TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 410271 Teme od strane 25087 Članovi Poslednji član: Gisa67

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 24, 2026, 11:03:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Početak sa 40  (Pročitano 83658 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #233 poslato: danas u 07:51:30 posle podne »

U četrdesetim i starijim godinama često otpišemo umor i višak kilograma kao 'normalan deo starenja', ali to zapravo nije tačno. Svi mi u ovim godinama balansiramo između posla, porodice i stresa, pa sopstveno zdravlje uvek stavljamo na poslednje mesto. Međutim, auto se ne vozi na servis tek kada stane na putu – isto važi i za naše telo posle četrdesete.
Ja zato stalno pisem o tome kroz sta prolazim,na sta treba da pazim,sta sam postigao,kako sam postigao,kako sad vezbam itd sve iz razloga da ljudi vide kako treba posle cetrdesete da se vodi racuna o telu,treningu,nacinu zivota.
Tako i treba, pored sve teorije i saveta najbolje je dati i primer iz iskustva.
Miki to odlično radi.
"Moram" jer inace kako ce mi ljudi verovati ako samo nesto pricam a ja sam nisam probao?
Da, najviše se veruje kada je iz ličnog iskustva.
Kako ce mi ljudi verovati da znam da sastavim dijetu ako ja sam izgledam kao bure....ili trening program snage a ne mogu povuci kamion....
Naravno. Onda nema nikakvog smisla.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #232 poslato: danas u 07:50:56 posle podne »

Godine su samo broj u nekim slučajevima.
To u poslednje vreme često vidim.
Važno je kako se osoba oseća.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #231 poslato: danas u 07:49:01 posle podne »

Nikada nije kasno da se zapocnu pravilne navike.
Ja sam pravi primer toga!
Ostalima mozes biti uzor u tom pogledu.
Hvala ti puno!A samo sam to uradio radi zdravlja. ;)
Treba to svima da je najvaznije.
Naravno, zato sam to i tako napisao.
Ljudi cesto vise vode racuna o odrzavanju automobila, na primer, nego o svom zdravlju. Cesto smo pisali o tome.
Upravo tako,nazalost.Auto se nosi na pranje,usisava se,mali servis,veliki servis a telo.....
Telo se dosta zapostavlja, a čini mi se naročito duša.
Pogotovo u zadnjih recimo 20 godina.
Sve je izraženije.
Samo se nadam da ce se uskoro i to promeniti .
Nadam se i ja. Mada nešto ne deluje.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #230 poslato: danas u 07:48:29 posle podne »

U četrdesetim i starijim godinama često otpišemo umor i višak kilograma kao 'normalan deo starenja', ali to zapravo nije tačno. Svi mi u ovim godinama balansiramo između posla, porodice i stresa, pa sopstveno zdravlje uvek stavljamo na poslednje mesto. Međutim, auto se ne vozi na servis tek kada stane na putu – isto važi i za naše telo posle četrdesete.
Ja zato stalno pisem o tome kroz sta prolazim,na sta treba da pazim,sta sam postigao,kako sam postigao,kako sad vezbam itd sve iz razloga da ljudi vide kako treba posle cetrdesete da se vodi racuna o telu,treningu,nacinu zivota.
Tako i treba, pored sve teorije i saveta najbolje je dati i primer iz iskustva.
Miki to odlično radi.
"Moram" jer inace kako ce mi ljudi verovati ako samo nesto pricam a ja sam nisam probao?
U pravu si. Podrazumeva se.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33681


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #229 poslato: danas u 08:43:49 pre podne »

U četrdesetim i starijim godinama često otpišemo umor i višak kilograma kao 'normalan deo starenja', ali to zapravo nije tačno. Svi mi u ovim godinama balansiramo između posla, porodice i stresa, pa sopstveno zdravlje uvek stavljamo na poslednje mesto. Međutim, auto se ne vozi na servis tek kada stane na putu – isto važi i za naše telo posle četrdesete.
Ja zato stalno pisem o tome kroz sta prolazim,na sta treba da pazim,sta sam postigao,kako sam postigao,kako sad vezbam itd sve iz razloga da ljudi vide kako treba posle cetrdesete da se vodi racuna o telu,treningu,nacinu zivota.
Tako i treba, pored sve teorije i saveta najbolje je dati i primer iz iskustva.
Miki to odlično radi.
"Moram" jer inace kako ce mi ljudi verovati ako samo nesto pricam a ja sam nisam probao?
Da, najviše se veruje kada je iz ličnog iskustva.
Kako ce mi ljudi verovati da znam da sastavim dijetu ako ja sam izgledam kao bure....ili trening program snage a ne mogu povuci kamion....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33681


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #228 poslato: danas u 08:42:18 pre podne »

Godine su samo broj u nekim slučajevima.
To u poslednje vreme često vidim.
I sto vise staris sve cesce ces to i vidati. ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 13532


Never give up!

« Odgovor #227 poslato: danas u 08:29:40 pre podne »

Godine su samo broj u nekim slučajevima.
To u poslednje vreme često vidim.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6620


« Odgovor #226 poslato: Jun 23, 2026, 05:34:22 posle podne »

U četrdesetim i starijim godinama često otpišemo umor i višak kilograma kao 'normalan deo starenja', ali to zapravo nije tačno. Svi mi u ovim godinama balansiramo između posla, porodice i stresa, pa sopstveno zdravlje uvek stavljamo na poslednje mesto. Međutim, auto se ne vozi na servis tek kada stane na putu – isto važi i za naše telo posle četrdesete.
Ja zato stalno pisem o tome kroz sta prolazim,na sta treba da pazim,sta sam postigao,kako sam postigao,kako sad vezbam itd sve iz razloga da ljudi vide kako treba posle cetrdesete da se vodi racuna o telu,treningu,nacinu zivota.
Tako i treba, pored sve teorije i saveta najbolje je dati i primer iz iskustva.
Miki to odlično radi.
"Moram" jer inace kako ce mi ljudi verovati ako samo nesto pricam a ja sam nisam probao?
Da, najviše se veruje kada je iz ličnog iskustva.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33681


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #225 poslato: Jun 22, 2026, 07:30:13 pre podne »

Nikada nije kasno da se zapocnu pravilne navike.
Ja sam pravi primer toga!
Ostalima mozes biti uzor u tom pogledu.
Hvala ti puno!A samo sam to uradio radi zdravlja. ;)
Treba to svima da je najvaznije.
Naravno, zato sam to i tako napisao.
Ljudi cesto vise vode racuna o odrzavanju automobila, na primer, nego o svom zdravlju. Cesto smo pisali o tome.
Upravo tako,nazalost.Auto se nosi na pranje,usisava se,mali servis,veliki servis a telo.....
Telo se dosta zapostavlja, a čini mi se naročito duša.
Pogotovo u zadnjih recimo 20 godina.
Sve je izraženije.
Samo se nadam da ce se uskoro i to promeniti .
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33681


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #224 poslato: Jun 22, 2026, 07:29:39 pre podne »

U četrdesetim i starijim godinama često otpišemo umor i višak kilograma kao 'normalan deo starenja', ali to zapravo nije tačno. Svi mi u ovim godinama balansiramo između posla, porodice i stresa, pa sopstveno zdravlje uvek stavljamo na poslednje mesto. Međutim, auto se ne vozi na servis tek kada stane na putu – isto važi i za naše telo posle četrdesete.
Ja zato stalno pisem o tome kroz sta prolazim,na sta treba da pazim,sta sam postigao,kako sam postigao,kako sad vezbam itd sve iz razloga da ljudi vide kako treba posle cetrdesete da se vodi racuna o telu,treningu,nacinu zivota.
Tako i treba, pored sve teorije i saveta najbolje je dati i primer iz iskustva.
Miki to odlično radi.
"Moram" jer inace kako ce mi ljudi verovati ako samo nesto pricam a ja sam nisam probao?
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #223 poslato: Jun 21, 2026, 07:18:19 posle podne »

Nikada nije kasno da se zapocnu pravilne navike.
Ja sam pravi primer toga!
Ostalima mozes biti uzor u tom pogledu.
Hvala ti puno!A samo sam to uradio radi zdravlja. ;)
Treba to svima da je najvaznije.
Naravno, zato sam to i tako napisao.
Ljudi cesto vise vode racuna o odrzavanju automobila, na primer, nego o svom zdravlju. Cesto smo pisali o tome.
Upravo tako,nazalost.Auto se nosi na pranje,usisava se,mali servis,veliki servis a telo.....
Telo se dosta zapostavlja, a čini mi se naročito duša.
Pogotovo u zadnjih recimo 20 godina.
Sve je izraženije.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #222 poslato: Jun 21, 2026, 07:18:01 posle podne »

U četrdesetim i starijim godinama često otpišemo umor i višak kilograma kao 'normalan deo starenja', ali to zapravo nije tačno. Svi mi u ovim godinama balansiramo između posla, porodice i stresa, pa sopstveno zdravlje uvek stavljamo na poslednje mesto. Međutim, auto se ne vozi na servis tek kada stane na putu – isto važi i za naše telo posle četrdesete.
Ja zato stalno pisem o tome kroz sta prolazim,na sta treba da pazim,sta sam postigao,kako sam postigao,kako sad vezbam itd sve iz razloga da ljudi vide kako treba posle cetrdesete da se vodi racuna o telu,treningu,nacinu zivota.
Tako i treba, pored sve teorije i saveta najbolje je dati i primer iz iskustva.
Miki to odlično radi.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11156


« Odgovor #221 poslato: Jun 21, 2026, 07:17:19 posle podne »

Nikada nije kasno da se zapocnu pravilne navike.
Ja sam pravi primer toga!
Ostalima mozes biti uzor u tom pogledu.
Hvala ti puno!A samo sam to uradio radi zdravlja. ;)
Treba to svima da je najvaznije.
Naravno, zato sam to i tako napisao.
Ljudi cesto vise vode racuna o odrzavanju automobila, na primer, nego o svom zdravlju. Cesto smo pisali o tome.
Upravo tako,nazalost.Auto se nosi na pranje,usisava se,mali servis,veliki servis a telo.....
Telo se dosta zapostavlja, a čini mi se naročito duša.
Posebno je izraženo u današnje vreme.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6620


« Odgovor #220 poslato: Jun 20, 2026, 03:07:54 posle podne »

U četrdesetim i starijim godinama često otpišemo umor i višak kilograma kao 'normalan deo starenja', ali to zapravo nije tačno. Svi mi u ovim godinama balansiramo između posla, porodice i stresa, pa sopstveno zdravlje uvek stavljamo na poslednje mesto. Međutim, auto se ne vozi na servis tek kada stane na putu – isto važi i za naše telo posle četrdesete.
Ja zato stalno pisem o tome kroz sta prolazim,na sta treba da pazim,sta sam postigao,kako sam postigao,kako sad vezbam itd sve iz razloga da ljudi vide kako treba posle cetrdesete da se vodi racuna o telu,treningu,nacinu zivota.
Tako i treba, pored sve teorije i saveta najbolje je dati i primer iz iskustva.
Hvala ti.
I to ne samo da je iz iskustva,nego ako ljudi vide/cuju da je to neko uradio onda i oni dobiju motivaciju i urade. ;)
To zaista jeste tako.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 33681


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #219 poslato: Jun 19, 2026, 09:39:48 posle podne »

U četrdesetim i starijim godinama često otpišemo umor i višak kilograma kao 'normalan deo starenja', ali to zapravo nije tačno. Svi mi u ovim godinama balansiramo između posla, porodice i stresa, pa sopstveno zdravlje uvek stavljamo na poslednje mesto. Međutim, auto se ne vozi na servis tek kada stane na putu – isto važi i za naše telo posle četrdesete.
Ja zato stalno pisem o tome kroz sta prolazim,na sta treba da pazim,sta sam postigao,kako sam postigao,kako sad vezbam itd sve iz razloga da ljudi vide kako treba posle cetrdesete da se vodi racuna o telu,treningu,nacinu zivota.
Tako i treba, pored sve teorije i saveta najbolje je dati i primer iz iskustva.
Hvala ti.
I to ne samo da je iz iskustva,nego ako ljudi vide/cuju da je to neko uradio onda i oni dobiju motivaciju i urade. ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.