TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:46:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TRIBESTAN  (Pročitano 38489 puta)
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #48 poslato: Januar 21, 2008, 07:08:03 pre podne »

@PANSPORT UREDINIK

meni nije jasno dali ti citas psotove ili samo pises nesto sto si procitao negde..

momak ej pitao KOD OPROVAKA TESTOSTEREONA..

dakle...ako je testosreon SUPERSOVAN..kako moze doci do pojave VISKA TESOTSTREONA...pod 1..

a pod 2.....ti meni sada objasni kako to da se uvcanje prostate desi samo kod tbe an papriu..ili kod nekih extremionih slucajeva koji su tome podlozni..sta ce mo sa ostalih 99% poluacije kojima je testosreron povsien bilo sinteskim ili obicnim putem pa nemaju uvecanu prostatu???

trebalo bi da malo vise ipak cistas pa da onda krenes sa psianjem
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #47 poslato: Januar 18, 2008, 10:45:31 pre podne »

Da, Blue Up prica dobro zvuci samo su potrebne iskustvene informacije. Dakle, jel ga ko probao?
Sačuvana
Leonis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #46 poslato: Januar 17, 2008, 10:20:22 posle podne »

Da, blue up mora biti dobar, pored tolikog procenta saponina takodje i blokira pretvaranje prirodnog test. u  SHBG, inace se 98 % prirodnog test. pretvori u SHBG, koji je za misice neupotrebljiv.
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #45 poslato: Januar 17, 2008, 11:48:55 pre podne »

@ Pedja_Petrovic

Kada se koristi tribulus u svrhu oporavka prirodnog test. umesto hcg-a, koliko dugo vremenski treba da se koristi?, i da li time moze da vrati test. na normalu ?

By the way, sta mislis o koriscenju ovog  novog proizvoda " blue up"  , u tu svrhu?  Jel postoji hcg u nekom drugom obliku sem u inekcijama?
Ukoliko nemaš problema sa prostatom Tribulus možeš kontinuirano uzimati dva meseca. Zatim se pravi pauza od mesec dana, pa onda može ponovo da se uzima. Pauza se pravi zbog toga da ne bi višak slobodnog testesterona doveo do povećanja prostate.

u tom slucaju moze da pomogne Saw palmeto
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #44 poslato: Januar 17, 2008, 11:46:51 pre podne »

@ Pedja_Petrovic

Kada se koristi tribulus u svrhu oporavka prirodnog test. umesto hcg-a, koliko dugo vremenski treba da se koristi?, i da li time moze da vrati test. na normalu ?

By the way, sta mislis o koriscenju ovog  novog proizvoda " blue up"  , u tu svrhu?  Jel postoji hcg u nekom drugom obliku sem u inekcijama?
Ukoliko nemaš problema sa prostatom Tribulus možeš kontinuirano uzimati dva meseca. Zatim se pravi pauza od mesec dana, pa onda može ponovo da se uzima. Pauza se pravi zbog toga da ne bi višak slobodnog testesterona doveo do povećanja prostate.
U preparatima na bazi billjke Tribulus Terrestris najvažniji je procenat steroidnih saponina, a u Blue Up-u ima 80% saponina i 30% protodioscina, pa proceni sam... ;)
« Poslednja izmena: Januar 17, 2008, 11:49:49 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #43 poslato: Januar 14, 2008, 05:11:35 pre podne »

@ Pedja_Petrovic

Kada se koristi tribulus u svrhu oporavka prirodnog test. umesto hcg-a, koliko dugo vremenski treba da se koristi?, i da li time moze da vrati test. na normalu ?

By the way, sta mislis o koriscenju ovog  novog proizvoda " blue up"  , u tu svrhu?  Jel postoji hcg u nekom drugom obliku sem u inekcijama?

izivni sa kasnjenjem..

ako je prirodni testosteron u tolkojmeri anrusen onda ga sigurno ences uspeti povratiti u kaktom vremenskom roku sa trbiestanom..

ona su za to potrebni LEKOVI..armidiex..nolvadex..hcg..clomifen...i sva ostala ortopedksa pomagla.

ali ovo ti je hvatanje sopstvenog repa...jer u ustini sto god neklo jeste veca budala i krosti teske androgene ..onda ce samim tim i biti veca mogucnost da se narusi prirodni test..

ukoliko se uzima nesto sto u tolikoj meri ences unisiti test..onda je to neka druga rpica...

sve u svemu..odlican preprat i treba svako da ga koristi
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #42 poslato: Januar 13, 2008, 09:22:19 posle podne »

pa ja sad necu platiti nista,ali za sledeci put videcemo,stvarno ne znam koliko je tamo u bulgariji
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #41 poslato: Januar 13, 2008, 08:43:56 posle podne »

zato sto ga ja dobijam za nekih 2400
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
jojevta
Gost
« Odgovor #40 poslato: Januar 13, 2008, 08:05:04 posle podne »

hehee za DŽ.
ma ortak mi je tamo na nekim pripremama pa,mu rekoh da donese ako može
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #39 poslato: Januar 13, 2008, 08:02:23 posle podne »

za kolko para si ga narucio ?
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
jojevta
Gost
« Odgovor #38 poslato: Januar 13, 2008, 07:13:46 posle podne »

Uf tribestan,ja ga juce narucio,treba da mi stigne za nedelju dve iz bugarske,ovde kod nas je skup....
Sačuvana
Leonis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #37 poslato: Januar 13, 2008, 07:05:01 posle podne »

@ Pedja_Petrovic

Kada se koristi tribulus u svrhu oporavka prirodnog test. umesto hcg-a, koliko dugo vremenski treba da se koristi?, i da li time moze da vrati test. na normalu ?

By the way, sta mislis o koriscenju ovog  novog proizvoda " blue up"  , u tu svrhu?  Jel postoji hcg u nekom drugom obliku sem u inekcijama?
Sačuvana
Leonis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #36 poslato: Decembar 02, 2007, 03:36:15 posle podne »

Thanks! to pedja and jovo  ;)
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #35 poslato: Decembar 02, 2007, 11:25:14 pre podne »

NISAM UZIMAO NI JEDAN NI DRUGI..

uzimao sam od dymatize i radio mi je fenomenlano..

vec duze vremena koristim tribulus firme koja ce uskoro da se nadje i kod nas pa onda ovom prilikom ne bih radio reklamu bez veze..

uvek bih pre koristio tribestan nego tribulus...ali cena tribestana je preterana i tu se svka prica zavrsava..

jednsotavno..ne vredi tih para..
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #34 poslato: Decembar 02, 2007, 11:20:59 pre podne »

SNI Tribulus je odlican. Provereno!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 19 upita.