TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:59:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da se pohvalim i ja  (Pročitano 1307 puta)
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2022, 11:50:07 pre podne »

Hvala. :) Ma kapiram ja to, ali mi je bukvalno nerealno da za mesec dana ni jedan jedini gram nisam smrsao. Znaci na istom bih bio da sam jeo hleb svaki dan, da nisam vezbao svaki dan, da sam nastavio po starom. Mesec dana ipak nije sedam dana pa da kaze covek, dobro, sta mozes da ocekujes. Ali za mesec dana ocekivao sam barem 2-3kg. Pogotovo sto sam na traci svaki dan. Mislim da sam dva dana preskocio, kada sam imao temperaturu.
Vaga nije bas uvek merilo za nas rad. Moguce je da si izgubio masti a da ti je misic hipertrofirao malo usled vezbanja. Sto bi u prevodu znacilo da imas isto kilograma ali se sastav tvog tela promenio ( manje masti a vise misicne mase) ,sto je svakako pozitivna promena jer ce ti misici sada da ti sagorevaju jos vise kalorija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2022, 11:39:14 pre podne »

Možda će zvučati čudno ali ja kada sam počinjao meni je trebalo I duže.
Vežbao sam I sve ali rezultati nigde. Nisam odustajao već bio uporan I onda bukvalno samo odjednom primetio sam promenu.Bitno je ne odustati.
Sačuvana
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2022, 08:37:40 posle podne »

Hvala. :) Ma kapiram ja to, ali mi je bukvalno nerealno da za mesec dana ni jedan jedini gram nisam smrsao. Znaci na istom bih bio da sam jeo hleb svaki dan, da nisam vezbao svaki dan, da sam nastavio po starom. Mesec dana ipak nije sedam dana pa da kaze covek, dobro, sta mozes da ocekujes. Ali za mesec dana ocekivao sam barem 2-3kg. Pogotovo sto sam na traci svaki dan. Mislim da sam dva dana preskocio, kada sam imao temperaturu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2022, 08:30:02 posle podne »

Dobro došao nazad 💪
Polako samo bitno da je to krenulo I sada je bitno sve to izdržati na duge staze.Početak je uvek najteži.
Sačuvana
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2022, 03:33:56 posle podne »

Pozdrav drugari. Long time no see.  ::) Elem, posto sam zbog poslao godinama bio zakucan za stolicu i monitor, resio sam malo da se vratim treningu, koliko toliko, prvenstveno zbog zdravlja, aktivnosti, kondicije, a onda naravno i da smrsam. Kada sam pre mesec dana krenuo imao sam 100 kilograma. Izbacio sam sva testa, ali opet se desi nekada da pojedem pola parceta hleba, ali retko. Slatkise nisam mnogo ni jeo, ali sam to sve izbacio. Poceo sam za dorucak da jedem ovsene pahuljice sa malo bobicastog voca, iako to nikad nisam bas voleo. Alkohol ne pijem, ali ponekad pijem gazirani sok, ali ne nesto previse. Sto se treninga tice, i dalje moram od kuce da vezbam, pa sam kupio traku i ujutru na prazan stomak odradim sat vremena brzog hoda (citao sam dosta o ovome, i koliko je brzi hod superiorniji u odnosu na trcanje u svakom smislu, pa sam se odlucio za tu varijantu), sa promenama brzine i nagiba trake, i stvarno budem gola voda posla toga. Takodje odradim nekoliko serija osnovnih vezbi, tipa sklekovi, trbusnjaci i tome slicno. I za mesec dana sam smrsao tacno 0 grama. Pa rekoh da se pohvalim, cisto da podelim sa svima svoje rezultate. Covek kada vidi ovako nesto dobije motiv da i dalje nastavi da se odrice i da vezba. I tako.

Ono sto je cudno je da sam pre par meseci imao 102kg i da sam samo izbacio neke gluposti iz ishrane i da sam za nekih 20-25 dana smrsao na 96kg. Tako da kada sada pogledam ovu novu situaciju, bukvalno mi nije jasno kako je ovo fizicki moguce.  :-\

Sa druge strane, moram da priznam da se osecam bolje. Vrat me npr mnogo manje boli, ledja takodje.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.