TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:23:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin biotech Ph-X  (Pročitano 1546 puta)
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #13 poslato: Januar 12, 2021, 07:32:23 pre podne »

Hvala slavisa puno na savetu, svako prica drugacije a tako sam i ja mislio. Krecem danas pa cemo videti napredak🙂 Pozdrav💪
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #12 poslato: Januar 12, 2021, 02:11:29 pre podne »

Izvinjavam se moja greska sad sam procitao da se pije posle treninga skroz sam zaboravio. Zar nije logicno da popijem 10gr ujutru na prazan stomak pred trening i 5 posle s proteinom?

NE, nema nikakve logike...3-5 gr pre i 3-5 gr posle treninga, kada govorimo o monohidratu, danima odmora i 3-5 gr na prazan želudac je ok...više nije bolje kada je kreatin u pitanju...najveći deo unetog monohidrata završi u stolici i urinu...tako da je i 3 gr per serving dovoljno...



Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #11 poslato: Januar 11, 2021, 11:20:14 posle podne »

Mnogo komplikujes, dobio si uputstvo za upotrebu, dobio si clanke za dublju analizu i opet ukljucujes neku logiku za koju nema mjesta.

5g moze ujutru na prazan stomak u danima kad ne treniras. U danima kada treniras 5g posle treninga a moze i 5g prije istog. Najbolje nakon treninga uz PWM sa nekom vrstom prostih šećera (a i ne mora). Dovoljno da se hidriras i to je čitava nauka po pitanju uzimanja kreatina.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #10 poslato: Januar 11, 2021, 08:31:32 posle podne »

Izvinjavam se moja greska sad sam procitao da se pije posle treninga skroz sam zaboravio. Zar nije logicno da popijem 10gr ujutru na prazan stomak pred trening i 5 posle s proteinom?
Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #9 poslato: Januar 11, 2021, 08:20:58 posle podne »

Pa tako pise na vasem sajtu ispod proizvoda, sto se tice monohidrata, i na svakom ostalom.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #8 poslato: Januar 10, 2021, 10:29:41 posle podne »

Ko kaže da ti sa monohidratom treba klasično punjenje? Zabluda i nepotrebno  uopštavanje...

Kreatin je kreatin...

Ono što treba znati o monohidratu, realno...

https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/nekoliko-stvari-o-kreatinu-koje-vam-se-precutkuju

O NO-reaktorima...

https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/informativno-o-no-reaktorima

NO...više služe za "optimizaciju treninga", preworkout suplementi nego li za "definiciju"...
Sačuvana
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #7 poslato: Januar 10, 2021, 07:54:47 posle podne »

Naravno da sam upoznat pre 11 godina sam prvi put uzeo monohidrat i secam se da mi bukvalno naduva biceps ako radim vodom
Nije ni bitno N.O sam pio 2 put do sad i zadovoljan sam daje cistu snagu i definiciju koliko toliko, njega bi ostavio za prolece a sada neki kreatin u kapsuli nisu skupi 1000 dinara 90 tableta...
Ako mislis da N.O reaktor daje “cistu snagu i definiciju “ mislim da bi trebalo ipak da se edukujes pre nego se odlucis sta ces kupiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2021, 05:42:10 posle podne »

Naravno da sam upoznat pre 11 godina sam prvi put uzeo monohidrat i secam se da mi bukvalno naduva biceps ako radim vodom
Nije ni bitno N.O sam pio 2 put do sad i zadovoljan sam daje cistu snagu i definiciju koliko toliko, njega bi ostavio za prolece a sada neki kreatin u kapsuli nisu skupi 1000 dinara 90 tableta...
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #5 poslato: Januar 10, 2021, 04:47:30 posle podne »

Monohydrat te nece "naduvati vodom.".. Naduvace te losa ishrana. Monohidrat povuče malo vise vode u mišićima, ali daleko od toga da ce te naduvati. Jednostavno hrana diktira tvoj izgled u najvecoj mjeri.

Isto tako NO reaktori i kreatin Monohidrat su dvije vrste suplementa. I u odnosu na cilj, koriste se različito. Nadam se da si sa tim detaljno upoznat.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk
Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #4 poslato: Januar 10, 2021, 03:31:46 posle podne »

Pa nameravam uzeti ovaj sto sam napisao u naslovu....Monohidrat sam ranije pio sa dosta vode i ne svidja mi se taj rad naduva misic vodom posle splasne a stalno se ide u wc:) Mislio sam neki u kapsuli pre N.O reaktora koji planiram krajem februara...
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #3 poslato: Januar 10, 2021, 12:49:04 posle podne »

Apsolutno faza punjenja kreatinom nije potrebna. Bilo da je to monohydrat ili neki drugi oblik. To se vec nekoliko godina ne radi iako stoji po uputstvu proizvođača. Dakle 5-10g u toku dana završava posao što se tiče monohidrata.

Ovaj koji si uzeo nece ti dati nista bolje rezultate od samog monohidrata, ali te hoce koštati nešto više novca.

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

Sačuvana
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2021, 12:39:40 posle podne »

Pozdrav ljudi , evo posle nekog vremena treniranja na suvo odlucio sam da pazarim sutra ultimate whey i kreatin koji sam naveo.
E sad me interesuje kako se pokazao ima li neko iskustva s njim,monohidrat ne zelim zbog faze punjenja itd.
Ako je neko koristio ovaj oblik kreatina bio bih mu zahvalan da podeli misljenje,.pozdrav
Koji tacno oblik kreatina nameravas da uzmes?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2021, 12:30:11 posle podne »

Pozdrav ljudi , evo posle nekog vremena treniranja na suvo odlucio sam da pazarim sutra ultimate whey i kreatin koji sam naveo.
E sad me interesuje kako se pokazao ima li neko iskustva s njim,monohidrat ne zelim zbog faze punjenja itd.
Ako je neko koristio ovaj oblik kreatina bio bih mu zahvalan da podeli misljenje,.pozdrav🙂🙂
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.