TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397404 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 10, 2024, 03:29:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trbusnjaci  (Pročitano 20973 puta)
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #34 poslato: Jun 08, 2008, 04:38:25 posle podne »



Lokk1 : aj objasni razliku izmedju zadnja 2trbushnjaka tj ,,abdomena'' LOL  i ostalih .. to mi nije jasno ...

pa abdomeni nisu misici
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #33 poslato: Jun 08, 2008, 03:19:57 posle podne »

E nateracete me da slikam krisom ortaka(jer ne da :D ) koji ima sigurno ispod 10%bf a ne vide mu se plocice! Ni jedna! al zato sa strane trbuha sve full,rebra ispala sve sve al nema plocice....a on verovatno radi 5000 trbusnjaka nedeljno...ALI...jede testo,pizze sranja...i eto ima tu nesrecu da mu se salo prvenstveno na stomaku talozi...a nece da me poslusa i sredi isranu makar 6 nedelja,odma bi se videli...al eto...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #32 poslato: Jun 08, 2008, 10:20:39 pre podne »

Dalje...mozes da trcis dnevno i po 10 - 15km ali ako nemas deficit kalorija dzaba ti... znaci trcanjem sagorevas kalorije koje si uneo tokom dana ali ako si uneo mnogo kalorija i ne ostvaris taj deficit trcis bez potrebe i smo sebe mucis... Znaci ishrana je pod 1!
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #31 poslato: Jun 08, 2008, 10:14:01 pre podne »

Citat
Salo sa stomaka se ne skida trbusnjacima...GOTOVO! Salo se skida samo u slucaju kalorijskog deficita.... kalorijski deficit se postize redukovanom ishranom....

tacno..
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #30 poslato: Jun 08, 2008, 10:12:50 pre podne »

Salo sa stomaka se ne skida trbusnjacima...GOTOVO! Salo se skida samo u slucaju kalorijskog deficita.... kalorijski deficit se postize redukovanom ishranom....
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #29 poslato: Jun 08, 2008, 10:07:13 pre podne »

e pa nije bas tako..ja se ubijam od trbusnjaka vec godinama, ali imam sala na tom delu i ne vide se..
Sačuvana
daredevil86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #28 poslato: Jun 08, 2008, 04:52:09 pre podne »

Pa to salo se vezbanjem skida ;) Trbusnjaci, trcanje ovo ono
Onaj ko se ubija od trbusnjaka sigurno nece imati sala :D To je poenta
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #27 poslato: Jun 08, 2008, 02:01:38 pre podne »

cekaj objasni ti meni kakve veze ima koliko jake trbushnjake imash i koliko ih radish kada su zatrpani sa jedno 5 cm sala ? ://

koliko god da ih radish ako imash sala nece se videti ..
Sačuvana
daredevil86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #26 poslato: Jun 07, 2008, 11:38:38 posle podne »

E jebiga sad ne znam bas sve strucne nazive "abdomeni" itd. No nebitno, 3 osnovnih ima... gornji, srednji i donji trbusnjaci. Donji su najtezi, ako imas donje imas sve :) Jer to salo odozdo pocinje. E sad gornji se uvek prvi vide pa onda ide sve ostalo. Ja sam vidjao par likova koji imaju onako prosecnu stomacinu da ne kazem pivsku ali gornji im se vide dok donji i srednji su zatrpani salom. Pa zato sam ja rekao prvo mi se videlo 8 pa 6 pa 4 a ako se ne uozbiljim doguracu do jedne velike ploce :D
Ne treba puno da se vezbaju ako vodis racuna o ishrani, ali ako ne vodite puno racuna o ishrani kao ja, onda mora da se ubijete od trbusnjaka mada ne mora da znaci za svakog jer genetika igra tu vaznu ulogu. Evo ga Hans vide mu se super trbusnjaci i plus ih ne radi samo cucnjeve, ali zato pitajte ga dal jede leba :D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #25 poslato: Jun 07, 2008, 05:31:42 posle podne »

Ja kada sam bio mrsaviji 10 kg videle mi se svih 8 plocica...posle godinu dana samo 6....a sada sam spao na 4 uskoro ce da mi ostanu samo 2 gornje :D

Ma stomak mora da se vezba isto koliko i svaki drugi deo tela ako hoce neko extra da mu izgleda. Vazna je naravno i ishrana to je 50% ali ja dok sam vezbao i u teretani i  kuci imao sam extra stomak, posle sam zapostavio...jedva i u teretani odradim 1 vezbu a kamoli i kuci :S

Znaci ima 2 opcije:

1. Da se ne radi puno ali zato da se pazi strogo na isranu
2. Moze da se jede svasta ali zato da se to nadoknadi treningom da se onesvestis od trbusnjaka :)
kako mislis 8? ili 6 ? zadnja 2 nisu trbusnjaci nego abdomeni.. i oni se mogu videti kada imas dosta malo sala... ja radim 3 serije po 70... u jednoj seriji radim 40 kosih i 30 na vratilu(15 - dizem noge pod 90 stepeni i 15 - kada su mi butine u ravni sa podom) zadnje 2 serije me bas otkinu.... cak su pocele vene sa strane  da se javljaju...  :)

aj objasni razliku izmedju zadnja 2trbushnjaka tj ,,abdomena'' LOL  i ostalih .. to mi nije jasno ...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Jun 07, 2008, 03:41:21 posle podne »

Ja sam vec rekao sto puta...radite cucnjeve i mrtvu vuchu  :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #23 poslato: Jun 07, 2008, 01:47:13 posle podne »

Ja kada sam bio mrsaviji 10 kg videle mi se svih 8 plocica...posle godinu dana samo 6....a sada sam spao na 4 uskoro ce da mi ostanu samo 2 gornje :D

Ma stomak mora da se vezba isto koliko i svaki drugi deo tela ako hoce neko extra da mu izgleda. Vazna je naravno i ishrana to je 50% ali ja dok sam vezbao i u teretani i  kuci imao sam extra stomak, posle sam zapostavio...jedva i u teretani odradim 1 vezbu a kamoli i kuci :S

Znaci ima 2 opcije:

1. Da se ne radi puno ali zato da se pazi strogo na isranu
2. Moze da se jede svasta ali zato da se to nadoknadi treningom da se onesvestis od trbusnjaka :)
kako mislis 8? ili 6 ? zadnja 2 nisu trbusnjaci nego abdomeni.. i oni se mogu videti kada imas dosta malo sala... ja radim 3 serije po 70... u jednoj seriji radim 40 kosih i 30 na vratilu(15 - dizem noge pod 90 stepeni i 15 - kada su mi butine u ravni sa podom) zadnje 2 serije me bas otkinu.... cak su pocele vene sa strane  da se javljaju...  :)
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #22 poslato: Jun 07, 2008, 01:28:03 posle podne »

pa da..ako samo radis trbusnjake nema puno vajde od toga..
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #21 poslato: Jun 07, 2008, 11:54:06 pre podne »

Genetika,ishrana,bf%,nacin treninga.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #20 poslato: Jun 07, 2008, 10:55:05 pre podne »

ja mislim da ti za trbusnjake treba mali bf i to je to ..ne moras se ubijati od vezbi...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.