TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 04:29:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts - Da/Ne  (Pročitano 43299 puta)
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #143 poslato: Januar 30, 2012, 09:20:20 posle podne »

Procitao sam i skontao manje-vise sve. Jos me zanima....Da li je moj trening dovoljno intenzivan za dobre rezultate?
Oko 2h vezbanja dnevno,od toga 30min kardio. Ako bih pio jednu kesicu dnevno,a na trening idem oko 14h,kad je najbolje da je popijem?
Nikad jos nisam koristio sagorevac.Da li treba jos nesto da koristim pored AC-a (nemam bas puno kinte na raspolaganju)?
Ako bih regulisao ishranu i koristio AC 44 dana,naravno uz predvidjenu pauzu, kakve rezultate bih mogao da ocekujem?

Unapred hvala svima......



2h je mozda i previse za tebe...  ali u svakom slucaju je pozitivno sto vezbas.  Kesicu Cuts-a popijes pola sata pre treninga ili ujutru - onim danima kad ne treniras...  ne zaboravi da napravis bar dva dana pauze u toku nedelje...

a rezultati...   realno je ocekivati lepe rezultate sa tako dobrim sagorevacem, naravno pod osnovnim uslovom da je ishrana sredjena i da si fizicki aktivan...

ukoliko rezultati izostanu, negde je greska, najverovatnije u hrani... prema tome, savet, citaj forum i slusaj savete ;)
Mislio sam da nije potrebno piti Animal Cuts danima kada ne treniram ili da to radim???? I ako da ZAsto da???

HVALA>>>
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #142 poslato: Septembar 17, 2008, 02:31:07 posle podne »

Procitao sam i skontao manje-vise sve. Jos me zanima....Da li je moj trening dovoljno intenzivan za dobre rezultate?
Oko 2h vezbanja dnevno,od toga 30min kardio. Ako bih pio jednu kesicu dnevno,a na trening idem oko 14h,kad je najbolje da je popijem?
Nikad jos nisam koristio sagorevac.Da li treba jos nesto da koristim pored AC-a (nemam bas puno kinte na raspolaganju)?
Ako bih regulisao ishranu i koristio AC 44 dana,naravno uz predvidjenu pauzu, kakve rezultate bih mogao da ocekujem?

Unapred hvala svima......



2h je mozda i previse za tebe...  ali u svakom slucaju je pozitivno sto vezbas.  Kesicu Cuts-a popijes pola sata pre treninga ili ujutru - onim danima kad ne treniras...  ne zaboravi da napravis bar dva dana pauze u toku nedelje...

a rezultati...   realno je ocekivati lepe rezultate sa tako dobrim sagorevacem, naravno pod osnovnim uslovom da je ishrana sredjena i da si fizicki aktivan...

ukoliko rezultati izostanu, negde je greska, najverovatnije u hrani... prema tome, savet, citaj forum i slusaj savete ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #141 poslato: Septembar 17, 2008, 11:12:51 pre podne »

Procitao sam i skontao manje-vise sve. Jos me zanima....Da li je moj trening dovoljno intenzivan za dobre rezultate?
Oko 2h vezbanja dnevno,od toga 30min kardio. Ako bih pio jednu kesicu dnevno,a na trening idem oko 14h,kad je najbolje da je popijem?
Nikad jos nisam koristio sagorevac.Da li treba jos nesto da koristim pored AC-a (nemam bas puno kinte na raspolaganju)?
Ako bih regulisao ishranu i koristio AC 44 dana,naravno uz predvidjenu pauzu, kakve rezultate bih mogao da ocekujem?

Uzmi jednu kesicu oko 30min pre treninga na prazan stomak sa dosta vode.Ishranu koriguj inace AC nece dati rezultate.
A kakve rezultate ces postici??? Odgovor na ovo pitanje ti niko od nas ne moze tacno dati jer to zavisi od mnogo faktora.
Unapred hvala svima......
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #140 poslato: Septembar 16, 2008, 11:11:43 posle podne »

Procitao sam i skontao manje-vise sve. Jos me zanima....Da li je moj trening dovoljno intenzivan za dobre rezultate?
Oko 2h vezbanja dnevno,od toga 30min kardio. Ako bih pio jednu kesicu dnevno,a na trening idem oko 14h,kad je najbolje da je popijem?
Nikad jos nisam koristio sagorevac.Da li treba jos nesto da koristim pored AC-a (nemam bas puno kinte na raspolaganju)?
Ako bih regulisao ishranu i koristio AC 44 dana,naravno uz predvidjenu pauzu, kakve rezultate bih mogao da ocekujem?

Unapred hvala svima......

trening u teretani ogranichi na sat vremena max ... meni traje 45 min ..recimo
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #139 poslato: Septembar 16, 2008, 07:58:30 posle podne »

Pozz

Imam 22 god. Visok sam 184cm i imam oko 92kg. Zadnjih godinu dana sam nabacio malo mase i sada bih hteo da ''sprzim'' masti,pogotovo u predelu stomaka i sa strane. Ako bih uzeo Animal Cuts, kako bih morao da se hranim i kakav trening da imam?
Treniram obicno od 14h do 15.45h, pola sata kardio. Naravno izbacio sam gazirana pica,slatkise,masnu hranu.
ne znam kakve bi rezultate imao sa AC jer nikada nisam koristio neki sagorevac... Po meni bolje ulozi tu kintu u whey,bcaa,omega3 i ishranu nego AC. A i dosta dugo ti traje trening... skoro 2 sata jbt... 1h max sa tegovima a kardio radi 3 puta nedeljno. Ishrana i jak trening na prwom mestu.. ne zanosi se sa suplementima
Sačuvana
RatCat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #138 poslato: Septembar 16, 2008, 07:24:09 posle podne »

Procitao sam i skontao manje-vise sve. Jos me zanima....Da li je moj trening dovoljno intenzivan za dobre rezultate?
Oko 2h vezbanja dnevno,od toga 30min kardio. Ako bih pio jednu kesicu dnevno,a na trening idem oko 14h,kad je najbolje da je popijem?
Nikad jos nisam koristio sagorevac.Da li treba jos nesto da koristim pored AC-a (nemam bas puno kinte na raspolaganju)?
Ako bih regulisao ishranu i koristio AC 44 dana,naravno uz predvidjenu pauzu, kakve rezultate bih mogao da ocekujem?

Unapred hvala svima......
« Poslednja izmena: Septembar 16, 2008, 07:37:18 posle podne od strane RatCat » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #137 poslato: Septembar 16, 2008, 05:21:03 posle podne »

RatCat, podforum ishrana, treninzi, korekcija tezine i definicija  --- prelistaj i sigurno ces naci odgovore, ako ima nesto nejasno - javi ;)

o animal cutsu smo vec zakljucili da je zaista dobar i da nema izgovora za neuspeh ;)
moja preporuka  - nikako za pocetnika.....   i jedna kesica dnevno za pocetak.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #136 poslato: Septembar 16, 2008, 11:53:24 pre podne »

Jos bih samo skrenuo paznju da pocnes sa jednom kesicom nikako dve.Vidi kako ti telo reaguje pa lako ces vremenom povecati ako bude potrebe.AC je jak preparat i shodno tome treba biti pazljiv.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #135 poslato: Septembar 16, 2008, 08:13:29 pre podne »

Svakako je najvažnija ishrana.. dakle ako želiš smanjenje sala onda kao što Lokk reče izbaci UH...
dakle povrće i meso i riblje ulje tokom dana.. ai sad pričali smo na drugoj temi o poboljšanju sagorevanja masti.. vidi temu Glikemijsko opterećenje na Aktulenim člancima..
Animal cuts - da svakako
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #134 poslato: Septembar 16, 2008, 02:04:39 pre podne »

pa prochitaj malo imash dosta tema o tome .. smanjih UH u sushtini .. napravish kalorijski deficit ... a AC je dobar stvarno ali on je samo moze da ti pomogne , nikako da ce on sada da sprzi Bog zna shta .. sve u svemu sredjena ishrana , trening, i dobar sagorevach (kao animal cuts ) ce dati rezultate sigurno
Sačuvana
RatCat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #133 poslato: Septembar 16, 2008, 01:58:44 pre podne »

Pozz

Imam 22 god. Visok sam 184cm i imam oko 92kg. Zadnjih godinu dana sam nabacio malo mase i sada bih hteo da ''sprzim'' masti,pogotovo u predelu stomaka i sa strane. Ako bih uzeo Animal Cuts, kako bih morao da se hranim i kakav trening da imam?
Treniram obicno od 14h do 15.45h, pola sata kardio. Naravno izbacio sam gazirana pica,slatkise,masnu hranu.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #132 poslato: Septembar 08, 2007, 09:59:10 pre podne »

Ovako, ja sam lekar i mislim da imam neko pravo glasa što se tiče neželjenih efekata suplementacije...
Moram to da naglasim jermislim da je neodgovorno reći da neko ko ima manje od 18 godina sme da uzima AC bez problema..
A evo i zašto..
AC ima značajan efekat na centralni nervni sistem naročito u smislu ekscitacije (nadražaja).. Tinejdžerski mozak je nezreo i ne samo što se još intenzivno razvija već je i preplavljen hormonima koji ga oblikuju i ekscituju maksimalno. Pubertet je najintenzivniji period rasta i razvoja i pravi šok za organizam.
Zbog ovog intenzivnog perioda rasta i razvoja a time i šok ne preporučujem AC osoba čak ispod 20 godina.

A ima još jedna stvar...
Kao što treniraš rukomet u smislu tehnike tako treba da treniraš i pravilan način ishrane.. I tu se slažem sa Mikijem... Bar na ovom sajtu možeš naći gomilu ideja kako se hraniti dok si u školi...
Lenjost ne možete biti zamenjena suplementaciju..
Mislimda treba zaista da se potrudiš da ispravno jedeš i tek onda kad znaš kako i šta pokreće tvoj organizam uzmeš AC..

Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #131 poslato: Septembar 08, 2007, 09:45:34 pre podne »

Samo bih zamolio za odgovor šta se može desiti ako sa 19 godina uzimaš Aniamal Cuts?
Iako treniram zaista dosta, u teretanu dugo nisam išao ali treniram rukomet... no masne naslage ne odlaze baš kako treba iako se ne hranim ni najzdravije, niti najgore. Pojedem nešto pogrešno po nekad ali ništa toliko strašno... jedini mi je problem za užinu u gradu/školi šta pojesti.
Planirao sam da sada uzmem AC i još nešto uz njega, i krenem i u teretanu jer sam u dosta dobroj kondiciji.
Srce i sve ostalo mi je u super stanju pored svih napora.
Ishranu ću još srediti ali voleo bih da to podpomognem i AC-om.

Zahvaljujem na svakom odgovoru.
Sve najbolje.

"...Pojedem nešto pogrešno po nekad ali ništa toliko strašno... jedini mi je problem za užinu u gradu/školi šta pojesti."

Ovo je kljucna recenica koja govori koliko imas pogresnu predstavu o tome da jedes ispravno!? U skolu se ide svaki dan, ovo znazi da svakodnevno "gresis sa hranom". Pet dana u nedelji je 20 dana mesecno u greskama sto je ravno katastrofi. Dakle ako hocemo da budemo realni u sagledavanju situacije ti imas jos prilicno prostora za prilagodjavanje rezima ishrane koji tek treba da dovede do znacajnijih rezultata. Uzimanje AC ti nece naskoditi ali se bojim da je u tvom slucaju to samo alibi za tvoju neorganizovanost po ppitanju hrane.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #130 poslato: Septembar 08, 2007, 09:10:43 pre podne »

mislim da bi mogao bez problema.
jedino sto ponavljam svoj stav da je prava stvar prvo krenuti sa pravilnom ishranom za skidanje masnoca i odgovarajucim treningom, anaerobni + aerobni, suplementirati eventualno whey protein sto je no uno  supplementacije, i kad tako krene pa zastane onda ubaciti cuts i nastaviti sa prethodno navedenim to bi dalo rezultat sjajan.
e sad ne znam kakvi su ti dosad bili treninzi na rukometu po pitanju kardia ali to uklopi sam, ima toga po forumu dosta, kako uskladiti tegove i kardio, ishranu i suplementaciju zarad skidanja masti. ovo je okvir.
pozdrav  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Protagonist
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #129 poslato: Septembar 08, 2007, 01:53:02 pre podne »

Samo bih zamolio za odgovor šta se može desiti ako sa 19 godina uzimaš Aniamal Cuts?
Iako treniram zaista dosta, u teretanu dugo nisam išao ali treniram rukomet... no masne naslage ne odlaze baš kako treba iako se ne hranim ni najzdravije, niti najgore. Pojedem nešto pogrešno po nekad ali ništa toliko strašno... jedini mi je problem za užinu u gradu/školi šta pojesti.
Planirao sam da sada uzmem AC i još nešto uz njega, i krenem i u teretanu jer sam u dosta dobroj kondiciji.
Srce i sve ostalo mi je u super stanju pored svih napora.
Ishranu ću još srediti ali voleo bih da to podpomognem i AC-om.

Zahvaljujem na svakom odgovoru.
Sve najbolje.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.315 sekundi sa 18 upita.