TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396515 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 28, 2024, 10:26:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Deca+Winstrol+test???  (Pročitano 23269 puta)
hhunter87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #42 poslato: Maj 27, 2008, 08:16:19 posle podne »

Alo ne zanima me vashe misljenje i vash str8 zivot. Ako neko ima konkretan odgovor na pitanje neka odgovori ako nema onda neka me zaobidje pa neka napravi novi topic gde ce moci da pishe svoje misljenje o ljudima koji hoce da koriste steroide a ne razumeju se u to.
Sačuvana
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #41 poslato: Maj 27, 2008, 07:14:56 posle podne »

Neverovatno, ja da hocu da korstim AAS, citao bih o njima 24/7 2 godine pa bih tek onda krenuo . . .

U svakom slucaju, ma koliko se covek cuva, ma koliko dobar PCT uradi, naneo je neku stetu svom organizmu, a da ne pricam koje stete ce ovaj hunter uraditi . . .
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #40 poslato: Maj 27, 2008, 05:50:39 posle podne »

Oke... hvala svima na dosadanjim odgovorima, samo jos par pitanja.

1. Posto nekim od ovih preparata treba duze vremena da pochnu da me rade da li da pochnem prvo sa jednim pa da tek za dve nedelje ubacim drugi ili kako?

2. Da li da uzimam sve isti dan ili ne?

3. Da li da proteine koristim sad ili da ih chuvam za posle kure kako bi izgubio manje na masi? I da li mi je potrebno jos neshto od suplemenata da koristim za vreme kure ili je ovo samo po sebi dovoljno?


ti prvo malo procitaj na tu temu pa onda uzimaj...ajoj boze....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #39 poslato: Maj 27, 2008, 05:12:02 posle podne »

AAS sluze da ti povecaju sintezu proteina tj.iskoristljivost hranljivih materija,zato su ti ishrana i suplementi heophodni u toku kure ako toga nema dzaba ti i brdo hemije!
Sačuvana
hhunter87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #38 poslato: Maj 27, 2008, 03:21:18 posle podne »

Oke... hvala svima na dosadanjim odgovorima, samo jos par pitanja.

1. Posto nekim od ovih preparata treba duze vremena da pochnu da me rade da li da pochnem prvo sa jednim pa da tek za dve nedelje ubacim drugi ili kako?

2. Da li da uzimam sve isti dan ili ne?

3. Da li da proteine koristim sad ili da ih chuvam za posle kure kako bi izgubio manje na masi? I da li mi je potrebno jos neshto od suplemenata da koristim za vreme kure ili je ovo samo po sebi dovoljno?
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #37 poslato: Maj 22, 2008, 12:08:53 posle podne »

pa gle....pct kao pct treba gledati ina to dali si i sta korstio pre recimo ovoga..

dali ti je oprpvak od toga sto si uzimao pre bio uspesan..i na koji nacin..itd..itd..itd.

najveca je glupost kada ti debili krenu da pametuju i napisu..chg .clomifen i tamoxifen...to j e isto ako i univeralzne budalstina...metan+galenika +deca...razumes..o tome se radi..

dakle...tebi ako je ovo prva kura i ako ako ovo stos i rekao ides.onda ti pct sigruno ne treba biti takav da se ubijas sa ovolikom gomilom citostatika...

problem davanja saveta ovako javno em ogranicava da pricam...

jer sam zbgo bolesnih umova imao odrejdnih problema koji su naravno reseni bez problema ali ja vise nemam razloga da sam sebi skacem u stomak i da gledam jekl ce nekoj BUDALETINI da padne na pamet neka gluost i opet problemi...

zato se iskreno nadam da malo prelsitan neke stare postsotve na nekom drugom forumu...i malo uponzas sistem PCTA kako on deluje i prvenestveno iz kog razloga se uzima....

jer da bi lecio nekek posledice..mora da postoji uzrok...ako nema uzroka..nema ni bolesti..a onda ni potrebe za lecenjem posledica jer ih ni nema....ili ih bar nema u tolikoj meri da su neophidni lekovi...

nadam se da emr azumes

vrlo pametno receno,ko razume shvatice  ;)
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #36 poslato: Maj 21, 2008, 10:13:25 pre podne »

Druze, bas brljash sa ovim slovima, nenormalno te je tesko citati :D

jbg...takav sam po celom telu...heheheheh
Sačuvana
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #35 poslato: Maj 20, 2008, 07:24:30 posle podne »

Druze, bas brljash sa ovim slovima, nenormalno te je tesko citati :D
Sačuvana
Squat till u puke!
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #34 poslato: Maj 19, 2008, 10:04:04 pre podne »

pa gle....pct kao pct treba gledati ina to dali si i sta korstio pre recimo ovoga..

dali ti je oprpvak od toga sto si uzimao pre bio uspesan..i na koji nacin..itd..itd..itd.

najveca je glupost kada ti debili krenu da pametuju i napisu..chg .clomifen i tamoxifen...to j e isto ako i univeralzne budalstina...metan+galenika +deca...razumes..o tome se radi..

dakle...tebi ako je ovo prva kura i ako ako ovo stos i rekao ides.onda ti pct sigruno ne treba biti takav da se ubijas sa ovolikom gomilom citostatika...

problem davanja saveta ovako javno em ogranicava da pricam...

jer sam zbgo bolesnih umova imao odrejdnih problema koji su naravno reseni bez problema ali ja vise nemam razloga da sam sebi skacem u stomak i da gledam jekl ce nekoj BUDALETINI da padne na pamet neka gluost i opet problemi...

zato se iskreno nadam da malo prelsitan neke stare postsotve na nekom drugom forumu...i malo uponzas sistem PCTA kako on deluje i prvenestveno iz kog razloga se uzima....

jer da bi lecio nekek posledice..mora da postoji uzrok...ako nema uzroka..nema ni bolesti..a onda ni potrebe za lecenjem posledica jer ih ni nema....ili ih bar nema u tolikoj meri da su neophidni lekovi...

nadam se da emr azumes
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #33 poslato: Maj 18, 2008, 08:43:32 posle podne »

pa jest u pravu,glupost je bzvz narusavati zdravlje,al njegova odluka...nezna sta radi,i tesko dace izvuci nesto iz toga
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #32 poslato: Maj 18, 2008, 08:41:26 posle podne »

Nekako imam osecaj da cu uspeti na ovaj nacin da ga okrenem od samounistenja . . .

Meni je Liska Peter ( jedan od nasih najuspesnijih takmicara sa vishe od 75 osvojenih prvih mesta ) lepo rekao, da se bodem samo ako hocu da se takmicim.

A nikako samo zato da bi mi tapsali mo ramenu . . .


OVIM POSTOM SE SVAKOME IZVINJAVAM KOGA SAM UVREDIO U ZADNJA 4-5 DANA, PEACE PRINCEZE :-)
Sačuvana
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #31 poslato: Maj 18, 2008, 08:14:04 posle podne »

Ma neka se bode kad je moron . . .

Hoce da bude lep devojchicama na plazi ovog leta, a kad mu se jaja smanja i itd itd onda ce reci u jebote sta sam uradio . . .
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: Maj 18, 2008, 08:08:33 posle podne »

ne razumes se a oces da se bodes?e majko moja...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
hhunter87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #29 poslato: Maj 18, 2008, 08:07:16 posle podne »

Da jesam 87god. Po chemu ovo nije bas zahvalan izbor? Ako mozes preporuchi sta je po tebi bolja kombinacija. I sam sam rekao da se ne razumem previshe zato sam i doshao ovde.
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #28 poslato: Maj 18, 2008, 06:00:13 posle podne »

Heh, pa zbog toga je HCG i zajeban za aplikaciju. Isto tako i winstrol. BTW, prilicno je zanimljivo injektirati winy, krupni su mu kristali.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 18 upita.