TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396245 Teme od strane 25012 Članovi Poslednji član: Gruyanidas

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 17, 2024, 07:04:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povecanje "kilaze"  (Pročitano 1073 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #39 poslato: Jun 14, 2024, 03:52:54 posle podne »

Pa opet kako god bilo leti je meni bar apetit slabiji.
Apetit je svima slabiji ali je ovde bilo reci o povecanju kilaze i u letnjem periodu,pa sam samo naveo par primera kako moze da se to uradi da se ne gubi na telesnoj tezini,pa cak i na dobijanju ciste misicne mase u tom periodu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12814


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: Jun 14, 2024, 08:37:55 pre podne »

Pa opet kako god bilo leti je meni bar apetit slabiji.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #37 poslato: Jun 12, 2024, 04:04:09 posle podne »

Opet dokazano da nema mesta za izgovore :)
I to ne tako sam dokazao da sam citao iz knjige ili cuo od drugih nego isprobao na sebi. ;)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6240


« Odgovor #36 poslato: Jun 12, 2024, 11:08:49 pre podne »

Opet dokazano da nema mesta za izgovore :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #35 poslato: Jun 12, 2024, 08:36:07 pre podne »

Zato ti kazem ako ima volje da se nesto uradi onda ima i nacina. ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12814


Never give up!

« Odgovor #34 poslato: Jun 10, 2024, 10:12:57 pre podne »

Sve što je u frižideru za mene je sada super 😀
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #33 poslato: Jun 09, 2024, 10:08:06 posle podne »

Kada su vrućine gubim apetit i to mi predstavlja problem.Ne samo meni vec većini vezbaca i onda je održavanje mase veoma teško.Uglavnom jedem na silu ali i to je nekada teško.
Juli i Avgust mesec pogotovu.
imam jos jedan recept koji je meni isto jako puno pomogao u tim vrucinama a to je pilece belo ispeces,iseckas ga na komadice i to pomesas sa paradajzom,krastavcem,paprikom malo sira i to mozes cesto jesti i dobro je i zdravo.Ja sam tako pojeo po 1kg belog mesa na dan.To sam ujutru napravio ostavio u frizider i ceo dan to jeo.Naravno umesto pilceg belog moze i drugo meso,jeo sam to i sa ribom naprimer.Isti princip.
Odlična ideja. Osvežavajuća letnja kombinacija. Verujem da će mnogima pomoći u održavanju telesne i mišićne mase.
Drzim ga u frizideru,znaci osvzavajuce je,najedes se a za sat vremena opet mozes jesti. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #32 poslato: Jun 09, 2024, 10:06:54 posle podne »

Kada su vrućine gubim apetit i to mi predstavlja problem.Ne samo meni vec većini vezbaca i onda je održavanje mase veoma teško.Uglavnom jedem na silu ali i to je nekada teško.
Juli i Avgust mesec pogotovu.
Najteže je u tim mesecima. Samo treba naći neke nove recepte.
Ovo sto sam naveo je dobitna kombinacija,jer sam ja uspeo sa tim metodama ne samo da odrzim nego i da povecam cistu misicnu masu. ;)
Provereno je i radi.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6240


« Odgovor #31 poslato: Jun 09, 2024, 06:31:25 posle podne »

Kada su vrućine gubim apetit i to mi predstavlja problem.Ne samo meni vec većini vezbaca i onda je održavanje mase veoma teško.Uglavnom jedem na silu ali i to je nekada teško.
Juli i Avgust mesec pogotovu.
imam jos jedan recept koji je meni isto jako puno pomogao u tim vrucinama a to je pilece belo ispeces,iseckas ga na komadice i to pomesas sa paradajzom,krastavcem,paprikom malo sira i to mozes cesto jesti i dobro je i zdravo.Ja sam tako pojeo po 1kg belog mesa na dan.To sam ujutru napravio ostavio u frizider i ceo dan to jeo.Naravno umesto pilceg belog moze i drugo meso,jeo sam to i sa ribom naprimer.Isti princip.
Odlična ideja. Osvežavajuća letnja kombinacija. Verujem da će mnogima pomoći u održavanju telesne i mišićne mase.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6240


« Odgovor #30 poslato: Jun 09, 2024, 06:30:02 posle podne »

Kada su vrućine gubim apetit i to mi predstavlja problem.Ne samo meni vec većini vezbaca i onda je održavanje mase veoma teško.Uglavnom jedem na silu ali i to je nekada teško.
Juli i Avgust mesec pogotovu.
Najteže je u tim mesecima. Samo treba naći neke nove recepte.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #29 poslato: Jun 09, 2024, 02:40:29 posle podne »

Proteine pijem u velikim količinama a sada je ovde toliko sparno i toplo da me prođe volja za bilo kakvim pečenjem. Sva sreća imam mesara koja peče meso i to mi sada mnogo znači.
Ili uzmes air fryer i u tome peces,extra stvar,jako velika pomoc.Ne greje prostoriju,nemas pare od pecenja,,ne  moras stajati pored nje,samo ukljucis namestis tajmer,ako hoces na pola vrem,ena ih okrenes i to je to. ;)
A u proteine uvek mozes ubaciti banane,sladoled da ti bude kaloricnije.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12814


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: Jun 09, 2024, 02:11:35 posle podne »

Proteine pijem u velikim količinama a sada je ovde toliko sparno i toplo da me prođe volja za bilo kakvim pečenjem. Sva sreća imam mesara koja peče meso i to mi sada mnogo znači.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #27 poslato: Jun 08, 2024, 10:11:24 pre podne »

Kada su vrućine gubim apetit i to mi predstavlja problem.Ne samo meni vec većini vezbaca i onda je održavanje mase veoma teško.Uglavnom jedem na silu ali i to je nekada teško.
Juli i Avgust mesec pogotovu.
imam jos jedan recept koji je meni isto jako puno pomogao u tim vrucinama a to je pilece belo ispeces,iseckas ga na komadice i to pomesas sa paradajzom,krastavcem,paprikom malo sira i to mozes cesto jesti i dobro je i zdravo.Ja sam tako pojeo po 1kg belog mesa na dan.To sam ujutru napravio ostavio u frizider i ceo dan to jeo.Naravno umesto pilceg belog moze i drugo meso,jeo sam to i sa ribom naprimer.Isti princip.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #26 poslato: Jun 08, 2024, 10:07:58 pre podne »

Kada smo kod povećanja kilaze ne znam za vas ali meni je leti jako teško održavati kilazu.
Mislim da to mnogima predstavlja problem. Unosimo više tečnosti, pa manje unosimo hranu.
Zato treba piti proteine izmedu obroka. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27779


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #25 poslato: Jun 08, 2024, 10:07:00 pre podne »

Kada smo kod povećanja kilaze ne znam za vas ali meni je leti jako teško održavati kilazu.
Tu dolazi do izrazaja ono sto sam vec naglasavao proteinska pica izmedu obroka. ;) To je extra nacin za odrzavanje kilaze i unosa dovoljno kalorija kao i proteina.Ja sam to praktikovao kada mi je bio cilj povecavanje kilaze ili odrzavanje.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.043 sekundi sa 12 upita.