TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 03:04:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Porok sa 43 kancerogene komponente  (Pročitano 11657 puta)
TashaBG
Gost
« Odgovor #24 poslato: Maj 29, 2007, 10:36:19 posle podne »

Ja pricam samo u moje ime, po tom pitanju ja nikome ne treba da budem zvezda vodilja.
Nikada ne bih uticala na ljude da puse

Ali mi je tako licemerno bilo kad mi je dete doslo jedan dan iz skole sa ogromnim crtezom precrtane cigarete, i jos ih uciteljica ispitivala ko konzumira u kuci, i drzala im predavanja. Kad su otisli na rekreativnu, doticna je nije vadila iz usta
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #23 poslato: Maj 29, 2007, 10:31:55 posle podne »

Radi sta hoces ali se obaziri i na druge,neki ljudi uzimaju heroin 50 godina pa jos uvek mrdaju.To sto nekom nije nista od cigara,treba da bude zvezda vodilja za 99% maloletnika u srbiji koji puse....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #22 poslato: Maj 29, 2007, 09:29:17 posle podne »

Čekaj jel to ista ona Tasha što izbegava E? Ne voli adtitive i slično?


Sta je tu cudno?Meni je recimo mnogo cudnije to, sto sam nedavno citala slucaj,nutricionistkinje koja AVAJ boluje od anorexie.

Sto se tice radjanja dece sa malom tel.tez. i to cu da opovrgnem, rodila sam zdravu i pravu bebu od 4.250
inace kad sam pitala moju dr.strucnjaka u ginekologiji, samo takva, rekla mi je da mogu 5 dnevno, da se ne bih stresirala sa ostavljanjem, jer bi vise taj stres uticao na bebu.
Upoznala sam zenu koja nikada nije pusila, zivi zdravo i imala 10 spontanih.
« Poslednja izmena: Maj 29, 2007, 10:18:08 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Maj 29, 2007, 09:18:26 posle podne »

Kaze ortak iiz policije da ce to krenuti sa uvodjenjem kazni tek pocetak sledece godine,jupiii!


Cela poenta je u tome da za monitor,mobilni,mikrotalasn znamo rizkik koriscenja istih i sami odlucujemo dali cemo ih koristiti.Niko se nece ozraciti od mog moba jer je uz moju glavu prislonjen a zracenje je preslabo da  bi doseglo vise od pet santimaAli nas niko ne pita dali nam je lepo kada pocnu da dime u istoj prostoriji e u tome je poenta.Izbor je izbor ali i mi nepusaci imamo pravo na izbor da ne puse pored nas
« Poslednja izmena: Maj 29, 2007, 09:21:43 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #20 poslato: Maj 29, 2007, 09:01:04 posle podne »

Na mene niko i nista ne moze da utice, a kamoli kazne.

Pa to je diskriminacija. Ima mnogo gadnijih stvari i pojava na ovom svetu, a odjednom se dize buka oko nas pusaca, koji nemamo osnovna ljudska prava.Prave one antireklame, za koga?

Sve zraci, mobilni, komp,tv...apsolutno je sve kancerogeno.Deci u Svedskoj je zabranjeno da nose mobilni dok ne postanu punoletni.Zato sto izaziva tumor na mozgu.Zasto se savetuje roditeljima da sto manje pustaju decu na komp?Zbog stetnosti igrica (nasilje) ostecenje vida, krivljenje kicme...
Kazu da microtalasna moze da izazove sterilitet.
Sva elektricna instalacija koja nas okruzuje zraci.A zracenje izaziva rak, tumore.Zagadjena je voda, hrana,Cudno da onkolozi oboljevaju od raka i to najvise pluca.Mozda su ih trovali oni nesrecni pacijenti,Nisu.Vec terapije koje su primenjivali (zracenje)

I sad odjednom pusaci krivi za sve.Pusicu dok mi se god to dopada.Jer mojim prestankom, nista se nece promeniti na bolje, za vas koji ne pusite.
« Poslednja izmena: Maj 29, 2007, 09:17:38 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #19 poslato: Maj 29, 2007, 07:26:17 posle podne »

...i ja mrzim te glupe cigarete >:(, ne znate koliko mi je tesko sto u kuci imam brata, majku i oca i svi su pusaci... >:( :'(

...zakoni su valjda doneseni samo nema ko da ih sprovodi sto je u ovoj drzavi izgleda normalno... :-\
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #18 poslato: Maj 29, 2007, 05:17:49 posle podne »

Zakon inercije ;D
Lepo receno :)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #17 poslato: Maj 29, 2007, 04:23:08 posle podne »

Mislim da si pogodila baš pravi razlog neprestanka pušenja - nedostatk volje da se nešto zaista promeni.. zakon inercije, šta ćeš.. važi za svaki oblik materije pa i za čoveka
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 28, 2007, 03:54:24 posle podne »

Upravo ta, i to jos sa velikim uzivanjem konzumira duvan.Kontradiktorno jel? Sta ces kad se nema volje za bataliti ih.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #15 poslato: Maj 28, 2007, 03:50:56 posle podne »

Čekaj jel to ista ona Tasha što izbegava E? Ne voli adtitive i slično?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #14 poslato: Maj 26, 2007, 12:26:22 pre podne »

I izgubila 15min zivota :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #13 poslato: Maj 26, 2007, 12:02:49 pre podne »

Dok sam citala ovo, mirne duse sam ispusila jednu cigaretu!
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #12 poslato: Maj 25, 2007, 06:51:26 posle podne »

Jao covece DUVANSKI DIM=NOCNA MORA ! Lepo krenem do centra,sredim se,operem kosu,istusiram sve cisto na meni...Udjem u kafic na pola sata..Izadjem kao da sam bio u pusnici...Sve smrdi na dim i u nosu ga osetim narednih pola sata....UFFF JA BAS MRZIM JBN CIGARE !!!!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Maj 25, 2007, 05:26:33 posle podne »

Ma našim ljduima do mozga dolazi samo kad ih po novčaniku lupiš. Uvesti stroge novčane kazne za pušenje u zatvorenim prostorima
8) 8) 8) 8)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #10 poslato: Maj 25, 2007, 05:19:26 posle podne »

Ma našim ljduima do mozga dolazi samo kad ih po novčaniku lupiš. Uvesti stroge novčane kazne za pušenje u zatvorenim prostorima
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 17 upita.