, po tom pitanju ja nikome ne treba da budem zvezda vodilja.
Nikada ne bih uticala na ljude da puse

Ali mi je tako licemerno bilo kad mi je dete doslo jedan dan iz skole sa ogromnim crtezom precrtane cigarete, i jos ih uciteljica ispitivala ko konzumira u kuci, i drzala im predavanja. Kad su otisli na rekreativnu, doticna je nije vadila iz usta

To je kao kada kardiolog savetuje pacijenta sta sve da ne jede da ne oboli od nekog ozbiljnog oboljenja srca, ali se sam ne drzi toga. Naravno njega niko od pacijenata ne vidi sta jede kuci. On jednostavno zna sta treba da kaze pacijentu.

Od svog objasnjavanja stetnosti pusenja u skoli samo se secam toga kada nam je razredna iz osnovne skole rekla da ne vredi pusiti da bi se smrsalo jer ona pusi a debela je.

Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #28 poslato: Oktobar 11, 2007, 11:23:28 posle podne »

u potpunosti podrzavam stavove protiv cigareta i smatram da je to veliki problem, uz sve primere koje ste vec naveli najgore sto mi se desava je kada odem na rucak i covek sto do mene sedi neprekidno dimi-automatski mi presedne rucak...
jednostavno treba postovati ljude oko sebe i naci granicu, sa odusevljenjem cekam uvodjenje zabrane za pusenje na javnim mestima  ;D ;D
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #27 poslato: Maj 30, 2007, 01:24:32 pre podne »

Kaze ortak iiz policije da ce to krenuti sa uvodjenjem kazni tek pocetak sledece godine,jupiii!


Cela poenta je u tome da za monitor,mobilni,mikrotalasn znamo rizkik koriscenja istih i sami odlucujemo dali cemo ih koristiti.Niko se nece ozraciti od mog moba jer je uz moju glavu prislonjen a zracenje je preslabo da  bi doseglo vise od pet santimaAli nas niko ne pita dali nam je lepo kada pocnu da dime u istoj prostoriji e u tome je poenta.Izbor je izbor ali i mi nepusaci imamo pravo na izbor da ne puse pored nas

Bravo care imas +  ;)

Fight the power ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #26 poslato: Maj 29, 2007, 11:52:27 posle podne »

Kaze ortak iiz policije da ce to krenuti sa uvodjenjem kazni tek pocetak sledece godine,jupiii!


Cela poenta je u tome da za monitor,mobilni,mikrotalasn znamo rizkik koriscenja istih i sami odlucujemo dali cemo ih koristiti.Niko se nece ozraciti od mog moba jer je uz moju glavu prislonjen a zracenje je preslabo da  bi doseglo vise od pet santimaAli nas niko ne pita dali nam je lepo kada pocnu da dime u istoj prostoriji e u tome je poenta.Izbor je izbor ali i mi nepusaci imamo pravo na izbor da ne puse pored nas

Bravo care imas +  ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Maj 29, 2007, 11:04:31 posle podne »

E pa doticna je licemer cim tako radi i njoj ide na dusu.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.