TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:46:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Uticaj mikroflore na imunitet  (Pročitano 5614 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5899


« Odgovor #36 poslato: Jul 30, 2022, 09:02:46 posle podne »

Mobilni koristim sto je moguce krace, a i ja ga stavljam dalje od kreveta. Nikada nisam spavao sa mobilnim, kao neki sto to rade. Necu to ni da komentarisem koliko je stetno.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #35 poslato: Jul 30, 2022, 04:10:08 posle podne »

Ovim ste me podsetilo na jedan primer iz života i prakse. Pre izvesnog vremena javio se lekaru mladić koji je prvo ostao bez dlaka na gornjem delu butine, a potom mu se na istom pojavila mrlja na koži. Kada su rađena detaljna ispitivanja i on je ispitan ustanovilo se da je prethodnih 11 godina nosio telefon na istom mestu, u istom dzepu dok je bio u radnoj uniformi. Kasnije mu je prešlo u naviku da mu bude telefon tu kod dzepa pa je i privatno nosio pantalone sa džepovima i držao mobilni na istom mestu. Promene koje su se javile evidentno su bile od zračenja, a onda se saznalo i kog.

Bas zabrinjavajuce. Drago mi je d alekari pricaju o konkrentim primerima.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #34 poslato: Jul 30, 2022, 04:08:07 posle podne »

A posto smo i ozraceni, onda mozemo opusteno i neoljusteno voce da jedemo :)

A niko ne sklanja telefon od sebe....
Ja kada god mogu i na poslu kad treba da pricam pokusavam da stavim na spikerfon,naravno ne mogu stalno,a i nocu ga stavljam sto dalje od sebe i zbog alarma da ga ne bih mogao tako lako ugasiti a i iz razloga da mi ne zraci pored glave....znam da je to malo,ali ipak....

Bravo, znaci i to dosta. Sto vise udaljiti od sebr kad god je moguce.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #33 poslato: Jul 30, 2022, 04:05:58 posle podne »

Možemo samo da se prepustimo čarima. Juče je bio podatak o tome da smo već sada istrosili sve prirodne resurse za ovu godinu. I da ostakat godine živimo na kredit. A tako je već godinama unazad.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mislim da je veca briga od toga sto seku sume i sto pcele izumiru....
Sve to spada u navedeni "kredit".


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Koji cemo skupo platiti!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #32 poslato: Jul 30, 2022, 02:22:16 posle podne »

Ovim ste me podsetilo na jedan primer iz života i prakse. Pre izvesnog vremena javio se lekaru mladić koji je prvo ostao bez dlaka na gornjem delu butine, a potom mu se na istom pojavila mrlja na koži. Kada su rađena detaljna ispitivanja i on je ispitan ustanovilo se da je prethodnih 11 godina nosio telefon na istom mestu, u istom dzepu dok je bio u radnoj uniformi. Kasnije mu je prešlo u naviku da mu bude telefon tu kod dzepa pa je i privatno nosio pantalone sa džepovima i držao mobilni na istom mestu. Promene koje su se javile evidentno su bile od zračenja, a onda se saznalo i kog.
Koliko nam olaksava takoreci svakodnevnicu ta mala sprava toliko nam lose i donosi,a siguran sam da mnogih stvari jos nismo ni svesni...
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3207


« Odgovor #31 poslato: Jul 30, 2022, 02:10:27 posle podne »

Ovim ste me podsetilo na jedan primer iz života i prakse. Pre izvesnog vremena javio se lekaru mladić koji je prvo ostao bez dlaka na gornjem delu butine, a potom mu se na istom pojavila mrlja na koži. Kada su rađena detaljna ispitivanja i on je ispitan ustanovilo se da je prethodnih 11 godina nosio telefon na istom mestu, u istom dzepu dok je bio u radnoj uniformi. Kasnije mu je prešlo u naviku da mu bude telefon tu kod dzepa pa je i privatno nosio pantalone sa džepovima i držao mobilni na istom mestu. Promene koje su se javile evidentno su bile od zračenja, a onda se saznalo i kog.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #30 poslato: Jul 30, 2022, 01:43:49 posle podne »

A posto smo i ozraceni, onda mozemo opusteno i neoljusteno voce da jedemo :)

A niko ne sklanja telefon od sebe....
Ja kada god mogu i na poslu kad treba da pricam pokusavam da stavim na spikerfon,naravno ne mogu stalno,a i nocu ga stavljam sto dalje od sebe i zbog alarma da ga ne bih mogao tako lako ugasiti a i iz razloga da mi ne zraci pored glave....znam da je to malo,ali ipak....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27375


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #29 poslato: Jul 30, 2022, 01:39:15 posle podne »

Vazduh koji udišemo je pun otrova. Voda sigurno nije idealna... Pesticidi u kori, posebno ako je domaće, su najmanja briga. 😅

U to tek da ne ulazim. Otrovani smo sa svi strana. Ali ajde ono sto mozemo da iskontrolisemo....ako ima logike uopste.
Logike sigurno ima,samo kao sto si ti bio skeptican u drugoj temi kod alkohola i pusenja ja sam u ovoj temi skeptican,volio bih da gresim i da uspemo da iskontrolisemo stvari,ali kao sto je vec i Boban rekao iskoristili smo mi nase resurse i mislim da smo i veliki deo i kredita istrosili,a i sa secenjem suma i pcelama smo zakasnili jer je vec jako puno suma iseceno.....i to pogotovo sada mozemo primetiti kada su ove velike vrucine jer nigde nema hlada....a o ostalim dobrobitima drveca i da ne pricamo.....
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #28 poslato: Jul 29, 2022, 10:04:52 posle podne »

Možemo samo da se prepustimo čarima. Juče je bio podatak o tome da smo već sada istrosili sve prirodne resurse za ovu godinu. I da ostakat godine živimo na kredit. A tako je već godinama unazad.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mislim da je veca briga od toga sto seku sume i sto pcele izumiru....
Sve to spada u navedeni "kredit".


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #27 poslato: Jul 29, 2022, 10:04:12 posle podne »

Možemo samo da se prepustimo čarima. Juče je bio podatak o tome da smo već sada istrosili sve prirodne resurse za ovu godinu. I da ostakat godine živimo na kredit. A tako je već godinama unazad.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mislim da je veca briga od toga sto seku sume i sto pcele izumiru....
Sve to spada u navedeni "kredit".


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #26 poslato: Jul 29, 2022, 09:54:57 posle podne »

Možemo samo da se prepustimo čarima. Juče je bio podatak o tome da smo već sada istrosili sve prirodne resurse za ovu godinu. I da ostakat godine živimo na kredit. A tako je već godinama unazad.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mislim da je veca briga od toga sto seku sume i sto pcele izumiru....
Sve to spada u navedeni "kredit".


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #25 poslato: Jul 29, 2022, 09:54:17 posle podne »

Možemo samo da se prepustimo čarima. Juče je bio podatak o tome da smo već sada istrosili sve prirodne resurse za ovu godinu. I da ostakat godine živimo na kredit. A tako je već godinama unazad.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mislim da je veca briga od toga sto seku sume i sto pcele izumiru....
Sve to spada u navedeni "kredit".


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #24 poslato: Jul 29, 2022, 08:23:38 posle podne »

Možemo samo da se prepustimo čarima. Juče je bio podatak o tome da smo već sada istrosili sve prirodne resurse za ovu godinu. I da ostakat godine živimo na kredit. A tako je već godinama unazad.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mislim da je veca briga od toga sto seku sume i sto pcele izumiru....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #23 poslato: Jul 29, 2022, 08:22:41 posle podne »

A posto smo i ozraceni, onda mozemo opusteno i neoljusteno voce da jedemo :)

A niko ne sklanja telefon od sebe....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #22 poslato: Jul 29, 2022, 08:21:54 posle podne »

Vazduh koji udišemo je pun otrova. Voda sigurno nije idealna... Pesticidi u kori, posebno ako je domaće, su najmanja briga. 😅

U to tek da ne ulazim. Otrovani smo sa svi strana. Ali ajde ono sto mozemo da iskontrolisemo....ako ima logike uopste.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.