TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 09:19:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre-alkalyn  (Pročitano 90015 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #192 poslato: Februar 24, 2011, 01:38:33 pre podne »

S obzirom da ja idem NO pre treninga meni alkalyn dodje za posle treninga kao dopuna i to odmah po zavrsetku.Pro je poboljsana verzija ali meni ovaj tecni jako odgovara.Treba probati pa videti.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #191 poslato: Februar 24, 2011, 01:36:08 pre podne »

Pise da tecni treba piti ujutru na prazan stomak i to 15 ml,jel to ok ili???Kako god da okrenem dodje na isto sto se tice cene i trajanja ako bi pio 15 ml tecnog,2 kapsule Pro ili obican koji sad pijem 4 dnevno svaki traje mesec dana i cena je do 3000 din sto je ok,e sad,koji je najbolji,ima li razlike,neke bitne,sa obzirom da Pro ima Kofein,sigurno je "jaci" od obicnog?! :) Ili je najbolje da probam sva tri,tj. jos tecni i Pro,obicnog sam popio lepe kolicine,pa da sam vidim sta mi najvise odgovara?!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #190 poslato: Februar 23, 2011, 09:02:24 posle podne »

Ja bih jos samo dodao da imate opciju kre alkalyna u tecnom stanju kojeg i sam uzimam i odlican je.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #189 poslato: Februar 23, 2011, 06:26:46 posle podne »

Vazi,hvala... :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #188 poslato: Februar 23, 2011, 02:37:01 posle podne »

Kre-alkalin Pro,jel dovoljna doza jednu tabletu pre a jednu posle ili treba po dve?!Pitam jer je 3000 din 60  kom,pa ako je dovoljno 2 dnevno onda bi ga ubacio sledeci mesec umesto Kre-alkalina,tad zavrsavam i kutijicu Charga,pa da ubacim Pro?! :)

Samo pre treninga ga piješ :)    I da, još jedna preporuka za one koji hoće da probaju nešto novo od kreatinskih proizvoda, sa istim "stimulativnim" dejstvom - Controlled Labs Green Bulge.  Uzima se 5 kapsula dnevno, pakovanje je 150 kapsula, dakle mesec dana traje.   Odlični komentari i za ovaj proizvod!  Ali da ne skrećem dalje sa teme, o tome ćemo na nekom drugom mestu
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #187 poslato: Februar 23, 2011, 10:57:48 pre podne »

E,pa to je onda isplativo,bice mesec kutija a skuplji od obicnog samo 600 din. :) ;) Nisam obratio paznju na to kako se pije,mislio sam da je isto kao obican Kre-alkalin. :)

Povecana je doza Kre-Alkalyna po kapsuli,kako bi se sva
potrebna kolicina uzela odjednom pre treninga,jer nam kofein nije
potreban posle treninga.
Sačuvana
   
Stefan L.
Gost
« Odgovor #186 poslato: Februar 23, 2011, 10:44:45 pre podne »

Pa da,ali kad ne mislis,bas zbog te kombinacije Kreatin-Kofein ga i uzimam... :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #185 poslato: Februar 23, 2011, 10:29:47 pre podne »

Pa, ne treba ti kofein i posle treninga. :) Samo pogledaš sastav i sve ti se samo kaže. :D :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #184 poslato: Februar 23, 2011, 10:26:20 pre podne »

E,pa to je onda isplativo,bice mesec kutija a skuplji od obicnog samo 600 din. :) ;) Nisam obratio paznju na to kako se pije,mislio sam da je isto kao obican Kre-alkalin. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #183 poslato: Februar 23, 2011, 10:22:38 pre podne »

Ja sam ga uzimao 2 kap pre treninga i tako mi je bilo super. Inače, takvo je i uputstvo, pije se samo pre treninga.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #182 poslato: Februar 23, 2011, 10:19:01 pre podne »

Kre-alkalin Pro,jel dovoljna doza jednu tabletu pre a jednu posle ili treba po dve?!Pitam jer je 3000 din 60  kom,pa ako je dovoljno 2 dnevno onda bi ga ubacio sledeci mesec umesto Kre-alkalina,tad zavrsavam i kutijicu Charga,pa da ubacim Pro?! :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #181 poslato: Februar 23, 2011, 09:01:21 pre podne »

Baš tako - KreAlkalyn Pro je praktično kombinacija kreatina i kofeina. Bio sam prezadovoljan njime. Da je jeftiniji, češće bih ga kupovao.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #180 poslato: Februar 23, 2011, 01:05:55 pre podne »

Poz svima, meni je ovaj preparat u kapsulama dobro odradio posao cak i kada sam uzimao samo po jednu kapsulu pre i posle treninga. Kupio sam ga danas opet i sad planiram jos i da povecam dozu, pa da vidimo... Imam samo jedno pitanje, pijem dyma burn koji ima dosta kofeina u sebi, 4 kapule dnevno,kao sto je i propisano, ali kako se ova dva pomenuta proizvoda 'slazu' ? Pitam upravo zbog kofeina i kreatina.

Slazu se bez problema.
Ako si obratio paznju,cak imas u nasoj ponudi i EFX Kre-Alkalyne pro,
koji kombinuje kreatin sa kofeinom iz ekstrakta crnog,zelenog i belog caja.
Sačuvana
   
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #179 poslato: Februar 22, 2011, 09:03:12 posle podne »

Poz svima, meni je ovaj preparat u kapsulama dobro odradio posao cak i kada sam uzimao samo po jednu kapsulu pre i posle treninga. Kupio sam ga danas opet i sad planiram jos i da povecam dozu, pa da vidimo... Imam samo jedno pitanje, pijem dyma burn koji ima dosta kofeina u sebi, 4 kapule dnevno,kao sto je i propisano, ali kako se ova dva pomenuta proizvoda 'slazu' ? Pitam upravo zbog kofeina i kreatina.
Ja pijem 1 pilulu ujutro uz ostalu suplmentaciju,+ 2 pre i 2 posle treninga
A sto se kofeina tice postojala je jedna osporavana istrazivacka studija objavljena u 'Journal of Applied Physology' u vezi kreatina i kafeina ..., proucavana je farmakokinetika kafeina i kreatina, pojedinacno i u kombinaciji jednog sa drugim.U istrazivanju se pokazalo da kada se kreatin koristi sam ili cak u kombinaciji sa kafeinom da, ' se kreatin veoma brzo i efikasno apsorbuje, sto se reflektuje u koncentraciji plazme...C vitamin i cofein su prirodni diuretic(izbacuju vodu)i,a kreatin je celijski volumizator, po nekoj logici i nisu bas za kombinovanje
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #178 poslato: Februar 22, 2011, 08:08:07 posle podne »

slazu se
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.