TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395165 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:54:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vracanje treningu posle nekoliko godina  (Pročitano 2243 puta)
acala
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 263

« Odgovor #3 poslato: April 05, 2023, 06:20:47 posle podne »

A da li bi bilo pogresno da za pocetak, dok se ne uhodam radim ovako kako sam napisao?  Jer svakako cu to biti manje tezine.
Da li moze doci do nekog misicnog disbalansa ili nesto slicno?
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27355


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2023, 02:39:30 posle podne »

Ja mislim da te 3 vezbe puno  pomazu,sa tim da bih ja umesto hiperextenzije ubacio rumunsko mrtvo dizanje.To je slicno kao redovno,samo teg uzimas od gore i spustas se dole dok tebi odgovara.To radim i ja zbog probusenog pluca,ne mogu teg da podignem sa poda,ali ako ga spustam od gore i do pozicije koja meni odgovara,to bi mogao i ti.Bolja je ta vezba od hiperextenzije jer je kompleksnija,rade vise misicnih partija.I jos bi ubacio military press sedeci.Da li sa bucicama ili sipkom to je tvoj izbor.U pocetku te 4 vezbe i bice ok.
Sačuvana
acala
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 263

« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2023, 09:49:50 posle podne »

Kao sto naslov kazem vracam se treningu posle nekoliko god, a imao sam i neke prelome, pa bih da to ide u skladu sa tim, lagano i sa strpljenjem.
Svidja mi se ovaj program, tacnije prva FAZA https://powerlifting.healthclub.rs/trening-programi/korte-3x3-program/

Samo ne znam jel bi bilo ok da u pocetku radim ovako kao sto pise u tekstu, samo da bude benc, cucanj i hiperekstenzija ?

Jer imam problem sa mrtvim dizanjem, tacnije skracenu zadnju lozu ako se tako zove, na primer sa rukama dodjem tik malo ispod kolena kad se spustim, dok vecina ljudi moze da dotakne prste na nogama, gledacu da usavrsim tehniku i da imam par treninga sa nekim ko je profesionalan u tome.

Za pocetak da li bi ovo bilo oko kako sam napisao: BENC,CUCANJ I HIPEREKSTENZIJA po ovom KORTE PROGRAMU, prva FAZA ?
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.