TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:34:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 100% whey protein  (Pročitano 24475 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #100 poslato: Avgust 25, 2009, 11:57:35 pre podne »

Nemam taj ukus, Nitro! Sigurno bih ti rekao da imam pošto sam video tvoje pitanje još prvog dana. ;)



Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #99 poslato: Avgust 25, 2009, 10:45:09 pre podne »

Roberte,da nemas ti u Smederevu mozda?  ::)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #98 poslato: Avgust 20, 2009, 04:04:40 posle podne »

danas sam uzeo elite whey, manji.
medjutim, onaj sigurnosni prsten je bio ok, znaci nije bio pokidan, ali kada sam otvorio kanticu, onaj okrugli karton je bio na pola otovren. vidi se da je bio zlapljen ok, i da ga je neko pocepao. kako je to moguce?
jel ima razloga da se brinem? inace je protein ok, nije se nista zgrudvalo, niti je promenio miris...

Ako je spoljnji sigurnosni prsten bio na mestu i neostecen,nema sanse da jekutija otvarana.
Ono sto je moguce,i sto se desava,jeste da je dok si utvarao kutiju,uvica tog kartona zaglavila
u navoj i da se pokidala dok si otvarao,ili,sto je nejverovatnije,hoce da se taj kartoncic "slepi"
za poklopac ,mozda zbog viska lepka ili vlaznije sredine ili kondezacije iz prelaska iz hladne u toplu
prostoriju pri transportu,i isto se pokida dok se otvara,a bude ponekada da jednostavno nestave
dovoljno lepka na taj kartoncic i da nebude ni zalepljen.

Sve u svemu,moze biti dosta razloga,ali je onaj spoljni prsten najvazniji .
A ako ipak i dalje imas sumnje,ti,slobodno donesi nazad tu kutiju i bice
zamenjena za drugu.

Hvala na odgovoru! Mislim da nema razloga da dolazim. Verovatno je fabricki problem, jer su izmedju prstena i poklopca vec bili tragovi proteina (pre otvaranja), nego ja nisam obratio paznju na to u prodavnici. Znaci - ili nije bio lepo zalepljen karton, ili se u transportu odlepio. Ili neko pokusava da me drogira!? :)
Pozzzzz!

Nemozes kriviti coveka sto je pokusao  :D :D
Salim se naravno.
Kakve crne droge,da si bar rekao neki steroid ili neka druga
zabranjena supstanca u sportu  :D :D
Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #97 poslato: Avgust 20, 2009, 03:58:26 posle podne »


A ako ipak i dalje imas sumnje,ti,slobodno donesi nazad tu kutiju i bice
zamenjena za drugu.

svaka cast ,sto se toga tice prestigli ste AMG,oni se ljute na reklamaciju jer njihovi proizvodi boze moj su savrseni i od boga dani XD

Hvala na pohvali.
To je prednost kada kupujete kod zvanicnog uvoznika,distributera i prodavca.
Sačuvana
   
Nitro
Gost
« Odgovor #96 poslato: Avgust 19, 2009, 09:09:36 posle podne »

offtopic

Da li u nekom PS ima mali elit od cokolade,dugo nije bilo ,aajde neko da proveri pa mozda mogu i postom da preuzmem..treba mi za sledecu nedelju posto mozda putujem.hvala U futuri sam bio tamo nema,pa ako je neko iz mileniuma ili YUBC na forumu nek napise ako nije problem hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #95 poslato: Avgust 19, 2009, 06:03:46 posle podne »

to se i meni desavalo par puta jer ja redovno uzimam Elite... pogotovo kod te nove serije tj. crnih kutija...

kao sto kaze Pedja ako je ta zastitna folija odgore ok nema sta da brines...

Sačuvana
ivan_G_986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #94 poslato: Avgust 18, 2009, 11:11:11 posle podne »

danas sam uzeo elite whey, manji.
medjutim, onaj sigurnosni prsten je bio ok, znaci nije bio pokidan, ali kada sam otvorio kanticu, onaj okrugli karton je bio na pola otovren. vidi se da je bio zlapljen ok, i da ga je neko pocepao. kako je to moguce?
jel ima razloga da se brinem? inace je protein ok, nije se nista zgrudvalo, niti je promenio miris...

Ako je spoljnji sigurnosni prsten bio na mestu i neostecen,nema sanse da jekutija otvarana.
Ono sto je moguce,i sto se desava,jeste da je dok si utvarao kutiju,uvica tog kartona zaglavila
u navoj i da se pokidala dok si otvarao,ili,sto je nejverovatnije,hoce da se taj kartoncic "slepi"
za poklopac ,mozda zbog viska lepka ili vlaznije sredine ili kondezacije iz prelaska iz hladne u toplu
prostoriju pri transportu,i isto se pokida dok se otvara,a bude ponekada da jednostavno nestave
dovoljno lepka na taj kartoncic i da nebude ni zalepljen.

Sve u svemu,moze biti dosta razloga,ali je onaj spoljni prsten najvazniji .
A ako ipak i dalje imas sumnje,ti,slobodno donesi nazad tu kutiju i bice
zamenjena za drugu.

Hvala na odgovoru! Mislim da nema razloga da dolazim. Verovatno je fabricki problem, jer su izmedju prstena i poklopca vec bili tragovi proteina (pre otvaranja), nego ja nisam obratio paznju na to u prodavnici. Znaci - ili nije bio lepo zalepljen karton, ili se u transportu odlepio. Ili neko pokusava da me drogira!? :)
Pozzzzz!
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #93 poslato: Avgust 18, 2009, 06:30:57 posle podne »


A ako ipak i dalje imas sumnje,ti,slobodno donesi nazad tu kutiju i bice
zamenjena za drugu.

svaka cast ,sto se toga tice prestigli ste AMG,oni se ljute na reklamaciju jer njihovi proizvodi boze moj su savrseni i od boga dani XD
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #92 poslato: Avgust 18, 2009, 05:01:01 posle podne »

danas sam uzeo elite whey, manji.
medjutim, onaj sigurnosni prsten je bio ok, znaci nije bio pokidan, ali kada sam otvorio kanticu, onaj okrugli karton je bio na pola otovren. vidi se da je bio zlapljen ok, i da ga je neko pocepao. kako je to moguce?
jel ima razloga da se brinem? inace je protein ok, nije se nista zgrudvalo, niti je promenio miris...

Ako je spoljnji sigurnosni prsten bio na mestu i neostecen,nema sanse da jekutija otvarana.
Ono sto je moguce,i sto se desava,jeste da je dok si utvarao kutiju,uvica tog kartona zaglavila
u navoj i da se pokidala dok si otvarao,ili,sto je nejverovatnije,hoce da se taj kartoncic "slepi"
za poklopac ,mozda zbog viska lepka ili vlaznije sredine ili kondezacije iz prelaska iz hladne u toplu
prostoriju pri transportu,i isto se pokida dok se otvara,a bude ponekada da jednostavno nestave
dovoljno lepka na taj kartoncic i da nebude ni zalepljen.

Sve u svemu,moze biti dosta razloga,ali je onaj spoljni prsten najvazniji .
A ako ipak i dalje imas sumnje,ti,slobodno donesi nazad tu kutiju i bice
zamenjena za drugu.
Sačuvana
   
ivan_G_986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #91 poslato: Avgust 17, 2009, 06:01:18 posle podne »

danas sam uzeo elite whey, manji.
medjutim, onaj sigurnosni prsten je bio ok, znaci nije bio pokidan, ali kada sam otvorio kanticu, onaj okrugli karton je bio na pola otovren. vidi se da je bio zlapljen ok, i da ga je neko pocepao. kako je to moguce?
jel ima razloga da se brinem? inace je protein ok, nije se nista zgrudvalo, niti je promenio miris...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #90 poslato: Avgust 16, 2009, 12:44:52 posle podne »

Ma ja whey stavim u ovsene da njima obogatim ukus, a jaja ko jaja, nit ukusna nit neukusna...  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #89 poslato: Avgust 16, 2009, 12:37:33 posle podne »

Ja idem sa pola merice za dorucak cisto da obogatim dorucak proteinima jer pored te polovine merice pojedem i 5 celih jaja i 170-180gr. ovsenih,
Isto kao i ja. S tim što ja čim ustanem popijem pola merice wheya i onda se bacam na spremanje doručka. Jaja mi još uvek nisu postala neukusna da im moram obogaćivati ukus. :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #88 poslato: Avgust 15, 2009, 07:55:54 posle podne »

Napisao sam vec jednom, evo napisacu opet, ako nemas kvalitetan cvrst proteinski obrok za dorucak (jaja, meso...) onda mozes sa wheyom za dorucak, ali to nije bas najsrecnije resenje jer izmoreno telo nakon sna ima da posrce taj brzi protein i sta posle... Znaci, bolje idi sa 1 i po-2 merice nakon treninga i cao zdravo, a u svim ostalim obrocima se trudi da uneses dosta kvalitetnih proteina i neces imati nikakvih briga. Ja idem sa pola merice za dorucak cisto da obogatim dorucak proteinima jer pored te polovine merice pojedem i 5 celih jaja i 170-180gr. ovsenih, i whey je tu cisto da zasladi neukusan dorucak i da malo obogati sa proteinima...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
ivan_G_986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #87 poslato: Avgust 15, 2009, 07:43:54 posle podne »

moja preporuka ujutru jedna merica i jedna nakon treninga, sasvim dovoljno... eventualno uvece pomesan sa ella sirom kada ti treba brza vecera...

a ako je stedljiva varijanta, onda 1 merica nakon treninga sa vodom i to je to

A zasto ujutru? Pretpostavljam da je zbog bolje energije... jel' ima to veze sa ciljem, da li ides na masu ili def.?
Uzimao sam ga dva puta dnevno i to oba puta posle treninga... a trudim se da odem u teretanu posle dva obroka, znaci oko 12-1...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #86 poslato: Jul 16, 2009, 07:20:40 posle podne »

Whey samo posle treninga mericu-dve (ja licno idem mericu i po) i to je to... Nemas nikakve potrebe da ga pijes vise od toga, osim ako nemas kvalitetnu klopu u tom trenutku, pa ti whey moze zameniti proteinski deo obroka, u ostalim slucajevima je bespotrebno trositi ga ukoliko kao sto kazes imas sredjenu ishranu...


ovo je bilo brzo... :)
a reci mi, u danima kad pravim odmor, jel ga uzimam i tad?


To u osnovi zavisi od tebe i tvoje ishrane.
Da ukratko pojasnim,ako si u tokom tog dana
odmora ispunio svoju normu unosa proteina,onda
svakako da netreba,a ako iz bilo kog razloga nisi
uspeo da kroz kllopu uneses potrebnu kolicinu proteina,
mozes sa proteinom da nadoknadis razliku.
Sačuvana
   
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.