TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:37:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Osecamo glad a moramo na spavanje  (Pročitano 11121 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #168 poslato: Jun 13, 2022, 06:36:41 pre podne »

Nekad je potrebno vremena da se navikne o na određene ukuse. Meni u početku proteinski pudinzi i Ella sir nisu odgovarali, međutim u kombinaciji sa nečim, a i vremenom postali su mi sasvim ukusni.

Sa cime ti kombinujes?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #167 poslato: Jun 12, 2022, 11:53:45 pre podne »

Vidim da je i Maxi danas izbacio nešto kao Ella sir bez masti. Uzeo sam baš da probam ukus.

Kakav je? Cena? Nutritivne vrednosti?

Meni je ukusniji od Elle, cena oko 180din, vrednosti slične Elli i tu je isto ono manje masti ali šećera ima.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #166 poslato: Jun 12, 2022, 10:39:06 pre podne »

Nekad je potrebno vremena da se navikne o na određene ukuse. Meni u početku proteinski pudinzi i Ella sir nisu odgovarali, međutim u kombinaciji sa nečim, a i vremenom postali su mi sasvim ukusni.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #165 poslato: Jun 11, 2022, 07:39:09 posle podne »

Vidim da je i Maxi danas izbacio nešto kao Ella sir bez masti. Uzeo sam baš da probam ukus.

Kakav je? Cena? Nutritivne vrednosti?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #164 poslato: Jun 11, 2022, 12:38:34 posle podne »

Vidim da je i Maxi danas izbacio nešto kao Ella sir bez masti. Uzeo sam baš da probam ukus.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #163 poslato: Jun 10, 2022, 11:48:54 posle podne »

Mene je to naucio jos pre 20 godina Zoltan Posa.Mesao sam Ella sir sa Whey proteinom i to jeo umesto slatkog jer sam oduvek voleo slatko i kako ne bih imao problema sa slatkisima cesto sam ovo praktikovao,stavise i dan danas cesto ga jedem,jednostavno obozavam.

Koji ukus proteina ubacis?
U 90% slucajeva cokolada,mada leti cesto ubacim neki vocni ukus malinu ili jagodu pa kao da jedem neki vocni desert.Sad ga vec mogu preliti i nekim sosom od Servivite i eto ti desert da prste polizes.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Cuj da polizes. Ajde da budemo realni.
Kad si gladan  i na dijeti, dodje kao sladoled


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #162 poslato: Jun 08, 2022, 06:22:54 pre podne »

Mene je to naucio jos pre 20 godina Zoltan Posa.Mesao sam Ella sir sa Whey proteinom i to jeo umesto slatkog jer sam oduvek voleo slatko i kako ne bih imao problema sa slatkisima cesto sam ovo praktikovao,stavise i dan danas cesto ga jedem,jednostavno obozavam.

Koji ukus proteina ubacis?
U 90% slucajeva cokolada,mada leti cesto ubacim neki vocni ukus malinu ili jagodu pa kao da jedem neki vocni desert.Sad ga vec mogu preliti i nekim sosom od Servivite i eto ti desert da prste polizes.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Cuj da polizes. Ajde da budemo realni. 😁
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #161 poslato: Jun 07, 2022, 03:04:43 posle podne »

Ella sir je uvek dobar izbor za kombinovanje sa raznim namirnicama. Pošto je neutralan, može se koristiti i za slane i za slatke obroke. Inače sam za sebe meni i nije nešto posebno ukusan.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #160 poslato: Jun 07, 2022, 11:18:03 pre podne »

Ja sam držao uglavnom već spremljeno u frižideru i onda samo uzmem već spremljeno ako ogladnim tokom noći.
A nema griže savesti.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #159 poslato: Jun 07, 2022, 10:57:04 pre podne »

Odličan predlog za sitost, a i za dezert. Eto, ja sad prvi put čujem za to.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #158 poslato: Jun 07, 2022, 10:28:37 pre podne »

Mene je to naucio jos pre 20 godina Zoltan Posa.Mesao sam Ella sir sa Whey proteinom i to jeo umesto slatkog jer sam oduvek voleo slatko i kako ne bih imao problema sa slatkisima cesto sam ovo praktikovao,stavise i dan danas cesto ga jedem,jednostavno obozavam.
Bitno je da neko shvati da je potrebno promeniti loše životne navike. Mnogi nisu svesni nezdravog načina života, a mnoge uopšte i ne interesuje kakav način života praktikuju.
A one koje ne interesuje zdrav nacin na njih necemo ni moci uticati ili vrlo retko.Ja sam to u zivotu puno puta probao,osetio sam potrebu za tim,bila mi je neka vrsta izazova.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről


Ne poznajem nekog iole ozbiljnijeg vezbaca da nije koristio ella sir


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

A toliko je gadan!
Ja ga posle i 15-20 godina ne znam tacno ali otkako postoji ja ga i dan danas obozavam!

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #157 poslato: Jun 07, 2022, 10:27:43 pre podne »

Mene je to naucio jos pre 20 godina Zoltan Posa.Mesao sam Ella sir sa Whey proteinom i to jeo umesto slatkog jer sam oduvek voleo slatko i kako ne bih imao problema sa slatkisima cesto sam ovo praktikovao,stavise i dan danas cesto ga jedem,jednostavno obozavam.

Koji ukus proteina ubacis?
U 90% slucajeva cokolada,mada leti cesto ubacim neki vocni ukus malinu ili jagodu pa kao da jedem neki vocni desert.Sad ga vec mogu preliti i nekim sosom od Servivite i eto ti desert da prste polizes.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #156 poslato: Jun 07, 2022, 06:50:51 pre podne »

Mene je to naucio jos pre 20 godina Zoltan Posa.Mesao sam Ella sir sa Whey proteinom i to jeo umesto slatkog jer sam oduvek voleo slatko i kako ne bih imao problema sa slatkisima cesto sam ovo praktikovao,stavise i dan danas cesto ga jedem,jednostavno obozavam.
Bitno je da neko shvati da je potrebno promeniti loše životne navike. Mnogi nisu svesni nezdravog načina života, a mnoge uopšte i ne interesuje kakav način života praktikuju.
A one koje ne interesuje zdrav nacin na njih necemo ni moci uticati ili vrlo retko.Ja sam to u zivotu puno puta probao,osetio sam potrebu za tim,bila mi je neka vrsta izazova.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről


Ne poznajem nekog iole ozbiljnijeg vezbaca da nije koristio ella sir


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

A toliko je gadan! 😁
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #155 poslato: Jun 07, 2022, 06:50:23 pre podne »

Mene je to naucio jos pre 20 godina Zoltan Posa.Mesao sam Ella sir sa Whey proteinom i to jeo umesto slatkog jer sam oduvek voleo slatko i kako ne bih imao problema sa slatkisima cesto sam ovo praktikovao,stavise i dan danas cesto ga jedem,jednostavno obozavam.

Koji ukus proteina ubacis? 😁
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #154 poslato: Jun 06, 2022, 06:54:25 posle podne »

Mene je to naucio jos pre 20 godina Zoltan Posa.Mesao sam Ella sir sa Whey proteinom i to jeo umesto slatkog jer sam oduvek voleo slatko i kako ne bih imao problema sa slatkisima cesto sam ovo praktikovao,stavise i dan danas cesto ga jedem,jednostavno obozavam.
Bitno je da neko shvati da je potrebno promeniti loše životne navike. Mnogi nisu svesni nezdravog načina života, a mnoge uopšte i ne interesuje kakav način života praktikuju.
A one koje ne interesuje zdrav nacin na njih necemo ni moci uticati ili vrlo retko.Ja sam to u zivotu puno puta probao,osetio sam potrebu za tim,bila mi je neka vrsta izazova.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről


Ne poznajem nekog iole ozbiljnijeg vezbaca da nije koristio ella sir


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.