TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:40:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NABBA - SERBIA OPEN, PANCEVO 25.5.2008  (Pročitano 10783 puta)
Dex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #50 poslato: Jun 14, 2008, 08:55:07 posle podne »

da,ko gubi ima pravo da se ljuti,bolje tu energiju usmerite na nesto konstruktivnije,napr.na trening i poziranje,moze biti bolje....puno
Sačuvana
Borko Dragojlovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #49 poslato: Maj 28, 2008, 07:00:36 posle podne »

Vanja, glavu gore, bice bolje sledeci put. Bila si spremnija od obe bar za klasu, ali sta sad da se radi.

Hvala bogu pa ima ljudi kao sto je Slavko koji se trude da ucine bb i fitnes sto pravednijim i kvalitetnijim i trude se da poprave nesto po tom pitanju  u Srbiji uopste!!!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #48 poslato: Maj 28, 2008, 12:41:12 posle podne »

Glavu gore i jos jace zapni i sledece takmicenje nece imati sa kim da te uporedjuju!
Ako vam zatreba moja pomoc oko bilo cega ovde sam stalno.
Sačuvana
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #47 poslato: Maj 28, 2008, 12:39:00 posle podne »

Totalno si u pravu!Tako ce i biti,trudicu se i dati sve od sebe da svoje znanje primenim kako bih Vanju sto bolje pripremio i da bi postigla bas to o cemu ti pricas.
Sačuvana
Vanja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #46 poslato: Maj 28, 2008, 12:35:27 posle podne »

Marko,hvala na podrsci! Naravno da cu da nastavim i da cu da budem jos bolja.
Sto bi Slavko rekao, daltonisti...sta da ti pricam, bila sam sokirana, ali i u isto vreme sam to nekako i ocekivala. Nema veze...videcemo sta ce biti sledeci put...  ;)
Hvala, jos jednom.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #45 poslato: Maj 28, 2008, 12:34:50 posle podne »

Na Loaded cupu u Danskoj na kome sam ucestvovao ove godine i osvojio 3 mesto,odusevilo me sto je organizator takmicenja rekao da su mu takmicari na prvom mestu i da zasluzuju maximum respekta.Ne bih da ulazim u politiku BB,vec kao takmicar,meni se desavalo da me proglase za pobednika,pa da ponove isto takmicenje i da mi daju 3 mesto,ali sam uvek ostajao miran i zato sada izlazim vecinom na medjunarodna takmicenja gde je konkurencija mnogo jaca i gde je sudjenje u mnogome bolje.
Kazem ti opet za Vanju,morana iduce takmicenje da izadje za klasu bolja od svih i da dokaze svima koliko vredi stvarno.to je jedini nacin da se izboris sa nepravdom sudjenja.
Sačuvana
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #44 poslato: Maj 28, 2008, 12:24:40 posle podne »

Marko, obradovao me je tvoj odgovor, sto potvrdjuje moju iskrenost ka svemu tome,a i bas tvoj komentar mi je i bitan, jer tvoj odlican izgled govori da imas mnogo znanja!Upravo je i Vanja sad procitala tvoj komentar i vidim da joj znaci kad joj takvi ljudi kao ti kazu par dobrih reci,a ne onih nekoliko sto ne znaju da razlikuju zeleno svetlo od crvenog na semaforu. ;D dobro je da su drugi vozaci svesniji, pa ce sigurno upravni odbor doneti novu stavku koja nikako drugacije ne sme biti,vec pozitivna.Ti daltonisti ;D nisu zasluzili da im se obratim na sastanku, kako se to inace radi, pa ce mozda neko iz mog saveza meni to zameriti, ali treba da shvate, i ovi i oni, da im tu vise mesto nije. Dosta je vise toga da takmicari stradaju i njih niko ne spominje, vec se svi bore za neku vlast, slavu, pa cak smatraju da imaju pravo da kazu kad se takne neko od njih za dobrobit takmicara, pa i saveza, a kad se takne jadni takmicar ili takmicarka sa strane daltonista, to svi zaboravljaju.E, nece boga mi to tako proci.To svako razume kome se to desavalo vise puta, pa i ti sam, Marko. Jesam li u pravu? Ispada da nekome ko je autoritet niko ne sme da  se obraca na ovaj nacin na koji radim ja, vec na sastanku. Autoritet moze da bude samo onaj ko nije daltonista ;D Od takmicara koji su najbitniji prave budale, ponizavaju ih, pa cak moze neko i da odustane. Ko ce se ceo zivot boriti sa budalama. S toga cvrsto! Smatram da su zasluzili mnogo gore, sto bi otislo daleko izvan mog opsega ostrog ophodjenja ponasanja. Oni su zasluzili brutalno uzvracanje ili , u najmanju ruku, da plate odstetu sa svaki dan priprema krvavog znoja, odricanja, ulozenog truda, para,z ivaca i gladovanja, putnih troskova sto su dolazili, da bi ih neko pokrao.To je kradja i prevara. Preterano ostar moze biti samo onaj ko je 1000%  u pravu, a na belom svetu nije se rodio neko ko ce me razuveriti u vezi svega ovoga, ko ce mi reci da sam pogresno postupio, jer dokazi postoje. Cestitam svakom  ko me je podrzao i samim tim pokusao da stane na stranu takmicara i razvoja ovog sporta kod nas. Sa postovanjem Slavko Zec.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #43 poslato: Maj 28, 2008, 12:01:05 posle podne »

Cestitke od mene za Fanatica!
Malo vise mase na nogama i bolja definicja zadnje loze i stvari bi bile jos bolje od 3 mesta.
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #42 poslato: Maj 28, 2008, 10:03:59 pre podne »

Evo i par fotografija iz kategorije body classic....
Cestitamo nasem Fanaticu na osvojenoj bronzi!



[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #41 poslato: Maj 28, 2008, 09:20:04 pre podne »

Slavko Zec...poslacu ti broj ziro racuna da mi NABBA uplati zbog ove reklame ;D..
Gledao sam takmicenje i moj komentar da je Vanja trebala da pobedi,ali u ovom sportu uvek se desavaju slicne stvari i ja licno sam mnogo puta gubio ,a bio sam bolji ali sam uvek izlazio kao pobednik jer mi je to davalo motiva da na sledecem takmicenju budem jos bolji i da pratim svoj licni napredak.
Savet za Vanju je da iduce takmicenje izadje jos bolja i spremnija i da za klasu bude bolja od konkurencije!Tako sudije nece moci a ni smeti da pogrese!
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #40 poslato: Maj 27, 2008, 06:01:42 posle podne »

Haha ja bas hteo da kazem da ne licis na sebe Mare  :)

Inace koristim priliku da cestitam svima koji su se spremali za ovo takmicenje, posebno onima koji su uzeli i medalje.

P.S. Vanja extra forma, samo napred i ne predaj se!!!
Sačuvana
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #39 poslato: Maj 27, 2008, 05:30:28 posle podne »

Da bog te.Pardon.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #38 poslato: Maj 27, 2008, 03:53:19 posle podne »

Apsolutni pobednik je bio MARKO PETROVIC inace moj skolski drug i prijatelj,a Marko Dimitrijevic tj JA ,je bio u publici i nije se takmicio na ovom takmicenju. ;D
Jos jednom cestitke za Marka Petrovica i moje misljenje je da je zasluzeno pobedio,bez obzira sto je takmicar iz Slovenije za nijansu bio spremniji,ali po konstituciji decku je mesto u body clasiku ,a ne u bodybuildingu.
Sačuvana
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #37 poslato: Maj 27, 2008, 03:48:38 posle podne »

Pocev od struka, trbusnih misica, ruke, ramena, gluteusa (dupeta) - sto je glavni pokazatelj spremnosti takmicara ili takmicarke, jasno se vidi da je Vanja Zrnic trebala ubedljivo da pobedi, cak neka je sramota sudije sto su uopste dozvolili da Vanja Zrnic izlazi na uporedno poziranje.

Vanja, svaka cast, nemoj da se osvrces na neuspeh koji nisi zasluzila, niti da odustajes. Imas potencijala, dobre si gradje, a i ocekuje te svetsko takmicenje u Nemackoj Miss i Mr Universum, gde ti treba mnogo volje i energije i nemoj da je prosipas na kojekakva misljenja. Zelim ti sve najbolje.

Autor fotografije Zec Slavko

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Vanja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #36 poslato: Maj 27, 2008, 03:27:10 posle podne »

Treneru Slavko, fino si ti to sve srocio.  :)
Nadam se da ce tvoji komentari imati nekog uticaja na upravni odbor saveza, kao i na sudjenja na nekim buducim takmicenjima.
Sve pohvale za slike! Hehe!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 18 upita.