TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:46:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci masti za zene  (Pročitano 2783 puta)
anazus71
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Mart 17, 2020, 11:07:52 posle podne »

Hvala na odgovoru.  :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Mart 17, 2020, 08:33:51 posle podne »

Onda bi bilo dobro da preformulišete pitanje...ali nije zgoreg da opet naglasimo - SAGOREVAČI MASTI SU BESKORISNI AKO NISTE SREDILI ISHRANU I KRENULI SA REDOVNIM TRENINGOM! Isto tako, ne zaboravite da su sagorevači masti najmanje bitan deo "priče", "final touch", kada ste sređnom ishranom i treningom postigli "dovoljno" pa vam treba još malo "boost-a"!

S obzirom na moguće neželjene efekte stimulativnih sagorevača masti moj predlog bi bio usmeren na L-karnitin( 1500-3500 mg dnevno, podeljeno u 2 doze), eventaulno hrom-pikolinat uz dodatak ekstrakta zelenog čaja( standardizovan na odgovaraći sadržaj polifenola i EGCG - pažljivo doziranje)...eventualno ketoni maline uz dobro doziran sadržaj kofeina...HCA(Garnicia Cambogia) ...

Predlozi...

https://www.pansport.rs/sagorevaci-masti/thermo-drine?sku=353

https://www.pansport.rs/sagorevaci-masti/lipotropic-fat-burner?sku=873

https://www.pansport.rs/sagorevaci-masti/liquid-l-carnitine-1500-mg?sku=956

« Poslednja izmena: Mart 17, 2020, 08:35:52 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
anazus71
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Mart 16, 2020, 08:54:14 posle podne »

Visina 165
Tezina 70 kg
Mislila sam uporedo sa trcanjem i ishranom (LCHF) koje biste sagorevace predlozili?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Mart 16, 2020, 07:42:53 posle podne »

Srediti prvo ishranu,zatim napraviti plan treninga i to sve zajedno na duže staze.
Sagorevači tek na kraju.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Mart 16, 2020, 06:37:04 posle podne »

Niste fizički aktivni a očekujete preporuku za sagorevač masti? Mislim da ćete morati da promenite način razmišljanja...

Osnovni preduslov maksimalnog efekta upotrebljene suplementacije je upoznavanje sa upotrebnom vredošću iste. Ma kako marketing nekih proizvođača suplemenata bio bombastičan, ma kako reklama nekog suplementa delovala uverljivo, zadržite dozu zdravorazumne kritičnosti.

Nema čarobnog napitka vašeg uspeha, nema prečica i lakšeg puta kada je u pitanju redukcija masnih naslaga, sve se svodi na korekciju ishrane, redovan kardio, i naravno, dobro formulisan trening sa opterećenjem, kao glavni stimulans za očuvanje postojeće mišićne mase, u periodu, nekada i drastičnijih kalorijskih deficita( restriktivne dijete).

Dakle, tek kada ste ispoštovali adekvatan plan treninga, sredili ishranu možete nešto očekivati od sagorevača masti, u protivnom - EFEKTA NEĆE BITI!

Detaljnije, molim pročitajte... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevaci-masti-istine-i-zablude

Koliko ste visoki, teški? Uzimate neke lekove? Kako vam izgleda ishrana?
Sačuvana
anazus71
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Mart 16, 2020, 05:44:47 posle podne »

Interesuje me koji biste mi sagorevac masti preporucili... imam 48 godina (zensko)... trenutno nisam fizicki aktivna (zimski period)... u planu sa lepsim vremenom ponovo poceti trcati. Zelim da skinem 6-8 kg
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 18 upita.