TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:13:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako vežbanje utiče na depresiju?  (Pročitano 2690 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #45 poslato: Mart 29, 2022, 07:03:19 pre podne »

Samo za sve tražite preporuku. I tamo i ovamo možete naići na odgovarajuće ili neodgovarajuće. Nema opravdanja za nesavesnost i neodgovornost.

Opet, ni na to ne mislim.... Prosto jednom coveku legne drugi....Mora i psiholog da ti legne.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #44 poslato: Mart 28, 2022, 08:29:57 pre podne »

Samo za sve tražite preporuku. I tamo i ovamo možete naići na odgovarajuće ili neodgovarajuće. Nema opravdanja za nesavesnost i neodgovornost.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #43 poslato: Mart 28, 2022, 06:56:56 pre podne »

Moj akcenat na razlici je bio u odnosu na "nevidjeno". Kada odes kod drzavnog, ne znas jos uvek kod kgoa ides za razliku od odlazaka po preporuci....na to sam mislio.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #42 poslato: Mart 27, 2022, 08:58:42 posle podne »

Generalno se slazem sa tobom,ali nazalost ne mi pravimo razliku izmedu drzavnog i privatnog lekara nego oni sami.Puno vise paznje ti posvete kada odes privatno i to ne pricam samo o psihologu i o cekanju nego o lekarima uopste.Slazem se i sa tim da su i privatan i drzavni lekar oboje polozili Hipokratovu zakletvu i oboje bi trebalo da lece i pomazu bez obzira da li su u svojoj privatnoj ordinaciji ili u drzavnoj,ali nazalost u praksi to nije tako,cast izuzecima.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #41 poslato: Mart 27, 2022, 08:08:50 posle podne »

Smatram da ne treba praviti razliku između lekara u državnoj i privatnoj ustanovi. Ako neko obavlja posao savesno, onda će ta osoba to raditi u svakoj ustanovi. Drugi je problem, ako govorimo o vremenu pregleda, konkretno sada o vremenu jedne seanse kod psihijatra i da li u državnoj ustanovi psihijatar ima dovoljno vremena da se posveti svakom pacijentu, odnosno klijentu (kako kažu psihoterapeuti).
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #40 poslato: Mart 27, 2022, 02:32:28 posle podne »

Što kažu ljudi- proba ne košta. Mnogo više košta bolest. Bolje par puta pogrešiti u toku prevencije nego ni ne pokušati sa njom.
Slazem se maximalno.Totalno se slaze sa mojom izrekom sta je sampion?Sampion je obican takmicar koji nije odustao posle neuspelog pokusaja,nego je pokusavao dok nije postao sampion.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #39 poslato: Mart 27, 2022, 01:15:35 posle podne »

Što kažu ljudi- proba ne košta. Mnogo više košta bolest. Bolje par puta pogrešiti u toku prevencije nego ni ne pokušati sa njom.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #38 poslato: Mart 27, 2022, 10:11:16 pre podne »

To svakako. Ali neko mozda nema drugi izbor vec da ide kod drzavnog.
A i taj neko po preporuci mozda prijatelju odgovara, a nama ne....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #37 poslato: Mart 26, 2022, 08:03:06 posle podne »

Treba imati u vidu da i jedan psiholog moze da ne odgovara coveku, ali neki drugi moze. Postoje i razliciti principi psihologije.
Naravno,ali dok ne probas neces znati,a slazem se sa dr Anitom da kod ovakvih doktora ides po preporuci,neces ici napamet,a preporuke su uglavnom od nasih prijatelja ili poznanika kome verujemo i poznajemo,samim tim nam nece preporuciti nesto lose.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #36 poslato: Mart 26, 2022, 05:44:36 posle podne »

Treba imati u vidu da i jedan psiholog moze da ne odgovara coveku, ali neki drugi moze. Postoje i razliciti principi psihologije.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #35 poslato: Mart 26, 2022, 10:42:39 pre podne »

Misljenja sam da sam imao mogucnost da imam psihologa ne bi stao na 5 titula svetskog prvaka,nego bi nastavio dalje.Jako mi je bilo tesko prihvatiti smrt svog jako dobrog prijatelja i mentora Sabo Ozora kao i saobracajnu nesrecu,sta mi se dogodilo,sta se sve moglo dogoditi....sve sam to morao sam nekako da prebrodim....

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Lepo je što si to naveo. Jednostavno neka čovek bar proba da popriča sa psihologom/psihijatrom pa će videti da li mu odgovara. Ako mu odgovara mnogo lakše može da prebrodi neke situacije i da gura dalje i bolje.
Hvala ti.Naveo sam to iz razloga da svako vidi da smo i mi ljudi od krvi i mesa i mi ponekad imamo los dan,los trening,probleme sa kojim moramo da se suocimo samo po mom misljenju i iskustvu se teze predajemo.Idemo dalje kada bi mnogi vec odustali.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #34 poslato: Mart 26, 2022, 08:29:10 pre podne »

Misljenja sam da sam imao mogucnost da imam psihologa ne bi stao na 5 titula svetskog prvaka,nego bi nastavio dalje.Jako mi je bilo tesko prihvatiti smrt svog jako dobrog prijatelja i mentora Sabo Ozora kao i saobracajnu nesrecu,sta mi se dogodilo,sta se sve moglo dogoditi....sve sam to morao sam nekako da prebrodim....

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Lepo je što si to naveo. Jednostavno neka čovek bar proba da popriča sa psihologom/psihijatrom pa će videti da li mu odgovara. Ako mu odgovara mnogo lakše može da prebrodi neke situacije i da gura dalje i bolje.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #33 poslato: Mart 26, 2022, 08:27:10 pre podne »

Pa valjda se uvek bira osoba po preporuci. Gde god da idete prvo se raspitate.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #32 poslato: Mart 25, 2022, 09:00:09 pre podne »

Misljenja sam da sam imao mogucnost da imam psihologa ne bi stao na 5 titula svetskog prvaka,nego bi nastavio dalje.Jako mi je bilo tesko prihvatiti smrt svog jako dobrog prijatelja i mentora Sabo Ozora kao i saobracajnu nesrecu,sta mi se dogodilo,sta se sve moglo dogoditi....sve sam to morao sam nekako da prebrodim....

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #31 poslato: Mart 25, 2022, 08:07:53 pre podne »

Hvala lepo.Sad kada pogledam unazad sigurno bi mi bilo puno lakse da sam popricao sa nekim,sigurno bih puno rasterecenije i sa jos vecim fokusom isao na svako takmicenje!

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
To stoji da je za izuzetne rezultate u sportu povremeno potrebno otići i psihologiu i popričati. Izuzetno je značajno, a zapostavljeno.

Kako ne. Koliko rezultata je do psihe?
Razlog zasto neko ne moze da bude profesionalni sportista ako mu emocije iz privatnog zivota direktno uticu na ucinak u sportu....
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 17 upita.