TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:08:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 27 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Neke zanimljive činjenice o hrani- šta kažu stručnjaci  (Pročitano 11888 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #388 poslato: Februar 13, 2023, 06:38:18 posle podne »

Ovo postaje teme za prepirke, tako izgleda. A Miki ima dovoljno iskustva da može da da savet, s druge strane ja radim i sa brojnim psiholozima i na neki način se bavim i time.

Idem na psihoterapiju i imam recimo pet prijatelja psihologa, pratim ljude lekare koji se bave decijom psihologijom i roditeljima, citam knjige
O svemu tome. .... i ne slazem se sa vama u dosta toga.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #387 poslato: Februar 13, 2023, 06:36:32 posle podne »

Toliko mnogo škola danas postoji i toliko je informacija na internetu da sam i dalje u čudu zbog silnih zabluda.

Zato sto se pruzaju oprecne informacije pa pocevsi od pedijatara.
To jeste veliki problem. Uvek postoje različiti stavovi. A problem je i što se na Internetu mogu naći i brojne netačne informacije.
To je istina za netacne informacije na internetu,ali kada procitas neku informaciju ne uzimas zdravo za gotovo,nego prostudiras ako nisi siguran,a druga stvar je da ja samo na proverenim stranama potrazujem stvari ne svugde.Ne bih sad naveo koje da ne bih pravio reklame ali svi dobro znamo koje.

Tri raylicita lekara' tri raylicite cinejnice. I sta sad? Nemojte mi reci da se niste susrelis a time.
Inace ja licno se nisam susreo ali ako bi se susreo onda odem kod cetvrtog i vidim sta ce on reci i ako i on kaze nesto drugo onda ja odlucujem sta ce biti.Simple is that.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Jeste, ali ja bih bar voleo da znam nesto sa sigurnoscu kada je moje zdravlje u pitanju.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #386 poslato: Februar 13, 2023, 03:41:24 posle podne »

Ovo postaje teme za prepirke, tako izgleda. A Miki ima dovoljno iskustva da može da da savet, s druge strane ja radim i sa brojnim psiholozima i na neki način se bavim i time.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #385 poslato: Februar 12, 2023, 10:24:38 posle podne »

Toliko mnogo škola danas postoji i toliko je informacija na internetu da sam i dalje u čudu zbog silnih zabluda.

Zato sto se pruzaju oprecne informacije pa pocevsi od pedijatara.
To jeste veliki problem. Uvek postoje različiti stavovi. A problem je i što se na Internetu mogu naći i brojne netačne informacije.
To je istina za netacne informacije na internetu,ali kada procitas neku informaciju ne uzimas zdravo za gotovo,nego prostudiras ako nisi siguran,a druga stvar je da ja samo na proverenim stranama potrazujem stvari ne svugde.Ne bih sad naveo koje da ne bih pravio reklame ali svi dobro znamo koje.

Tri raylicita lekara' tri raylicite cinejnice. I sta sad? Nemojte mi reci da se niste susrelis a time.
Inace ja licno se nisam susreo ali ako bi se susreo onda odem kod cetvrtog i vidim sta ce on reci i ako i on kaze nesto drugo onda ja odlucujem sta ce biti.Simple is that.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #384 poslato: Februar 12, 2023, 06:27:12 posle podne »

Mislim da bismo trebali da ukljucimo psihologa u celu ovu temu. Razumem necija iskustva, ali....i ne slazem se i en bih da se gadjamo terminima kojima ne bismo trebali.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #383 poslato: Februar 12, 2023, 06:24:37 posle podne »

Toliko mnogo škola danas postoji i toliko je informacija na internetu da sam i dalje u čudu zbog silnih zabluda.

Zato sto se pruzaju oprecne informacije pa pocevsi od pedijatara.
To jeste veliki problem. Uvek postoje različiti stavovi. A problem je i što se na Internetu mogu naći i brojne netačne informacije.
To je istina za netacne informacije na internetu,ali kada procitas neku informaciju ne uzimas zdravo za gotovo,nego prostudiras ako nisi siguran,a druga stvar je da ja samo na proverenim stranama potrazujem stvari ne svugde.Ne bih sad naveo koje da ne bih pravio reklame ali svi dobro znamo koje.

Tri raylicita lekara' tri raylicite cinejnice. I sta sad? Nemojte mi reci da se niste susrelis a time.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #382 poslato: Februar 12, 2023, 04:36:37 posle podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Posle se pitaju zašto su neka deca agresivna ili imaju neki drugi problem sa ponašanjem.
Ili sto je jos gore povuce se u sebe i krivi samog sebe zbog svega sto mu se desilo....
Jeste. To je isto loš model ponašanja. Svaljivanje krivice na sebe i generalno taj osećaj krivice je poguban po mentalni status neke osobe.
To je mozda i losiji model ponasanja nego kod onoga koji "explodira" .
Smatram da jeste to gori model ponašanja, nego kada neko izviče i izduva se. Bolje je u nekim situacijama da se oslobodimo stresa tako što ćemo da izvičemo, nego da sve skupljamo u sebe.
Ne mora obavezno da se na nekog izdere moze i onako u vazduh,ali da onda "ispusti" iz sebe sve sto ga muci.Ja sam to cesto predlozio sinu i on ga cesto koristi i dan danas.Ja na srecu imam trening pa tamo se "izderem",to je moja terapija,kao i setnje kroz prirodu.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #381 poslato: Februar 11, 2023, 03:42:18 posle podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Posle se pitaju zašto su neka deca agresivna ili imaju neki drugi problem sa ponašanjem.
Ili sto je jos gore povuce se u sebe i krivi samog sebe zbog svega sto mu se desilo....
Jeste. To je isto loš model ponašanja. Svaljivanje krivice na sebe i generalno taj osećaj krivice je poguban po mentalni status neke osobe.
To je mozda i losiji model ponasanja nego kod onoga koji "explodira" .
Smatram da jeste to gori model ponašanja, nego kada neko izviče i izduva se. Bolje je u nekim situacijama da se oslobodimo stresa tako što ćemo da izvičemo, nego da sve skupljamo u sebe.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #380 poslato: Februar 10, 2023, 02:51:23 posle podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Posle se pitaju zašto su neka deca agresivna ili imaju neki drugi problem sa ponašanjem.
Ili sto je jos gore povuce se u sebe i krivi samog sebe zbog svega sto mu se desilo....
Jeste. To je isto loš model ponašanja. Svaljivanje krivice na sebe i generalno taj osećaj krivice je poguban po mentalni status neke osobe.
To je mozda i losiji model ponasanja nego kod onoga koji "explodira" .
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #379 poslato: Februar 09, 2023, 12:55:34 posle podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Posle se pitaju zašto su neka deca agresivna ili imaju neki drugi problem sa ponašanjem.
Ili sto je jos gore povuce se u sebe i krivi samog sebe zbog svega sto mu se desilo....
Jeste. To je isto loš model ponašanja. Svaljivanje krivice na sebe i generalno taj osećaj krivice je poguban po mentalni status neke osobe.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #378 poslato: Februar 06, 2023, 10:07:12 pre podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Posle se pitaju zašto su neka deca agresivna ili imaju neki drugi problem sa ponašanjem.
Ili sto je jos gore povuce se u sebe i krivi samog sebe zbog svega sto mu se desilo....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #377 poslato: Februar 06, 2023, 10:06:21 pre podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Upravo tako i zato sam i rekao ono sto sam rekao(ne bih ponavljao),jer dete pati najvise od toga a uopste nije krivo!!!
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #376 poslato: Februar 05, 2023, 07:56:31 posle podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Posle se pitaju zašto su neka deca agresivna ili imaju neki drugi problem sa ponašanjem.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3107


« Odgovor #375 poslato: Februar 04, 2023, 10:15:30 posle podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #374 poslato: Februar 04, 2023, 08:03:44 posle podne »

Toliko mnogo škola danas postoji i toliko je informacija na internetu da sam i dalje u čudu zbog silnih zabluda.
I ne samo to,ponekad i previse informacija ne valja,ali onda treba da zastanes na sekund i razmislis logicno i siguran sam da ces doneti ispravnu odluku.Oslonis se na roditeljski instinkt.
Za razvijen instinkt je potreban visok stepen zrelosti, a na žalost nisu svi dovoljno sazreli i nemaju svi želju da se prvo sami razvijaju, a onda vaspitavaju decu.
Ne može svako da bude ni roditelj, a ni supružnik. Zvuči grubo, ali po meni jeste tako.
Maximalno se slazem,samo apelujem kao sto sam  i dosad i gde god mogu koristim priliku da kazem da se u roditeljstvo vredi upustiti jer je predivno,ali da se upustaju samo oni kojima je dete na PRVOM MESTU!To kazem zbog deteta takvih roditelja kojima nedostaje ili otac ili majka ili se uopste ne bave detetom.Jako puno sam takvih deteta video i to me jakoo pogodi!
Ovo je grubo ali nije daleko od istine.
Znam da je malo grubo,ali kada vidis tu neduznu decu kako pate.....to je grubo!
Deca mogu dosta da trpe zbog nesavesnosti roditelja.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 27 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 18 upita.