TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396515 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 28, 2024, 10:27:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Deca+Winstrol+test???  (Pročitano 23270 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #27 poslato: Maj 18, 2008, 05:54:11 posle podne »

jeste brate ali ti moras da ides po 1500ui jer ti je to 1ccm u spricu.Kako da podelis ?
Plus pregnyl ti se sastoji od praha i rastvora i mora da se drzi u frizu sto znaci da moras da ga "smutis" i nisu ampule sa gumenim vrhom nego klasicne staklene tako da kada polomis ampulicu sa prahom i napravis rastvor moras da ubrizgas sve......
Ni meni nije jasno to 3x50mg wina....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #26 poslato: Maj 18, 2008, 05:07:27 posle podne »

Kratko ti je ici sa decom 6-7 nedelja. Deca mora minimalno 10 nedelja.

A inace, ovo ti i nije najsretniji izbor steroida.

Kako si mislio 3x50mg winstrola?


A sto se tice HCG, ja ne bih isao sa 1500 u jednom shootu nedljno, nego nekih 200-250mg svaka 2-3 dana, vise od toga prelazi granice prirodnog LH.

« Poslednja izmena: Maj 18, 2008, 05:29:42 posle podne od strane Zabotija » Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #25 poslato: Maj 18, 2008, 01:09:38 posle podne »

Sumnjam da ce Pedja izraziti svoje struchno misljenje . . .

hhunter87 jesi ti stvarno 87 godiste ?
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #24 poslato: Maj 18, 2008, 12:59:19 posle podne »

Pa da,da,dobro,ali preporucio sam mu tu radikalnu iz razloga sto sigurno radi i sto nece imati nikakve brige kasnije....Ali s obzirom da radi manju kuricu tj od 6 nedelja onda recimo da prepolovi sve ovo znaci 10 dana clomida i jedna injekcija HCG(1500ui) i kasnije tribulus.....Slazes li se ili ipak da se ubaci-izbaci nesto ?
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
hhunter87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #23 poslato: Maj 18, 2008, 10:55:20 pre podne »

Ne mislim na oral Winstrol.

Pedja koji je PCT po tebi realan za ovakvu kuru od 6 ili 7 nedelja?
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #22 poslato: Maj 18, 2008, 09:29:10 pre podne »

Jeste Pedjos u pravu si ne mogu reci,ali opet da bi nekome stvarno objasnio sta i kako radi bilo koji aas koje su potecijalne nus pojave i koje su njegove mogucnosti trebao bi pojedinacno navoditi za svaki aas ponaosob...A ako je vec uzeo to sto je uzeo,onda ja bar mislim zna neke osnovne informacije o tim aas...Znaci navesti sta koji i cemu steti,na koji nacin radi,koliko se izbacuje iz organizma sta uzeti za PCT.....Znam ja da nije to bajka i da se to sve moze upakovati na fin nacin i da izgleda kao bajka,ali opet njegovo pitanje nije bilo da mu izdeklamujem sve o tim aas kako rade i sta su nuspojave,nego jednostavno da li moze da uzima,ja sam rekao moze i sto ti kazes zamedio.....
E sad sto se tice PCT koji je decko naveo
HCG 2-3x po 1500 UI (2 ili 3 nedelje svake nedelje po 1500UI)
Clomid 2 kutije prvih 10 dana 3 kutija po jedna tableta dnevno(Ovo ako kupi u apoteci posto je pakovanje od 10 clomida po kutiji pa je uzimanje 2 tablete dnevno)(3 nedelje clomid)
HCG u apoteci se zove pregnil
I nakon svega toga tribulus da uzme,pa moze pije vodu sto da ne....

I jedno pitanje nije mi jasno ovo winstrol 3x50mg lici mi na oral ?
Navedi nedeljno kako bi uzimao znaci kojim danima sta i koliko.....



ok..ja tebe azumem.

ali gledaj sada ovo.

pct koji ti obde njemu objasnjvas i kojion hoce da uzme se ADI POSLE TESKIH KURA SA 1 GR ILI 1000mg galebnke recimeo nedljeno kroz 10-ak i vise nedlja..pa opnd anadrol..pa itd..;itd..itd..dt

sta hocu da kazem.ovaj pct je radikalan odnono za radikalne kure.

ovo sto on hoce nij radiklano..ne ulazim dali je efikasno ili n e..ali nije radiklano da bi se na kraju ubijao sa tolikom kolicinom CITOSTATIKA bez potrebe..

razumes
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #21 poslato: Maj 17, 2008, 11:03:00 posle podne »

Ok Stefy, shvatam sta si hteo reci i da si imao dobru nameru, ali taj podatak je toliko besmislen kad se izdvoji iz konteksta, da nemam reci. Znaci koji winstrol, u odnosu na sta ima deblja slova. . . Ni ti, ni ja, ni ljudi koji imaju daleko, daleko vece znanje od mene i tebe zajedno, ne mogu samo tako napisati "e to je origanal" ili "to je fake" dok ne znas koji je lab i dok nemas sliku. . . A i onda je tesko reci da li je prava stvar ili nije. . .

Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #20 poslato: Maj 17, 2008, 09:43:16 posle podne »

Ali razmisli malo o tome sto si napisao. Ajde molim te, objasni mi kako ce to nekome pomoci. . .

Stavi link ponovo ne mogu da otvorim, interesuje me o cemu se radi.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Maj 17, 2008, 09:39:24 posle podne »

Stefi zato sto ti se svaki post zavrsava sa: Bar sam ja tako cuo,ispravite me ako gresim,ja sam cuo tako,ortak mi tako rekao...

pa to malo ljudima dosadjuje...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #18 poslato: Maj 17, 2008, 02:59:34 posle podne »

Jeste Pedjos u pravu si ne mogu reci,ali opet da bi nekome stvarno objasnio sta i kako radi bilo koji aas koje su potecijalne nus pojave i koje su njegove mogucnosti trebao bi pojedinacno navoditi za svaki aas ponaosob...A ako je vec uzeo to sto je uzeo,onda ja bar mislim zna neke osnovne informacije o tim aas...Znaci navesti sta koji i cemu steti,na koji nacin radi,koliko se izbacuje iz organizma sta uzeti za PCT.....Znam ja da nije to bajka i da se to sve moze upakovati na fin nacin i da izgleda kao bajka,ali opet njegovo pitanje nije bilo da mu izdeklamujem sve o tim aas kako rade i sta su nuspojave,nego jednostavno da li moze da uzima,ja sam rekao moze i sto ti kazes zamedio.....
E sad sto se tice PCT koji je decko naveo
HCG 2-3x po 1500 UI (2 ili 3 nedelje svake nedelje po 1500UI)
Clomid 2 kutije prvih 10 dana 3 kutija po jedna tableta dnevno(Ovo ako kupi u apoteci posto je pakovanje od 10 clomida po kutiji pa je uzimanje 2 tablete dnevno)(3 nedelje clomid)
HCG u apoteci se zove pregnil
I nakon svega toga tribulus da uzme,pa moze pije vodu sto da ne....

I jedno pitanje nije mi jasno ovo winstrol 3x50mg lici mi na oral ?
Navedi nedeljno kako bi uzimao znaci kojim danima sta i koliko.....

Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #17 poslato: Maj 17, 2008, 12:03:08 posle podne »

Stefy ne lupaj.

@ Pedja Bravo, ko sto bi rekao Sumpor, oni se tako lepo uhvate za rukice i plesu po organizmu, milina jedna, narodno veselje. Kako da ne. . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
hhunter87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #16 poslato: Maj 17, 2008, 10:04:29 pre podne »

da nisi rekao koji test uzimas ni koliko nedelja sve to planiras....
Navedi doze

3x50mg Winstrol
2x200mg Prve dve nedelje posle 3x200mg
2x250mg Sustanon
 
HCG
Klomid
NIsam siguran jos da li cu uzeti Tribulus ili nesto drugo

@Zabotija
Znam da je problem sa laznim proizvodima na trzistu ali realno ja ne znam 100% siguran nachin da proverim da li je neki proizvod original ili nije.

« Poslednja izmena: Maj 17, 2008, 10:48:32 pre podne od strane hhunter87 » Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #15 poslato: Maj 17, 2008, 05:44:08 pre podne »

pa jbga Pedja za ono sto je rekao i treba tako da zvuci xD

pa cek....

ja cu tebi isto tako lepo opisati tj da tako lepo zvuci kao bjka recimo..upotreba..ANADROL+GALENIKA+NAPOSIM+DECA...

nema nikakvih problema da se napisu tako lepe stvari o ovim lekovima...ono.ANADROL DAJE NEVEROVATNO USNAGU.. GALENIKA JE TU DA SE URADI VELIKA MISICNA MASA KOJA JE USKO POVEZNA SA SNAGOM,NAPIOSIM JE TU JER NE NAVLACI VODU DA POMOGNE MALO GALENIKI U IZRADI MASE....A DECA JE TU JEL JE ANABOLNA I JEL JE NJABOLJA I NAJJFETINIJA.

man pa brate rodjeni.....kada bi sve bilo tako kao sto si ti napisao i opsiao ili sada ja ovde onda bi svi hodali cestom VELIKI KAO SIBIRSKI MEDEVEDI..ali sva sreca pa njih jako malo zna pravu stranu ovoga odnono sva sreca pa HEMIJA NE DELUJE TAKO KAKO SI TI REKAO I OPISAO inace bi bilo na ulicama jako mnogo potenicjlanih ubica..

ja to gledam svaki dan..i zahkvaljujems e bogu sto ta decrulija pojma nemaju o nicmu i sto MISLE DA TO RADI TAKO KAKO SI TI OPSAIO...iz prostg razloga sto je to danas tako daleko otislo da ta deca dobiju 10-ak kg misica ne bih se moglo u njih gledati jer i ovako nisu svesni sta rade sebi...

znaci...najlakse je sto se kaze ZAMEDITI i ispcati bajke...ali to jednsotavno nije tako kako ti opisah...jer kao sto rekoh..da stvarno jeste i da to tako radi...pa sam razmslli onda...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #14 poslato: Maj 16, 2008, 09:28:00 posle podne »

pa jbga Pedja za ono sto je rekao i treba tako da zvuci xD
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Maj 16, 2008, 06:48:16 posle podne »

idila :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.