TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:49:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KUKURUZ  (Pročitano 31791 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #109 poslato: Oktobar 25, 2010, 06:15:34 posle podne »

Upravo tako. ako se Nedeljom ujutru jede kacamak, onda ga i treba jesti, o tome se radi :) ali kada se pazi, pazi se...

kukuruz je bas napljuvan, upravo zbog korn fleksa i valjda jer su genetski "doterivali"... kuvani kukuruzi su super :) mnogo bolja opcija pojesti ih leti na Strandu nego sladoled ili masnu mekiku, zar ne :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #108 poslato: Oktobar 25, 2010, 11:32:27 pre podne »

Za zivo cudo,ali hvala Bogu,meni taj corni flex nikad nije bio ukusan ni primamljiv.Jos mi samo on fali  :D

Ali zato kacamak i proju obozavam.Najlepsim doruckom smatram nesto od toga.Srecom pa sada i po pekaricama imaju da se nadju te obicne projice pa kad ovako radim jutarnju smenu,za dorucak je obicno projica sa jugurtom  ;) .
Sada sam se posebno obradovala kad sam videla u pekari gde kupim projice da ih odozgo posipaju semenkama suncokreta i bundeve,lanenim semenom.Uzivam u tome.

A nedeljom se kuci zna,za dorucak je obavezno kacamak  :) Svi ga kuci obozavamo bas

Ovi proizvodi mi zaista pomognu oko probave i rada creva,a i lako me zasite pa se ne prejedam od njih ;) .
Sačuvana
Be Happy!!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #107 poslato: Oktobar 25, 2010, 08:10:40 pre podne »

ne pricamo o odusku tipa day off, nego o pocetnickom sredjivanju ishrane. ako neko jede picu, burek, pljeskavice, onda ce samo nastaviti da se goji

svakako da stoji da ponekad treba pojesti i najveci junk... ali imati meru... pa ja sam u jedno 100 postova uvek isticao da je najvaznije polako sredjivati ishranu, nikakve ausvic varijante i striktna pridrzavanja...

ali da ne idemo vise u off

ako nemate vise sta o kukuruzu ili korn fleksu zakljucacemo temu
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #106 poslato: Oktobar 24, 2010, 08:56:15 posle podne »

Jeo sam juce burek , i onoj pekari preko puta meka. Znaci predoziro sam se od masti gadne , necu nikad vise jesti burek ( a ni nisam jedno 2 god)

Sada predji na kornfleks :D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #105 poslato: Oktobar 24, 2010, 08:53:00 posle podne »

Jeo sam juce burek , i onoj pekari preko puta meka. Znaci predoziro sam se od masti gadne , necu nikad vise jesti burek ( a ni nisam jedno 2 god)
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #104 poslato: Oktobar 24, 2010, 06:35:31 posle podne »

Ako neko sebi daje oduska sa pizzama,burekom i pljeskavicama onda ne vidim zasto to ne bi bio i kornfleks ako ga neko mnogo voli.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #103 poslato: Oktobar 24, 2010, 06:26:57 posle podne »

To smo napomenuli mnogo puta, ali korn fleks svakako nije namirnica sa kojom treba sebi dati oduska... to je jedno od najosnovnijih stvari za izbaciti...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #102 poslato: Oktobar 24, 2010, 12:56:39 posle podne »

Pricam iz ugla obicnog coveka kojih ima najvise i koji citaju nase tekstove.Ovo se naravno ne odnosi na nas takmicare ili vezbace kada su na definiciji.Opet se vracam na to sto sam i ranije dosta puta rekao:  Nema potrebe da se ljudi bas odricu svega i budu robovi svoga tela.Voditi racuna o ishrani je pozeljno ali pojesti nesto sebi za dusu je isto tako ok ukoliko se ne preteruje.Zato i kazem moze hleb,kukuruz itd ali ne treba preterivati.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #101 poslato: Oktobar 23, 2010, 08:45:01 posle podne »

ma kakav hleb, secer. daleko je hleb iznad korn fleksa...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #100 poslato: Oktobar 23, 2010, 06:39:31 posle podne »

Corflakes = hleb
Idemo dalje...

I hleb moze ponekad da se jede samo ako se zna kada,koji i koliko.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #99 poslato: Oktobar 23, 2010, 06:24:05 posle podne »

Corflakes = hleb
Idemo dalje...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #98 poslato: Oktobar 22, 2010, 09:15:09 posle podne »

Nije strasno ako se kornfleks jede ponekad ali ne treba preterivati.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #97 poslato: Oktobar 22, 2010, 08:55:30 posle podne »

Eee mogo bi ja te mekinje uzeti, kakav je ukus toga? Ja bih ovsene mogao kilu na dan :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #96 poslato: Oktobar 22, 2010, 08:46:29 posle podne »

Zenski deo populacije pogotovo klopa taj kornflex,licno znam nekolio njjih ,ali ne vredi zenskam da objasnjavas...
Pogotovu onaj sto nestle pravi i na kojem pise zamislite "FITENS",znaci strasno...

Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #95 poslato: Oktobar 22, 2010, 08:37:02 posle podne »

Da, to je stvarno smesno...

Ima ranoraznih mekinja, obilje vlakana!
Ovsene su naravno najukusnije, i ima na grame, tako da nisu skupe.
Psenicne su klasika i dobre su.
Ja sam i speltu kupovao pored spensa i isto je dobra (mekinje) a jeo sam i razene pre neki dan (a video da imaju i jecmene) i one su lepe. Kasikica meda, kljucala voda, cimet kasnije (kao i sa ovsenom kasom) i da vas Bog vidi :) ekstra low calorie, ukusno i brzo i lagano... i sa mlekom super ide naravno...

psenicne klice przene imaju da se kupe. razene pahulje. sve to moze da zameni secer zvani kron fleks. pa ja mislim da on kosta 100 dinara kila, valjda ljudima odmah treba da bude jasno o cemu se radi... cak i lepij nestle slicnih ali mnogo kvalitetnijih stvari ima, zatim i boljih muslija.

ali moje tip je - mekinje :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 17 upita.