TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:42:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko zaista uzivate u treninzima?!  (Pročitano 13965 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #23 poslato: Maj 25, 2007, 12:02:10 posle podne »

joj bre vi momci iz off topica  idete u off topic

mene je samo zanimalo ko zaista uziva u svim tim odricanjima, bolovima, izdrzajima, iskoracima...

pa zledaj ako radish neshto bez cilja SVE JE TESHKO...JA KADA RADIM CHUCHNJEVE KOLIKO PUTA SEBE ZAMISHLJAM KAKO LOMIM PRECHKU SA 30 metara :) :) morash se tripovati .. ja sam sebi postavio cilj... i deo puta do njega je sigurno teretana ..
a u svim bolovima , odricanjima , izdrzajima , iskoracima pochinjem da uzivam kada STVARNO ODVALIM PRECHKU SA 30 metara .. i znam da nisam bacio sve to ... i nekako si jednostavno srecan :) :)

a jel tebi lepshe da sedish kuci i po kaficima po ceo dan ... jel ti odgovara monoton zivot bez izazova , promena i napretka ??
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #22 poslato: Maj 25, 2007, 07:46:12 pre podne »

Ni jedan sport ne moze toliko da te nauco s svome telu koliko bb. Sprema te da podnosis stres,ko prezivis sat i po vremena gvozda svaki dan,svaki drugi stres je smesam!!!!!! Razvijas se i fizicki i psihicki(sto vise znas to bolje napredujes) To ni jedan drugi sport ne pruza. Savrsenstvo samog treninga,osecas se zivim,svaki misic bridi!!!! Savrseni osecaj nakonkdobrog trening!!!! Kao sto rece Miki,VIRUS,neka se svako zarazi,zivece bolje i kvalitetnije!!!!!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Maj 25, 2007, 01:07:43 pre podne »

Ne moz' bolje reci od ovog:) bravo miki
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mikiveliki
Gost
« Odgovor #20 poslato: Maj 24, 2007, 11:31:43 posle podne »

joj bre vi momci iz off topica  idete u off topic

mene je samo zanimalo ko zaista uziva u svim tim odricanjima, bolovima, izdrzajima, iskoracima...

"...Danas se nesto ne osecam dobro. Pogodite zasto? Mislim da sam negde u prolazu pokupio neku klicu, neki bakcil. Pocinjem da se tresem... Obliva me hladan znoj... Osecam kako me bes uzima celog... MORAM DA ODEM U TERETANU!!!

Tasha sta da ti kazem....ima vec 20 godina kako ME DRMA OVAJ VIRUS. Redovno treninram i svaki put kada udjem u GYM kao da mi je prvi put! Nesto kao ljubav na prvi pogled za vecna vremena. Sve dok me bude nosio taj zanos treniracu i dalje...

No hajde da ti odgovorim na pitanje!?

"...ulazim u teretanu, moje carstvo, ovo je jedini momenat danasnjeg dana koji je izistinski SAMO MOJ. Ovo je moje vreme. Ovo je moje telo. Ovo je moj trening. Dobro dosla u zonu jedinstvenog zadovoljstva udji ali na vratima ostavi svo sranje danasnjeg dana. Ovde nema smaraca, nema dosadnih mobilnih telefona, ovde neces pronaci nista do hladnog gvozdja i vrelih ljudskih tela."

Da dragi moji i drage moje trenig je mesto gde iznova trazim nacin da razresim misteriju konstanog napretka svog mocnog i snaznog tela.

Po glavi mi se vrzma mnostvo pitanja:
- Koji pristup je najbolji?
- Koju trening filozofiju da primenim danas?
- Koja teorija moze u praksi da da maksimalne rezultate?

Ovo je samo deo pitanja koja mi naviru za 60-90 minuta koliko provodim trenirajuci...

Neko ce se mozda upitati: "Sta je to s tobom kad svaki dan odlazis u tu prljavu smrdljivu rupetiunu od svoje tertane?!"

Ovo je tipicna reakcija nekog ko ne moze da pojmi sta ti to zapravo svakodnevno radis. Vecina nikada nece razumeti taj virus kojim si inficiran niti dimenzije sve opste epidemije ljudi koji su odlucili da uspeju u ovom veoma teskom sportu. Predlazem da odes na jedno BB takmicenje i verujem i ti ces biti zrtva ove epidemije. Virusi su svuda oko tebe i cekaju da te preuzmu... Ne dozvoli sebi strah, uzivaces... Pruzi mi ruku i prepusti se... Povescu te na putovanje... Zene su sa Venere muskarci sa Marsa, bilderi su crna rupa svemira.

I jos nesto za kraj.

Draga Tasha put do vrha zna biti vrlo tezak, no ne zaboravi da jednom kad dosegnes svoj "vrh" ostati na njemu bice mnogo teze. Mozda ce mnogi pozeleti deo tvoje srece... Vec tada pocece tvoj pad.
Neki ljudi kad dodju do vrha izgube interes. Ovo nisu sampioni. Oni su samo osobe koje su postale drugacije nego sto su to bile ranije i sada ce to pozeleti opet. Nazalost oni nisu "inficirani" virusom sa pocetka price a tako su zeleli.

Znas ovo nije prica za slabe u srcu. Ovo je prica za predane i disciplinovane... Za jake i mocne...  Za resene i hrabre...Ovo je prica za tebe!?

"Sta je sa svim ovim momcima i devojkama na forumu?"  NISTA... Njih je samo pokupio virus sa pocetka nase price!!
« Poslednja izmena: Maj 24, 2007, 11:35:24 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #19 poslato: Maj 24, 2007, 10:48:12 posle podne »

i ja uzivam , poceo sam opet da treniram  ;D  danas sam zavrsio svoj 6. trening od kada sam poceo  ::)
odlican je osecaj posle treninga  :D ;)
Pozdrav.
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #18 poslato: Maj 24, 2007, 10:20:48 posle podne »

Odricanja nema,upale prijaju i trening prija.Eto komplet odgovor
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #17 poslato: Maj 24, 2007, 10:19:47 posle podne »

joj bre vi momci iz off topica  idete u off topic

mene je samo zanimalo ko zaista uziva u svim tim odricanjima, bolovima, izdrzajima, iskoracima...

nemam nikakve bolove ni za vreme ni posle treninga , kao sto sam rekao pogresno trenirate
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 24, 2007, 10:17:34 posle podne »

joj bre vi momci iz off topica  idete u off topic

mene je samo zanimalo ko zaista uziva u svim tim odricanjima, bolovima, izdrzajima, iskoracima...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #15 poslato: Maj 24, 2007, 10:10:42 posle podne »

E markoni ajde daj neki link ako ima negde kompletan popis hranljivih vrednosti svih mogucih namirnica,il ako imas neki tekst?

evo ovde imas tabelu pa skini   http://www.atpsport.co.yu/home/index.php
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #14 poslato: Maj 24, 2007, 10:07:25 posle podne »

E markoni ajde daj neki link ako ima negde kompletan popis hranljivih vrednosti svih mogucih namirnica,il ako imas neki tekst?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #13 poslato: Maj 24, 2007, 10:04:46 posle podne »

banane da ali ja imam plan ishrane  da jedem zelene banane e to je  :-[
divota od zivota

pa ti nikako ne mozes da jedes zrele banane , prave zrele banane , posto ne zivis u juznoj americi , banane se salju zelene ovamo  i onda se u posebnim komorama drze dok ne budu  "zrele"  , i jabuka je zelena ali to ne znaci da nema fruktozu , najbolje voce je ono koje je sto tamnije , npr. borovnice
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #12 poslato: Maj 24, 2007, 09:27:16 posle podne »

Evo saveta,nemoj uopste da jedes banane,bolje ubaci povrce
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #11 poslato: Maj 24, 2007, 09:21:07 posle podne »

taj plan mi je dala instruktorka
pa manje su slatke
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: Maj 24, 2007, 09:18:47 posle podne »

Sto zelene?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #9 poslato: Maj 24, 2007, 09:16:28 posle podne »

banane da ali ja imam plan ishrane  da jedem zelene banane e to je  :-[
divota od zivota
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.