TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 06:38:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta posle 50-te?  (Pročitano 51 puta)
Aleksandar-Saša
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #8 poslato: Septembar 20, 2024, 11:00:38 posle podne »

Hvala Vam Nikola,
Sledeće nedelje ću uraditi testove koje ste naveli.
Veliko HVALA
Obavezno nas obavestite o rezultatima.
Naravno Miki.
Za mene je ovo jedno novo iskustvo s obzirom da sam dobro "zagazio u polovnjake".Mislim na preko pola veka.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28842


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 20, 2024, 10:46:34 posle podne »

Hvala Vam Nikola,
Sledeće nedelje ću uraditi testove koje ste naveli.
Veliko HVALA
Obavezno nas obavestite o rezultatima.
Sačuvana
Aleksandar-Saša
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: Septembar 20, 2024, 10:00:28 posle podne »

Hvala Vam Nikola,
Sledeće nedelje ću uraditi testove koje ste naveli.
Veliko HVALA
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12911


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Septembar 20, 2024, 07:08:04 posle podne »

Dobro došli na forum.
Slažem se sa kolegama a prevashodno bih i ja uradio analize krvi prvo pa sve polako.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6919


« Odgovor #4 poslato: Septembar 20, 2024, 06:06:57 posle podne »

Miki,hvala na brzom odgovoru.Interesuje me samo vezano za same pretrage,kome da se obratim?Da li bio to bio Zavod za sport u Beogradu(pošto inače i živim u Beogradu),ili tako nešto mogu da obavim u nekoj od drugih,bilo kojih ustanova zdravstvene zaštite?Hvala Vam puno na razumevanju
Dobro dosli na Forum Pansporta.
U Zavodu za sport se mogu uraditi i brojni testovi opterecenja. Ali smatram da je najpre vazno uraditi analize krvi i urina. Dakle krvnu sliku sa biohemijom i fizicko-hemijski pregled urina. To se moze uraditi i u svom Domu zdravlja.
Sačuvana
Aleksandar-Saša
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2024, 10:05:34 posle podne »

Miki,hvala na brzom odgovoru.Interesuje me samo vezano za same pretrage,kome da se obratim?Da li bio to bio Zavod za sport u Beogradu(pošto inače i živim u Beogradu),ili tako nešto mogu da obavim u nekoj od drugih,bilo kojih ustanova zdravstvene zaštite?Hvala Vam puno na razumevanju
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28842


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 19, 2024, 08:14:44 posle podne »

Ja sam Aleksandar.Može i Saša...Počastvovan sam mogućnošću da se obratim Vašem forumu.Čitajući o nekim stvarima vezanim za ishranu i bavljenjem rekreacijom posle 50.godine,našao sam Vaš forum.Svideli su mi se neki članci i registrovao sam se.E,sada,šta dalje?
Imam 57 godina(punih).Nekada sam se rekreativno bavio igrama sa loptom.Skoro svim.Danas sa svojom visinom 178,težinom 85-87kg i solidnom sa,tu i tamo kondicijom,nameravam da se vratim rekreaciji.Mnogo mi  nedostaje.Živim na Banovom brdu u Beogradu i imam dosta dobre uslove za to.Naravno,sa akcentom na ishranu koja bi odgovarala mom starosnom dobu.Voleo bih da od Vas pročitam kakve bi bile preporuke za "moj slučaj",kao i one koji su u mojoj starosnoj kategoriji.Da li je potrebno uraditi neke zdravstvene analize(laboratorija i sl.)?Možda je ova tema interesantna i za još po nekoga.Veliki pozdrav svima.
Cao Sasa,dobro nam dosao!
Jako dobro pitanje.Ja ove godine punim 49 i do svoje 44 godine sam se takmicarski bavio sportom.Sto se zdravstvene analize tice moja preporuka je da se to obavezno odradi i ako je sve dobro onda naravno mozemo preci i na trening,ishranu,suplementaciju. ;)
Sačuvana
Aleksandar-Saša
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2024, 06:40:24 posle podne »

Ja sam Aleksandar.Može i Saša...Počastvovan sam mogućnošću da se obratim Vašem forumu.Čitajući o nekim stvarima vezanim za ishranu i bavljenjem rekreacijom posle 50.godine,našao sam Vaš forum.Svideli su mi se neki članci i registrovao sam se.E,sada,šta dalje?
Imam 57 godina(punih).Nekada sam se rekreativno bavio igrama sa loptom.Skoro svim.Danas sa svojom visinom 178,težinom 85-87kg i solidnom sa,tu i tamo kondicijom,nameravam da se vratim rekreaciji.Mnogo mi  nedostaje.Živim na Banovom brdu u Beogradu i imam dosta dobre uslove za to.Naravno,sa akcentom na ishranu koja bi odgovarala mom starosnom dobu.Voleo bih da od Vas pročitam kakve bi bile preporuke za "moj slučaj",kao i one koji su u mojoj starosnoj kategoriji.Da li je potrebno uraditi neke zdravstvene analize(laboratorija i sl.)?Možda je ova tema interesantna i za još po nekoga.Veliki pozdrav svima.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 18 upita.