TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:56:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mesavina proteina  (Pročitano 1573 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: April 14, 2020, 09:33:59 pre podne »

Nema na čemu. Šta god da ustreba slobodno pitaj Pansport tim je tu da pomogne.
Sačuvana
Alexand@r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: April 13, 2020, 09:05:30 posle podne »

Hvala na pomoci
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: April 13, 2020, 09:00:15 posle podne »

Odmah posle treninga kada je organizmu i najpotrebniji.
A posle naravno čvrst obrok.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: April 13, 2020, 04:38:38 posle podne »


Što se tiče ZMB Matrix...ispoštuj preporuku proizvođača oko 30 min pre spavanja ili možeš oko pola sata pre obroka pre počinka...dakle, uzima se pre spavanja tako će ostvariti željeni učinak( idealan tajming)

Uzimanje uz obrok će drastično umanjiti apsorpciju sastojaka, tj umanjiti efekat suplementa...( naračito ako u obroku ima mlečnih proizvoda)

Sačuvana
Alexand@r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: April 13, 2020, 04:30:11 posle podne »

Jeste BioTech power protein. Bitno mi je da mogu da ga popijem odmah posle treninga, tako mi najviše odgovara jer vezbam uvece. Koristim i ZMB Matrix, na njemu pise piti pola sata pre spavanja na prazan zeludac. Da li mora bas tako da se koristi?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: April 13, 2020, 03:37:22 posle podne »

Kupio sam Pansport mesavina proteina(whey, sojin protein, govedji protein i kreatin). U uputstvu pise da se pije merica sa 300 ml vode, pola 45 min posle treninga, a pola izmedju obroka. Zanima me da li moze da se pije na neki drugi nacin i kad posle koriscenja mogu da jedem normalan obrok?

Pomenuti blend( proteinska mešavina, pretpostavljam da se radi o Power proteinu od Biotech ili ? ) se može uzimati neposredno posle treninga( sa npr 15 gr dekstroze ili 1 bananom ili sa BCAA i glutaminom ili "saolo"), može se koristiti kao zamena obroka( uz npr. orašte plodove ili ovsene pahuljice) dakle, "Između obroka" kad god tebi odgovara ili čak i kao brz doručak kad nemaš vremena da spremiš nešto...može se uzimati i pre spavanja sa npr. mlekom...

Što se tiče toga kad da jedeš posle "konzumacije", prost odgovor bi bio - kad osetiš glad...ali u svakom slučaju već posle 60-90 min možeš uzeti čvrst obrok...koliko znam uzima se cela merica( 30 gr), ne pola :)
Sačuvana
Alexand@r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: April 13, 2020, 03:23:42 posle podne »

Kupio sam Pansport mesavina proteina(whey, sojin protein, govedji protein i kreatin). U uputstvu pise da se pije merica sa 300 ml vode, pola 45 min posle treninga, a pola izmedju obroka. Zanima me da li moze da se pije na neki drugi nacin i kad posle koriscenja mogu da jedem normalan obrok?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.039 sekundi sa 19 upita.