TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:24:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koje proteine najčešće koristite?  (Pročitano 3644 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #34 poslato: Decembar 10, 2022, 09:52:49 posle podne »

Whey protein.To mi odgovara u svakom pogledu.I zbog svog visoko procentnog proteina a i zbog cinjenice da nemam stomacne probleme od njih.
Koji koristiš? Ja uglavnom Scitec, i to u poslednje vreme onaj bez ukusa. Taj mi više odgovara.

Crveni ili plavi?
Plavi. Ja koliko znam samo je on bez ukusa. One crvene koje sam koristio su svi sa ukusom, ako se ne varam. Ja sam ranije uzimao čoko lešnik i čoko koks. A koji ti koristiš?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #33 poslato: Decembar 10, 2022, 03:59:06 posle podne »

Whey protein.To mi odgovara u svakom pogledu.I zbog svog visoko procentnog proteina a i zbog cinjenice da nemam stomacne probleme od njih.
Koji koristiš? Ja uglavnom Scitec, i to u poslednje vreme onaj bez ukusa. Taj mi više odgovara.

Crveni ili plavi?
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #32 poslato: Decembar 08, 2022, 05:42:39 posle podne »

Whey protein.To mi odgovara u svakom pogledu.I zbog svog visoko procentnog proteina a i zbog cinjenice da nemam stomacne probleme od njih.
Koji koristiš? Ja uglavnom Scitec, i to u poslednje vreme onaj bez ukusa. Taj mi više odgovara.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #31 poslato: Decembar 08, 2022, 03:27:44 posle podne »

Whey protein.To mi odgovara u svakom pogledu.I zbog svog visoko procentnog proteina a i zbog cinjenice da nemam stomacne probleme od njih.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #30 poslato: Decembar 04, 2021, 10:26:07 posle podne »

Jeste. Ima onih koji sadrže enzim laktazu, koji će omogućiti razlaganje laktoze, a ima i onih koji ne sadrže laktozu.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #29 poslato: Decembar 04, 2021, 12:22:08 pre podne »

Onaj koji ne izaziva digestivne smetnje je i najbolji.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #28 poslato: Decembar 03, 2021, 07:06:12 posle podne »

I ukus je važan, ali smatram da ako se neko odlučuje za korišćenje suplemenata, da treba prvo da gleda kvalitet. Ja pre nego što sam počeo da koristim ovaj bez ukusa, raspitivao sam se kod drugih za mišljenje o tome kakav je ukus. Većina to ne voli, već da oseti baš sladak ukus. Ja već duži niz godina retko jedem slatkiše, pa mi odgovara kad je bez ukusa. Ali svakako da mogu i one sa različitim ukusima :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #27 poslato: Decembar 03, 2021, 06:33:37 posle podne »

Ukus mi nije nikada igrao neku ulogu već kvalitet. Mnogo godina uzimam suplemente I is probao sam mnoge proteine. Ako bih morao birati ukus možda čoko lešnik.

U potpunosti se slažem da kada biramo protein i bilo koji drugi suplement, da je svakako kvalitet najvažniji. Ukusi su u drugom planu 8)

Slažem se ali moramo razumeti da postoje ljudi kojima je ukus ipak presudan.
Kod mene u teretani ima takvih koji gledaju prvo to a kvalitet ne.
Upravo sam to hteo da kazem. Toliko ljudi znam koji biraju protein iskljucivo u odnosu na ukus!
Ja volim slatkise i uživam u zdravim. Bice i slika, samo da se nateram. 😁
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #26 poslato: Decembar 03, 2021, 10:06:43 pre podne »

Ukus mi nije nikada igrao neku ulogu već kvalitet. Mnogo godina uzimam suplemente I is probao sam mnoge proteine. Ako bih morao birati ukus možda čoko lešnik.

U potpunosti se slažem da kada biramo protein i bilo koji drugi suplement, da je svakako kvalitet najvažniji. Ukusi su u drugom planu 8)

Slažem se ali moramo razumeti da postoje ljudi kojima je ukus ipak presudan.
Kod mene u teretani ima takvih koji gledaju prvo to a kvalitet ne.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #25 poslato: Decembar 02, 2021, 11:47:49 posle podne »

Za mene Dymitize isolat  bez konkurencije. Nakon njega Scitec i maxler. Preporuka


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #24 poslato: Decembar 02, 2021, 08:57:53 posle podne »

Ukus mi nije nikada igrao neku ulogu već kvalitet. Mnogo godina uzimam suplemente I is probao sam mnoge proteine. Ako bih morao birati ukus možda čoko lešnik.

U potpunosti se slažem da kada biramo protein i bilo koji drugi suplement, da je svakako kvalitet najvažniji. Ukusi su u drugom planu 8)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #23 poslato: Decembar 02, 2021, 08:53:14 posle podne »

Stvarno su svi odlicni ukusi. :)
Ja nekako najvise uzimam cokoladu jer mi se uklapa u recepte za palacinke ili kolace.
To je lepo izabrati neki dobar ukus kada pravimo neki slatkiš. Mada ja inače retko i jedem slatko. Iskreno, protein nisam nikada koristio kao sastojak za slatkiše. Ali sam jeo i kolače i palačinke koji sadrže whey protein. Ima restorana koji imaju takve deserte na meniju :) Protein koristim samo sa vodom i eventualno uz dodatak nekih orašastih plodova ili suvog voća. Probao sam nekoliko puta i sa mlekom, ali mi ne prija. Teško je za varenje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Decembar 02, 2021, 12:17:39 posle podne »

Ukus mi nije nikada igrao neku ulogu već kvalitet. Mnogo godina uzimam suplemente I is probao sam mnoge proteine. Ako bih morao birati ukus možda čoko lešnik.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #21 poslato: Decembar 02, 2021, 10:26:04 pre podne »

Stvarno su svi odlicni ukusi. :)
Ja nekako najvise uzimam cokoladu jer mi se uklapa u recepte za palacinke ili kolace.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #20 poslato: Decembar 01, 2021, 08:46:27 posle podne »

Ja trenutno koristim bez ukusa. Ali sam ranije koristio ukuse čokolada/kokos i čokolada/lešnik. A inače sam skoro sve ukuse tog proteina probao sa onim pojedinačnim mericama i većina mi odgovara. Ali ipak trenutno uzimam ovaj bez, jer ne sadrži zaslađivače i prija mi kad nije sladak ukus :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.