TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397073 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 02:34:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zelim da promenim teretanu????  (Pročitano 5819 puta)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 04, 2007, 11:43:49 pre podne »

Da bas taj detalj o kome prica X frame da svaka promena ima visetruku korist na vase telo naprosto ovo je najjednostavniji nacin da izbegnete efekat adaptacije tela na uobicajne pokrete. Opste je poznato da sve sprave "ne gadjaju" bas isto iako je u nacelu pokret identican. Ovo je iz razloga sto su primenjena razlicita idejna resenja prilikom konstrukcije masina za vezbanje.

I dok vi tako polagano analizirate novi ambijent, nove ljude, nove masine i tegove i ne primecujete kako sa novim elanom ulazite u jos jaci trtening nego sto je to bilo do tada i naravno napredujete u izgradnji svoga tela.

Do sada u svom dugom vezbackom stazu ovo mi je uvek pomagalo da prevazidjem osecaj zasicenoti prostorom u kome treniram, ljudima, spravama pa i samim trenigom.

Svaka promena pa bila ona sa boljih na losije uslove moze imati svojih pozitivnih efekata na opsti razvoj i napredak tela.

setitie se Rokija i njegove izjave u jednom od cuvenih filmova o istoimenom bokseru...jednom kada dodjes do vrha pocinju problemi. Vise nema izazova i pocinjes da se opustas a onda je dovoljno da naidje i neki slabic da bi vas pobedio. Njalepse u uspehu je ono dok se penjes...
« Poslednja izmena: Mart 06, 2007, 07:55:29 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #9 poslato: Mart 04, 2007, 11:36:10 pre podne »

Licno nemam averzijuka dobro opremljenim teretanam iako prednost dajem onima sa boljom atmosferom koja je pre svega radna a nju priznacete cine ljudi a ne masine...
E to si u pravu bash kad pogledam juce neki mrshavi lik "vezba" sa neke 2 devojke ... oni su vishe pricali nego sto su vezbali
A ja naravno nisam mogao a da ne primetim to . . .
Bash sam kad pogledam vazna ja atmosfera!
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
x frame
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 04, 2007, 11:30:40 pre podne »

MIKI ,slazem se sa tobom u potpunosti
DRIVER1206 , zamolio bih te da mi kazes par stvari vezanih za tu teretanu .Kako MIKI rece nadam se da je tamo atmosfera radna ( verovatno ) .Cuo sam za tu teretanu i ljudi je hvale ,ja inace vezbam u 2 teretane u KOLOSEUM u blokovima , i u jednoj u kraju ( koju inace ima svaki deo Bg sto bi se reklo GYM IN THA HOOD ali sve imaju jednu manu a to je da su veoma male ) . Da li ima guzve u popodnevnim casovima posto ja vec godinama vezbam u tom terminu ( 17-19 h ).Koji je naziv teretane i gde se tacno nalazi

 Ova moja GYM se renovira a i prijalo bi mi osvezenje. 

 Havla unapred!~ ! !
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #7 poslato: Mart 04, 2007, 11:01:07 pre podne »

Licno nemam averzijuka dobro opremljenim teretanam iako prednost dajem onima sa boljom atmosferom koja je pre svega radna a nju priznacete cine ljudi a ne masine...
Sačuvana
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #6 poslato: Mart 04, 2007, 01:10:23 pre podne »

Pa ja idem u najbolju teretanu....
Novi beograd kod novog merkatora.Cena 2400 mesecno.Teretana je vrhunska.
Ima sve kardio sprave,mnogo tegova,mnogo sprava.U ovom delu nema bolje i vece teretane.
Pinki je smesan u poredjenju sa ovom...
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #5 poslato: Mart 03, 2007, 08:44:26 posle podne »

Dodji treniraj kod mene u Nis platis 800din clanarinu i kupis mesecnu kartu za autobus na relaciji Bg-Nis za te pare koje zelis da ulozis :D
Sačuvana
Don't settle for average!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #4 poslato: Mart 03, 2007, 12:57:18 posle podne »

Hajde beogradjani javljate se!

Nazalost ja sam uskracen za ovu vrstu informacija kkao sam iz NS-a
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #3 poslato: Mart 01, 2007, 06:29:58 posle podne »

Za 2500din ja bih trazio dve cice da me masiraju posle svake serije saunu, solarijum, i da neko dize tegove umesto mene  ;D ;D ;D
Inace ja placam 800din teretanu verovali ili ne i to je jedna od povoljnijih cena u gradu a teretana je nova i od mene je udaljena citavih 3min pa mi extra odgovara inace ima i teretana po 2000din...
Sačuvana
Don't settle for average!
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #2 poslato: Mart 01, 2007, 04:40:04 posle podne »

do 2500 :o
ja trazim do 1500 max i mozhe se u nsu lepa teretana naci :)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Kiki_bgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2007, 04:25:20 posle podne »

cao svima. ;D
trenutno treniram vec 6 meseci u Pinkiju (zemun) i nemogu da nadjem neku dobru teretanu
sa solidnom cenom recimo do 2500din ali samo teretanu naravno mislim na mesecnu cenu.
da li neko zna neku dobru teretanu blizu zemuna ili 15-20min od zemuna????
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 18 upita.