TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:16:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko zaista uzivate u treninzima?!  (Pročitano 13960 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #8 poslato: Maj 24, 2007, 08:51:53 posle podne »

Ja vala NE.Ne podnosim bol,diktaturu,zagusljive teretane...Al opet, ne propustam ni jedan termin.Ne uzivam u tome sto jedem bezukusnu hranu, pijem vodu umesto limunade sa 3 sup kasike secera.Slusam glupe komentare svojih koleginica.Trosim pare na suplemente.Dok drugi krkaju ukusnu hranu, ja se davim u nekim corbuljacima.Pa kome to prija.Pazim da striktno odvajam belance od zumanceta, jedem bezukusnog lososa umesto tovljenog sarana kog obozavam...

Ja sve ovo sto jedem i obozavam i korisno je.Mleko ladno posle ove sparine...mmmm.Oslic,tuna,piletina,teletina mmmmm.Pirinac,banane,suvo grozdje,bareni pasulj mmmm

A pored ovoga pijem i pepsi i pojedem nekad i svinjetinu i,zderem keksove,uzivam u zivotu.
Sve se ovo lose iz hrane izbaci ako se predas treningu.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2007, 08:47:31 posle podne »

Ovako ja: jedva cekam da se zavrse, sve one muke, znoj bolovi...Cemu ustvari sve to?! Ja imam taj cilj, da izgledam perfektno.A sto, pojma nemam.Hocu li biti srecnija, zadovoljnija, voljenija...Da da kapiram da je to dobro i za zdravlje, ali nijedna devojka koja sa mnom ide na treninge, ne misli o zdravlju, vec samo o obimima i kg.Cak i one koje izgledaju kao izvajano, nisu u potpunosti zadovoljne.Sto bi se reklo imaju iskrivljenu sliku o sebi.

Uostalom, sto se mora  biti savrsen, u tom fiz.smislu? Zar nije sva lepota u tome da smo razliciti?Eto kad sam gledala slike onih bildera sve isto.
Cak sta vise, neprivlacno.Mislim ko bi vodio ljubav sa terminatorom.Ajd malo na ovu temu



Nije u pitanju samo taj izgled kako te drugi gledaju,oce li se ribe napaliti,to je jedna od dobrih proprat6nih strana.
Kada radim u teretani,pa vidim kako svi sede i samo pricaju a ja u pravom paklu...kad se trening zavrsi ja sam u raju,nema boljeg osecaja dostignuca i ponosa od dobro obavljenog treninga.

Pa zar po tebi "bilderi" nisu razliciti???Meni su recimo smesni ovi likovi koji imaju 50 kila pa sta sad?Mi koji ozbiljno shvatamo trening spadamo u 0,1 odsto onih koji posecuju teretane,zar to nije prilicno posebno i razlicito?

A ko bi vodio ljubav sa terminatorom...eh eh,cika terminator(arnold) je toliko povaljivao zena u svoje vreme da se nema broja.

A to sto kazes za devojke,apsolutno tacno.Uvek nesto fali...e to su vec kompleksi.Mada nikad i ne treba biti zadovoljan,uvek treba stremiti ka boljem,ne zbog izgleda vec zbog dobrog starog osecaja upala i pumpe.




Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #6 poslato: Maj 24, 2007, 08:14:44 posle podne »

obozavam moje treninge i teretanu...ako ne odem osecam se nekako glupo...mislim 8 godina..preslo mi u naviku 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #5 poslato: Maj 24, 2007, 08:13:27 posle podne »

Ja vala NE.Ne podnosim bol,diktaturu,zagusljive teretane...Al opet, ne propustam ni jedan termin.Ne uzivam u tome sto jedem bezukusnu hranu, pijem vodu umesto limunade sa 3 sup kasike secera.Slusam glupe komentare svojih koleginica.Trosim pare na suplemente.Dok drugi krkaju ukusnu hranu, ja se davim u nekim corbuljacima.Pa kome to prija.Pazim da striktno odvajam belance od zumanceta, jedem bezukusnog lososa umesto tovljenog sarana kog obozavam...

pa ja jedem to sto ti jedes a nije mi bezukusno , nemoras da odvajas belance i zumance , losos bezukusan  ::)  , sve moze da se napravi da bude ukusno

evo ti knjiga sa receptima

http://rapidshare.com/files/33066403/gourmet_nutrition.pdf.html
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 24, 2007, 07:58:56 posle podne »

Ja vala NE.Ne podnosim bol,diktaturu,zagusljive teretane...Al opet, ne propustam ni jedan termin.Ne uzivam u tome sto jedem bezukusnu hranu, pijem vodu umesto limunade sa 3 sup kasike secera.Slusam glupe komentare svojih koleginica.Trosim pare na suplemente.Dok drugi krkaju ukusnu hranu, ja se davim u nekim corbuljacima.Pa kome to prija.Pazim da striktno odvajam belance od zumanceta, jedem bezukusnog lososa umesto tovljenog sarana kog obozavam...
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #3 poslato: Maj 24, 2007, 07:40:19 posle podne »

I ja takodje stvarno uzivam u treninzima ! Nekako mi je to uslo u krv, kao nekome cigarete, e tako je meni trening!  :)
Sačuvana
I don't give a fuck
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #2 poslato: Maj 24, 2007, 07:36:23 posle podne »

ne znatju da treniraju , ne znaju da se hrane


ja uzivam u svakom treningu
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2007, 07:34:07 posle podne »

Ovako ja: jedva cekam da se zavrse, sve one muke, znoj bolovi...Cemu ustvari sve to?! Ja imam taj cilj, da izgledam perfektno.A sto, pojma nemam.Hocu li biti srecnija, zadovoljnija, voljenija...Da da kapiram da je to dobro i za zdravlje, ali nijedna devojka koja sa mnom ide na treninge, ne misli o zdravlju, vec samo o obimima i kg.Cak i one koje izgledaju kao izvajano, nisu u potpunosti zadovoljne.Sto bi se reklo imaju iskrivljenu sliku o sebi.

Uostalom, sto se mora  biti savrsen, u tom fiz.smislu? Zar nije sva lepota u tome da smo razliciti?Eto kad sam gledala slike onih bildera sve isto.
Cak sta vise, neprivlacno.Mislim ko bi vodio ljubav sa terminatorom.Ajd malo na ovu temu
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.