TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:23:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Adekvatan unos tečnosti  (Pročitano 3511 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #70 poslato: Februar 24, 2022, 08:02:58 posle podne »

Koliko god da je u rukama medicine toliko je i do volje koju svaki pojedinac ima. Jednostavno ta unutrašnja snaga je ono po čemu se svaki pac. razlikuje i upravo ona čini čuda.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #69 poslato: Februar 24, 2022, 08:16:56 pre podne »

Tako i treba, bravo. Mnogo toga je u glavi.
Naravno.To sam dokazao i sa time sto sam uspeo opet da stanem na takmicarsku binu i osvojim petu titulu svetskog prvaka u benc presu iako su mi rekli doktori posle operacije da necu moci da koristim levu ruku.Ja im odgovorio:"vi mozda ne biste,ali ja hocu."
I naravno tako je i bilo.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Svaka ti čast. Zaista sve pohvale. Lepo se kaže da sve polazi iz glave.Uspeo si da uradiš nešto što je bilo totalno u suprotnosti sa mišljenjima lekara. I zaista, psihički efekat je najbitniji, ne samo u sportu, nego i generalno u životu. Volja je jedna izuzetno važna psihička funkcija.
Hvala lepo.Doktor koji me operisao mi je rekao da svakog pacijenta pre mene je trebao da bodri i da ih moli da rade vezbe posle operacije,a mene je morao da "koci" da se ne bih povredio.Naravno ne u pravom smislu te reci jer ni ja nisam hteo ici glavom kroz zid,ali morao sam mu stalno referisati i posle kada sam vec poceo trenirati sta i koliko radim.Svaka mu cast i dan danas sam mu zahvalan na tome!

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #68 poslato: Februar 23, 2022, 08:20:01 posle podne »

Tako i treba, bravo. Mnogo toga je u glavi.
Naravno.To sam dokazao i sa time sto sam uspeo opet da stanem na takmicarsku binu i osvojim petu titulu svetskog prvaka u benc presu iako su mi rekli doktori posle operacije da necu moci da koristim levu ruku.Ja im odgovorio:"vi mozda ne biste,ali ja hocu."
I naravno tako je i bilo.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Svaka ti čast. Zaista sve pohvale. Lepo se kaže da sve polazi iz glave.Uspeo si da uradiš nešto što je bilo totalno u suprotnosti sa mišljenjima lekara. I zaista, psihički efekat je najbitniji, ne samo u sportu, nego i generalno u životu. Volja je jedna izuzetno važna psihička funkcija.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #67 poslato: Februar 23, 2022, 08:54:17 pre podne »

Tako i treba, bravo. Mnogo toga je u glavi.
Naravno.To sam dokazao i sa time sto sam uspeo opet da stanem na takmicarsku binu i osvojim petu titulu svetskog prvaka u benc presu iako su mi rekli doktori posle operacije da necu moci da koristim levu ruku.Ja im odgovorio:"vi mozda ne biste,ali ja hocu."
I naravno tako je i bilo.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #66 poslato: Februar 23, 2022, 08:34:23 pre podne »

Tako i treba, bravo. Mnogo toga je u glavi.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #65 poslato: Februar 22, 2022, 05:25:21 posle podne »

Treba. Evo sad tokom pandemije, gomila zbog virusa je morala da napravi dugu pauzu i težak im je bio povratak na trening zbog zdravstvenog stanja. U tom slučaju je neophodno da ih neko nadzire tokom treninga.
Ja sam napravio pauzu od 2 nedelje,tacno koliko sam bio u karantinu.Bio sam pozitívan u septembru i tek nedavno sam na istom nivou sto se snage tice kao pred pandemije.Stvarno jako dugo vremena treba da se covek vrati u formu,ali nije nemoguce,samo treba verovati u sebe.Dosta dugo skoro 2 meseca posle sam imao problema sa nedostatkom kiseonika i brzo sam se umarao ali sada je vec sve ok.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

A kako si podneo bolest?
Od treceg do desetog dana jedva,i to nije ta "muska gripa"nego tih nedelju dana sam konstantno imao telesnu temperaturu od 40 stepeni.Bio sam i u bolnici.Dvaput me nosili u Suboticu i sam kim sam putovao oba dana u ambulatnim kolima suvsvi umroi osim mene,tako da je i psihicki bilo tesko,ali znas me,nikad se ne predajem,idem napred u nove pobede.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #64 poslato: Februar 22, 2022, 12:15:52 posle podne »

Treba. Evo sad tokom pandemije, gomila zbog virusa je morala da napravi dugu pauzu i težak im je bio povratak na trening zbog zdravstvenog stanja. U tom slučaju je neophodno da ih neko nadzire tokom treninga.
Ja sam napravio pauzu od 2 nedelje,tacno koliko sam bio u karantinu.Bio sam pozitívan u septembru i tek nedavno sam na istom nivou sto se snage tice kao pred pandemije.Stvarno jako dugo vremena treba da se covek vrati u formu,ali nije nemoguce,samo treba verovati u sebe.Dosta dugo skoro 2 meseca posle sam imao problema sa nedostatkom kiseonika i brzo sam se umarao ali sada je vec sve ok.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

A kako si podneo bolest?
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #63 poslato: Februar 21, 2022, 10:27:47 posle podne »

Treba. Evo sad tokom pandemije, gomila zbog virusa je morala da napravi dugu pauzu i težak im je bio povratak na trening zbog zdravstvenog stanja. U tom slučaju je neophodno da ih neko nadzire tokom treninga.
Ja sam napravio pauzu od 2 nedelje,tacno koliko sam bio u karantinu.Bio sam pozitívan u septembru i tek nedavno sam na istom nivou sto se snage tice kao pred pandemije.Stvarno jako dugo vremena treba da se covek vrati u formu,ali nije nemoguce,samo treba verovati u sebe.Dosta dugo skoro 2 meseca posle sam imao problema sa nedostatkom kiseonika i brzo sam se umarao ali sada je vec sve ok.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #62 poslato: Februar 21, 2022, 09:28:48 posle podne »

Mnogi su na nakon kovida razvili komplikacije na kardiovaskularnom ili respiratornom sistemu. Zato je bitno da su, naročito profesionalni sportisti, obavili sve preglede pre povratka treninzima.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #61 poslato: Februar 20, 2022, 11:44:51 posle podne »

Nakon virusa je i nekim profi sportistima bilo teško da se vrate staroj formi. Potrebno je osluskivati svoje tijelo i ne tjerati ga do granica iznemoglosti.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #60 poslato: Februar 20, 2022, 05:15:11 posle podne »

Treba. Evo sad tokom pandemije, gomila zbog virusa je morala da napravi dugu pauzu i težak im je bio povratak na trening zbog zdravstvenog stanja. U tom slučaju je neophodno da ih neko nadzire tokom treninga.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #59 poslato: Februar 20, 2022, 03:34:02 posle podne »

Ne moze svako. A ne treba zaboraviti ni to- sta ako se neko povredi?
E u tom slučaju bi bilo potrebno imati stručno lice pored sebe. I ako se neko povredi i ako neko ima problema sa polešću pa kreće sa treninzima.

Na to sam zaboravio. A vrlo je bitno. Ljudi ne treniraju u odnosu na zdravstveno stanje.... A neko bi sve to trebao da isprati.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #58 poslato: Februar 20, 2022, 02:41:53 posle podne »

Ne moze svako. A ne treba zaboraviti ni to- sta ako se neko povredi?
E u tom slučaju bi bilo potrebno imati stručno lice pored sebe. I ako se neko povredi i ako neko ima problema sa polešću pa kreće sa treninzima.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #57 poslato: Februar 20, 2022, 07:49:29 pre podne »

Ne moze svako. A ne treba zaboraviti ni to- sta ako se neko povredi?
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #56 poslato: Februar 20, 2022, 12:15:39 pre podne »

Tako bi i trebalo da bude. Niie svako u mogućnosti da izdvoji novac za ličnog trenera. Ni sam nisam bio u mogućnosti kada sam tek kretao.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.