TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395185 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 10:02:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 13 14 [15] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim da se predstavimo i upoznamo  (Pročitano 84755 puta)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #13 poslato: Jul 14, 2006, 11:17:15 pre podne »

HVALA SVIMA NA LEPIM ZELJAMA!

Ocekujte dobru saradnju i maksimalnu podrusku!

PANSPORT TEAM
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #12 poslato: Jul 14, 2006, 01:44:30 pre podne »

Moje ime je Nedeljko,imam 21 godinu,bavim se programiranjem,security racunarskih mreza,treniram ninjutsu,do pre 2 godine sam trenirao odbojku,u teretanu i fitnes sam slucajno upao,povukao me neko iz mase :) ,imam zelju i volju da se skolujem u domenu fitnes-a,pa cemo videti sta dalje :)


aj pozzz

btw bavim se i devojkama :)
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #11 poslato: Jul 13, 2006, 05:53:33 posle podne »

Ja sam Zagor ;D a za one koji me poznaju Gox.
Takodje sam pocetnik u svetu fitnesa sto je i razumljivo jer imam tek 16 god. i zelim brzo da napredujem naravno uz vasu pomoc.
Ako je moguce voljan sam i ja da pomognem na bilo koje nacine, mada ipak sam samo pocetnik.
Licni opis<visina 187cm, 70kg , obim bicepsa nemam pojma a iskreno i ne zelim da znam da se ne bih razocarao.
Takodje se bavim odbojkom vec 6 godina i ako vas nesto zanima tu sam CAR.
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Milan Milutinovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


www.yu-fitness.com
« Odgovor #10 poslato: Jul 13, 2006, 04:58:52 posle podne »

Mario

Clan yu-fitness tima, moram Vas pohvaliti jer zista ste na dobrom putu, i ja cu vas podrzati u tome, edukacija mladih to je i moj stav, i velika mi je zelja da ovaj sport dozivi veliku ekspanziju, da se ljudi druze razmenjuju svoja iskustva a da sto manje prepricavaju tudja.

Puno uspeha u daljem radu

yu-fitness TEAM
Sačuvana
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #9 poslato: Jul 13, 2006, 03:14:08 posle podne »

Mihajlo,20 god.,apsolutni pochetnik
Sad shto se tiche samog bodybuildinga,na pochetku sam..Trenirao sam otprilike godinu dana,pa neke pauze i tako to..I sada se aktivno bavim nekih 8 meseci..Uglavnom cu da smaram ljude pitanjima,jer ipak niko se nije rodio nauchen,a forum je super mesto za takve stvari..
shto se drugih tipova sporskih aktivnosti tiche,bavio sam se tenisom nekih 9 god.,bio prvak drzhave za mladje kategorije,i onda zbog povrede prestao..nakon toga sam igrao basket 3-4 god. i zatim sam otkrio teretanu..I trenirao godinu dana i opet se povredio..baksuz..
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jul 13, 2006, 10:51:22 pre podne »

 8)
Ajde i zvanicno,kako treba da pocnemo na ovom forumu novom.
Zelim nam da bude jos bolji nego stari .
Inace ja sam Pedzoni,25godina,visi sportski trener fitnesa i sportova
snage,teretanu posecujem od 6 radreda osnovne skole  zbog zdravstvenih(tadasnjih)
problema,a to je vremenom preraslo u opsesiju a danas zivotno i
profesionalno opredeljenje.
Nadam se da cu svojim iskustvom,ako ne znanjem,da pomognem
braci po gvozdju i celiku.
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
mikiveliki
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jul 12, 2006, 01:12:10 posle podne »

E ovako ja sam Sasa imam 19 god.Treniram 2.5 god.Visok sam 176 tezina 85kg.Nadam se da ce ovaj forum ubrzo zaziveti i poceti sa radom i biti dobar kao stari forum.Pozdrav svima

Sportski pozdrav i dobro nam dosao!
Ne sumnjam da cemo kada i zvanicnopocenmo sa radom novog furuma vrlo brzo dostici popularnost onog starog. Vazno je da su isti ljudi aktivni i na ovom forumu kao i neki novi koje srdacno pozdravljam
Sačuvana
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #6 poslato: Jul 12, 2006, 11:13:08 pre podne »

E ovako ja sam Sasa imam 19 god.Treniram 2.5 god.Visok sam 176 tezina 85kg.Nadam se da ce ovaj forum ubrzo zaziveti i poceti sa radom i biti dobar kao stari forum.Pozdrav svima
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #5 poslato: Jul 11, 2006, 07:22:53 pre podne »

Pozdrav svim ljudim dobre volje i clanovima ovog foruma.
Nadam se da ce nas iz dana u dan biti sve vise i da cemo moci jedni drugima da pomognemo korisnim savetima. Pre svega moram da pohvalim izgled foruma i nadam se da ovo nece biti forum koji ce za par meseci da se izgubi. 
Moje ime je Goran i imam 22 god. Bodibildinogom se bavim od 7 godina sa prekidima. Prvi kontakt sam imao u 15 god. kada sam pored fudbala poceo da treniram. Kasnije, zbog povrede sam postao rekreativac i posvetio sam se ozbiljnije bildingu i ucenju. Tada sam dogurao do 100 kg. Inace visok sam 175. Danas sa svoje 22. imam zavrsen fakultet (dipl.inz. za projektovanje i programiranje informacionih sistema) tj.ostao mi je odbranim diplomski u septembru. U poslednjih 5 meseci intezivno treniram i posvecen sam definiciji. Trenutna kilaza 75.

Eto to je ukratko od mene. Nadam se da cu na ovom forumu moci da razjasnim pojedine dileme koje imam i da cu svojim savetima pomoci drugima.

Pozdrav za sve i svako dobro.
Pozdrav za velikog Don Corleonea

Coveka tvog profila trebamo  nam na oavakvom sajtu. Za ostale clanove ne brini oni su tu nego nismo jos zvanicno pustili forum pa ne znaju...
Hvala na tvojim pohvalama, trudili smo se. 

Dobro nam dosao!
« Poslednja izmena: Jul 11, 2006, 07:24:49 pre podne od strane mikiveliki » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Jul 10, 2006, 09:18:09 posle podne »

I meni se dopada naš novi Forum.. svaka čast kolegi Mikiju & timu.

Mene manje više znate i naravno šta god bude trebalo što se tiče ishrane, suplementacije, medicinskih problema - tu sam  ;D

Takođe molim predloge za tekstove.. da pišemo o onome šta vas zanima.
Sačuvana
corleone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

Cosanostra
« Odgovor #3 poslato: Jul 10, 2006, 07:36:28 posle podne »

Pozdrav svim ljudim dobre volje i clanovima ovog foruma.
Nadam se da ce nas iz dana u dan biti sve vise i da cemo moci jedni drugima da pomognemo korisnim savetima. Pre svega moram da pohvalim izgled foruma i nadam se da ovo nece biti forum koji ce za par meseci da se izgubi. 
Moje ime je Goran i imam 22 god. Bodibildinogom se bavim od 7 godina sa prekidima. Prvi kontakt sam imao u 15 god. kada sam pored fudbala poceo da treniram. Kasnije, zbog povrede sam postao rekreativac i posvetio sam se ozbiljnije bildingu i ucenju. Tada sam dogurao do 100 kg. Inace visok sam 175. Danas sa svoje 22. imam zavrsen fakultet (dipl.inz. za projektovanje i programiranje informacionih sistema) tj.ostao mi je odbranim diplomski u septembru. U poslednjih 5 meseci intezivno treniram i posvecen sam definiciji. Trenutna kilaza 75.

Eto to je ukratko od mene. Nadam se da cu na ovom forumu moci da razjasnim pojedine dileme koje imam i da cu svojim savetima pomoci drugima.

Pozdrav za sve i svako dobro.
Sačuvana
Solo tu ti amo DIO
The world is yours - Tony Montana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jul 07, 2006, 01:49:40 posle podne »

VELIKI SPORTSKI POZDRAV ZA TEBE ZLATANE

Želim ti dobrodošlicu na novi forum Pansporta i nadam se da će naša saradnja biti više nego uspešna. Tvoje znanje dobra volja i namera da pomogneš drugima zalog je našem budućem druženjeu.

U ime svih forumaša DOBRO DOŠAO!

Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2006, 01:21:08 posle podne »

Pozdrav svim forumasima sa ovog foruma Pansporta pa da ja probijem led.
Sta reci o sebi a da bude zanimljivo.Bio sam takmicar od 93 -99 god.Prestao sam sa nastupima zbog svojim nesuglasicama sa tadasnjim rukovodstvom BBS Jugoslavije.Ozenio se i dobio dve prelepe cerkice.Nastavio aktivno da treniram da zivim kao i ostali svet u Srbiji.Od titula sam visestruki osvajac prvenstva i kup-a YU i vice sampion balkana sve kao junior.Ostalo nije ni vazno.Sada sam moderator jednog s sajta slicnog karakera kao i ovaj.Ucestvujem u radu na svim mogucim forumima gde postoji ovakva tematika, jer volim da se svi mladi ljudi ispravno i pravino uce i nauce poenti ovog sporta.Znam mnogo ali ne tvrdim da sam najpametniji.Speman sam na saradnju i da pruzim svu mogucu pomoc i znanje ,ljudima na ovom forumu.Da mi ne uzme neko za zlo ako ne budem aktivan koliko bi trebalo,jer moram da se bavim i edukacijom ljudi koji su kod mene na sajtu.Nisam dosao da se reklamiram vec mi je cilj saradanja sa svim forumima na tlu bivse SFRJ ,verujem da svaki sajt ima svoju publiku ,neki clanovi su svuda prisutni sto je pozitivno.Bolje je da je mlad covek pored kompljutera ili u teretani nego na ulici ili zatvoru.

Milion sportskih i prijateljskih pozdrava od Lazica.
« Poslednja izmena: Jul 13, 2006, 03:05:07 posle podne od strane zlatan lazic » Sačuvana
Stranice: 1 ... 13 14 [15] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 18 upita.