TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:02:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Iztezanje  (Pročitano 26118 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #32 poslato: Jun 13, 2007, 03:05:35 posle podne »

To ti je mnogo lose,postavi ovo u neku posebnu temu pa da vidis sta ce drugi reci da ne ispadne da ja kenjam.
Odmor izmedju grudi i prednjeg ramena da bude bar jedan dan,izmedju grudi i tricepsa bar jedan dan,ledja i bicepsa takodje jedan dan...Vidis ako radis recimo grudi danas pa sutra ramena pretrenirao si rame.A i pored svega ovoga MORAS imati dovoljno dana odmora brate.
Pazi vako,ja sam trenirao 5 dana u nedleji zaredom tokom 3 godine.Prvih godinu dana sam imao super rezultate pa onda sledece 2 godinbe NIKAKVE rezultate,bukvalno ni gram.Kad sam poceo da citam o treninzima i ishrani sve je pocelo nabolje jer sam bio pretreniran debelo.Videces uhvatice i tebe to.Kad se iz meseca u mesec gledas u ogledalo a nema razlike.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #31 poslato: Jun 13, 2007, 03:00:42 posle podne »

Pa vidi svaki dan druga misicna grupa, s'tim da 6 dan ponavljam onu sto sam radio prvog, a svaki put se menja ona koju sam radio prvi dan, tako da onu koju sam radio drugi dan sledece nedelje radim 1 i to mi je pauza od 7 dana imedju grupe . . . valda si skontao . . .
PS Radim uglavnom 4 vezbe po grupi, sem za ruke 6, i skoro svaki dan radim trbusnjake. . .
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: Jun 13, 2007, 02:47:46 posle podne »

 ;D ;D ;D ;D Vidim lik je strucnjak cim je BB sudija  :D :D :D :D :D

Evo ja cu ti sad dati odgovor:MISICI RASTU SAMO DOK SE ODMARAS,ako nemas dovoljno dana odmora inhibiras rast.Radjenje vecih misicnih grupa vise od jednom nedeljno znaci pretreniravanje.6 dana zaredom ti je najgora moguca varijanta pored one 7dana nedeljno :) Pitaj mikija za njegovo misljenje jer covek ima rezultate kod svojih klijenata pa vidi dali nekom preporucuje 6 dana rada u teretani.I kakav ti je to split od 6 dana?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #29 poslato: Jun 13, 2007, 02:43:04 posle podne »

E pa vidis bas sam nesto pricao sa trenerom, tj internacionalni BB sudija koji vec dosta godina bavi BB, pitao sam ga da li treba praviti pauze i odmarati .
Ne treba praviti pauze ako ti je telo odmorno i mozes da radis, znaci treba da slusamo svoje telo i da radimo kako ono kaze, neces raditi 3 dan, nego 4, a otkud ti znas da li mozda mogao da izvuces maksimum tog dana . . . To je bio njegov odgovor otprilike . . .
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Jun 13, 2007, 02:36:23 posle podne »

Upravo si dao odgovor zasto nemas upale:) 6puta nedeljno osim ako nisi neki profi koji koristi hemiju neces dobiti nista.MAX 5 puta nedeljno a najbolje bi bilo 4 puta.Odsustvo upale znaci da nisi uradio vise no prosli put sta da ti kazem.Znaci da se telo naviklo i da ne odgovara hipertrofijom.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #27 poslato: Jun 13, 2007, 02:31:33 posle podne »

Pa ne znam, svaki put kad odem povecavam po malo tezine, uvek se izmorim, ali retko kad da imam upale . . .
Verovatno zato sto koristim dobro suplemente, imam dobru ishranu i za vreme koje se odmorim telo se dovoljno odmori . . .
Idem 6 puta nedeljno u gym !
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Jun 13, 2007, 02:18:10 posle podne »

Zasto bih?Ko sto rekoh upala je jedini znak da si uspeo da uradis vise nego prosli put,ako je nema bezveze si isao u teretandzu.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #25 poslato: Jun 13, 2007, 02:16:31 posle podne »

Ali zelis da se oslobodis bola ?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Jun 13, 2007, 02:13:46 posle podne »

Ja ne zelim da prodju upale misica,ako nema upale jasan znak da nisi lepo uradio.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #23 poslato: Jun 13, 2007, 02:09:06 posle podne »

Da, mislim na skoro sve upale deluju navedeni !
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #22 poslato: Jun 13, 2007, 02:06:48 posle podne »

Cekaj kad kazes upala mislis na misice?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #21 poslato: Jun 13, 2007, 02:52:35 pre podne »

Da se i ja ubacim !

Kao prvi i dosta skup gel preporucujem Gavez gel, ako su bas bas neke povrede extremne ili su u pitanju zglobovi !

Kao drugi i jeftiniji i komercijalniji Nimulid, za upale i sportske povrede !

Kao treci, ne znam cenu, je Biofreeze koji je oslobodjac bola(pain relief gel) i tako sto hladi(Cryotherapy-The Cold Method), a ustvari imate osecaj da vas mesto na koje je nanesen pece(ne jako). Sluzi za Arthritis, Sore Muscles & Joints, Back Pain. Ne znam sta je ovo prvo . . .

Gavez nisam koristio dosta dugo (hvala bogu da kucnem u drvo) i koliko se secam je na biljnoj bazi .

Nimulid sam koristio kad sam krenuo u Gym i posle dve-tri upotrebe(posle treninga, pred spavanje, itd), upale su prestale ili znacajno smanjene.
Sadrzaj Nimulida :
66% alkohola, hidroksipropil-celuloza, Carbomer-940, alkohol koncentrovani, prociscena voda, triacetin, N, N-dimetilacetamid, Solvent A, mirise
Proizvodjac je iz Indije

Biofreeze sam koristio kod jacih upala, kad nisam mogao da izdrzim i kada je Nimulid mozda bio slab(tj mazi sve samo da prodje), da bi se resio bola, ali nisam siguran da li je iskorenjavao bol !!!
Sadrzaj Biofreeze-a :
Carbormer, FD&C blue #1, FD&C yellow #5, glycerine, herbal extract(ILEX paraguariensis), isopropyl alcohol USP, methylparaben, natural camphor USP, propylene glycol, silicon dioxide, triethanolamine, water.
Proivodi USA
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #20 poslato: Jun 10, 2007, 12:00:45 pre podne »

Slažem se sa Mikijem u vezi top liste, samo bih dodao da napravimo kriterijum, npr. top lista kremi za zagrevanje, za hlaĂ°enje, za stimulisanje protoka krvi,...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #19 poslato: Jun 09, 2007, 08:48:00 posle podne »

Ovo je veoma korisna zivotna tema pa bi bilo dobro da zajednickim snagama napravimo listu TOP 10 gelova za sportske povrede, dakle...
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jun 09, 2007, 07:16:45 posle podne »

ja sam sada trazio nimulid gel da mazem na zglob ... iskrenuo sam ga na fudbalu pa je nateko  :(
i apotekarka mi je dala KETONAL gel .. kao jachi je i bolji je .. jel koristio nego .. i shta je u sushtini najbolje ???
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 18 upita.