TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:50:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: par pitanja...  (Pročitano 28261 puta)
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #145 poslato: Maj 19, 2008, 08:01:47 posle podne »

ne znam samo orchid da li smo mi po tebi ovde svi ludi, a ti si pametna ? mislim, niko od nas ne izgleda ovako kako izgleda zato sto je pio vodu i jeo voce mesecima..a ti bi htela da postignes nesto , pitala si za savet i sad pametujes..
p.s. nije vikidns  frustriran, a naravno da hoce da izgleda lepo..pored mene  :D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #144 poslato: Maj 19, 2008, 01:50:47 pre podne »

konflikt i frustracija postoje kao dva razlicita pojma u psihologiji, nijedan se ne zove samokontrola. ne govori o necemu sto ne znas.

i bolje ti je da cutis kad nemas nista pametno da kazes

necu ovde da pishem o psihologiji ... shto se toga tiche otvori novu temu pa cemo da pishemo do ujutru ... samokontrola postoji .. u psihologiji ili ne ... sta da nije izmishljen pojam ? ... ok konflikti ..nazovi kako hocesh ... bojim se da su ljudi moraju da se kontrolishu bezbroj puta dnevno i realno stres i proizilazi iz toga ... to su te dileme ocu otici na predavanje a spava mi se jako do ,,da li da udarim ovu seljachinu pored mene shto pushta muziku na telefonu u busu  - ovo mi je josh sveze :D '' tako da ne mozesh ici kroz zivot ko zombi putem manjeg otpora ... josh se vadish na neke psih bolesti ... ma daj .. tebi pomoci nema .. hvala dovidjenja ja shto sam imao rekao sam a to koliko je pametno ili nije ne mozesh ti da rasudish ..
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #143 poslato: Maj 19, 2008, 12:35:36 pre podne »

jedno je sigurno :
"ako se talasa...DEBELO JE!"
"FAT CANNOT BE FLEXED"
Sačuvana
two more...no matter what...!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #142 poslato: Maj 19, 2008, 12:12:33 pre podne »

rasprava je ja mislim zavrsena,devojka s esuocila sa time da nije u pravu i nema sta da kaze vise...Jedi kako treba i budi fit,ili jedi cokoladice i ostale pomije i ostani na istom,your choice.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
orchid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #141 poslato: Maj 18, 2008, 11:57:25 posle podne »

konflikt i frustracija postoje kao dva razlicita pojma u psihologiji, nijedan se ne zove samokontrola. ne govori o necemu sto ne znas.

i bolje ti je da cutis kad nemas nista pametno da kazes
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #140 poslato: Maj 18, 2008, 10:47:59 posle podne »

sta cu ti ja kad si rupa bez dna?  ;D  :)

ipak moram da primetim sledece: viki je prvi poceo da gubi strpljenje, ali ga je onda gubio polako i poslednji je odustao u nameri da promeni moj stav, hihi

vidi se da viki bas ima volje da izgleda lepo, ima volje i za sebe i za mene i za sve nas  ;) 

realno ne pishe on to da promeni tvoj stav ... verujem da mu puca qrac za tvoj stav ... covek oce da ti da dobronameran savet a ti to odbijash ...shto je ok ... niko te ne tera ... i ne vidim viki shto je napadash .. njen zivot ... moze da jede pomije shto se mene tiche ..
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #139 poslato: Maj 18, 2008, 10:45:03 posle podne »

mozda mu se jede ono sto ne sme, to se u psihologiji zove konflikt, preciznije konflikt privlacenja i dobijanja, on nastaje kada prema istom objektu postoji istovremeno i privlacnost i odbojnost, i to moze biti najtezi tip konflikta, koji cak moze da dovede do ozbiljnih psihoneuroticnih oboljenja. i dalje kazem da treba da pojede nesto slatko kao coko smoki, da mu malo popravi raspolozenje i smanji stres!

a slazem se nije sve u kolicini, i slazem se da je bitan izbor namirnica kao i trening!

jel konflikt ono kad ja vidim dobru ribu na ulici i odma bi se zatrchao klizeci u koleno i svashta bi joj radio na haubi obliznjih kola a ne uradim to zato shto znam da me cheka robija .... ??? koliko znam to se zove samokontrola ... ti onda propagirash chist hedonizam .. tako da ..
Sačuvana
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #138 poslato: Maj 18, 2008, 07:27:19 posle podne »

Citat
vidi se da viki bas ima volje da izgleda lepo, ima volje i za sebe i za mene i za sve nas  Wink

Da imam volje . . . Pre 4 godina sam bio toliko debeo da sam i leti ishao u duxevima kako bih skrivao svoje divne masne naslage, a danas hocu da budem lep :)

Jao kakav sam narcis, ogledalo ce se vec smoriti od mene . . .

A reci mi Orchid ko nema zelje da bude lep ?
Sačuvana
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #137 poslato: Maj 18, 2008, 07:24:47 posle podne »

:-) Da, nesto je i keva primetila da sam neVRozan u zadnje vreme . . . Jedino se orman sa suplementima malo promenio od tad . . .

Green Bulge + Z M A  ;)
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #136 poslato: Maj 18, 2008, 06:22:41 posle podne »

Ok Orchid, whats it gonna be?

Hoces li uraditi nesto konstruktivno, reci hvala svim ljudima koji su ti pomogli, ili ces i dalje kukati nad svojom sudbinom?

Od tebe zavisi, vec sutra mozes da pocenes, i da ostvaris svoje ciljeve, samo je stvar volje, ovo uopste nije nemoguce niti preterano zahtevno. ..
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #135 poslato: Maj 18, 2008, 06:21:05 posle podne »

pa pogledaj prvo njegove slike pa ocenjuj onda dal ima il nema volje...gubi strpljenje jer se svaki dan 2-3 tako javi u fazonu,ocu da mrsavim al necu da jedem kako treba...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
orchid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #134 poslato: Maj 18, 2008, 06:18:28 posle podne »

sta cu ti ja kad si rupa bez dna?  ;D  :)

ipak moram da primetim sledece: viki je prvi poceo da gubi strpljenje, ali ga je onda gubio polako i poslednji je odustao u nameri da promeni moj stav, hihi

vidi se da viki bas ima volje da izgleda lepo, ima volje i za sebe i za mene i za sve nas  ;) 
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #133 poslato: Maj 18, 2008, 06:03:17 posle podne »

I njemu je puko film :D pa stvarno ima dosta stupid tema i jos stupid stavova pa ga razumem...al ono...ignorisi Viki :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #132 poslato: Maj 18, 2008, 05:58:37 posle podne »

Ne bih hteo da se mesam u vasu zustru raspravu, ali Viki covece, smanji malo gas. Slazem se sa tvojim postovima kad su konstruktivni, ali si malo preterao. Ne mislim samo na ovoj temi, vec u nekoliko u poslednje vreme. . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #131 poslato: Maj 18, 2008, 05:35:14 posle podne »

Bogme, danas sam u rerni spremio pilece belo onako u kesi ,zajedno sa povrcem(boranija,grashak,sargarepa i pecurke).

U tome sam pojeo 1kg pileceg belog mesa, i ostatak povrce :-)

Naravno pored toga sam pojeo i ovsene pahuljice sa Wheyom (Mocca Cafe) ,  i jaooooooo sad ce da padne ELLLA + Tunjevine + Povrce . . .

Koliko je to hrane ? 3 kg ? oO ?

Plus 5 litara vode ? Zajedno sve 8kg ? Ptichice ja nisam gladan uopste, samo mi je danas bio cetrvri dan kako treniram, i placem zato sto sutra necu moci da treniram posto bi bilo vec kontraproduktivno . . . (Sad me napadni, koliki sam ja primitivac, samo jedem i treniram i ne razmišljam o drugim stvarima blablabal, kreni čekam golubice)

A da znash mozda sutra za dorucak pojedem kesu Čoko Smokija, metabolizam mi radi ujutro kao LoooD :)

cmoki čoko smoki
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.153 sekundi sa 19 upita.