TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:18:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre-alkalyn  (Pročitano 89410 puta)
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #327 poslato: Januar 15, 2015, 02:16:29 posle podne »

Vidiš?
:)
100 ljudi 100 ćudi...
:D
Po meni je OK isprobati pa videti...
:)
Inače čitao sam ovde da na nekoga KA ni ne deluje, tako da niko ovde ne zna šta je za tebe OK...
:)
Sačuvana
weimar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #326 poslato: Januar 15, 2015, 02:01:55 posle podne »

Čak i muškarci koriste takvo doziranje kao početnu opciju, a tebi bi to trebalo da bude dovoljno i za dalje.
Kao ja na primer...
:D
Meni je OK jedna pre i jedna posle; danima kada ne treniram, ni ne uzimam...
:)
To sto ti ne uzimas, ne znaci da je dobro, msm nije uopste dobro. Vidim da uvek gledas da smanjis suplementaciju, bolje nemoj da kupujes uopste, ako vec neces da koristis kako treba. Ok, jesu finansije svima problem, ali koja je svrha uzimati suplemente i toliko ih stedeti? Na kraju pola suplemenata nece nikakve korosti da ti donese, osim sto si bacao pare. Dzba svaki put pitas kako se sta koristi i posle opet radis po svom.
Generalno si u pravu za to kada kažeš da nedovoljne količine neće da donesu baš nikakvu korist.
Sa druge strane kod samog alkalina delovanje, je jako brzo. Ja bih pre preporučio da se cela količina uzme pre treninga. Kod alkalina je ok ne uzimati ga u dane bez treninga.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #325 poslato: Januar 15, 2015, 01:35:43 posle podne »

Da li i devojke kre-alkalyn piju po 2 pre i dve posle? Posto na mom ( EFX, ljubicasto pakovanje) piše da se do 75 kg pije po jedne pre i posle, a preko 75 po 2 pre i posle? Ja imam oko 61-62 kile, ishrana mi je skroz sredjena, treninzi jaki i sa tezinama, 3 puta nedeljno tegovi, 2 puta kardio, pa ne znam da li je bolje da pijem po 2 pre i posle? Uzimam jos i iso 100, bcaa i glutamin od suplemenata. Hvala unapred :-)

i ja mislim da će ti biti dovoljno 2 kapsule dnevno.  Ja sam baš bila zadovoljna kre alkalyn-om, javi nam kako si ti zadovoljna, baš me zanima!

inače, odličan kreatin za žene, svi efekti kreatina su tu ali nema nadutosti ni stomačnih problema!
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #324 poslato: Januar 15, 2015, 01:34:43 posle podne »

Pa, rekao sam da je meni OK.
Vidim napredak u treningu sa KA sada i dok ga nisam uzimao.
Mislim, piše 1+1, a neki uzimaju 2+2; sve kako kome odgovara.
Ne radim po svom; uglavnom su ovde mišljenja podeljena (ne kažem da je uvek tako).
Probam, pa vidim; najlakše je povećati dozu ako nema efekta...
Mislim na dane odmora... Trebao bi da uzimas po jednu.
Pa, rekao sam da je meni OK.
Vidim napredak u treningu sa KA sada i dok ga nisam uzimao.
Mislim, piše 1+1, a neki uzimaju 2+2; sve kako kome odgovara.
Ne radim po svom; uglavnom su ovde mišljenja podeljena (ne kažem da je uvek tako).
Probam, pa vidim; najlakše je povećati dozu ako nema efekta...
Ok je jedna pre, jedna posle, uzimaju i vecu dozu, da. Ali ja konkretno mislim na to sto u danima odmora ne uzimas uopste...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #323 poslato: Januar 15, 2015, 01:32:15 posle podne »

Pa, rekao sam da je meni OK.
Vidim napredak u treningu sa KA sada i dok ga nisam uzimao.
Mislim, piše 1+1, a neki uzimaju 2+2; sve kako kome odgovara.
Ne radim po svom; uglavnom su ovde mišljenja podeljena (ne kažem da je uvek tako).
Probam, pa vidim; najlakše je povećati dozu ako nema efekta...
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #322 poslato: Januar 15, 2015, 01:08:12 posle podne »

Čak i muškarci koriste takvo doziranje kao početnu opciju, a tebi bi to trebalo da bude dovoljno i za dalje.
Kao ja na primer...
:D
Meni je OK jedna pre i jedna posle; danima kada ne treniram, ni ne uzimam...
:)
To sto ti ne uzimas, ne znaci da je dobro, msm nije uopste dobro. Vidim da uvek gledas da smanjis suplementaciju, bolje nemoj da kupujes uopste, ako vec neces da koristis kako treba. Ok, jesu finansije svima problem, ali koja je svrha uzimati suplemente i toliko ih stedeti? Na kraju pola suplemenata nece nikakve korosti da ti donese, osim sto si bacao pare. Dzba svaki put pitas kako se sta koristi i posle opet radis po svom.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Ghost22
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #321 poslato: Januar 15, 2015, 01:06:01 posle podne »

Hvala :-) Pa ja gledam da sve što mogu iščitam sama, pa ako negde baš prigusti da postavim pitanje ovde, ne volim da gnjavim. Treningom sam prezadovoljna, isprobavam lagano šta mi najviše odgovara. Trenutno sam na 5x5, tezine sam od onda dosta povećala,  razlika u izgledu se mnooogo vidi, mišići su svuda mi izrazeni, dobila sam par kg ali izgledam mnogo bolje, jedino malo sa listovima kuburim, oni su mi najslabiji.. Uglavnom, idem polako ali sigurno, kako i mislim da treba :-)

Hvala na odgovorima svima, tako ću i da radim.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #320 poslato: Januar 15, 2015, 01:00:52 posle podne »

Čak i muškarci koriste takvo doziranje kao početnu opciju, a tebi bi to trebalo da bude dovoljno i za dalje.
Kao ja na primer...
:D
Meni je OK jedna pre i jedna posle; danima kada ne treniram, ni ne uzimam...
:)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #319 poslato: Januar 15, 2015, 12:57:17 posle podne »

1 pre i 1 posle
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #318 poslato: Januar 15, 2015, 12:56:36 posle podne »

Dobro nam došla nazad. :) Nisi nam dugo pisala ovde.

Biće ti dovoljno 1+1 kapsula. Čak i muškarci koriste takvo doziranje kao početnu opciju, a tebi bi to trebalo da bude dovoljno i za dalje.

Inače, šta ima novo kada je reč o treninzima? Kako ide? :)
Sačuvana
Ghost22
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #317 poslato: Januar 15, 2015, 10:30:42 pre podne »

Da li i devojke kre-alkalyn piju po 2 pre i dve posle? Posto na mom ( EFX, ljubicasto pakovanje) piše da se do 75 kg pije po jedne pre i posle, a preko 75 po 2 pre i posle? Ja imam oko 61-62 kile, ishrana mi je skroz sredjena, treninzi jaki i sa tezinama, 3 puta nedeljno tegovi, 2 puta kardio, pa ne znam da li je bolje da pijem po 2 pre i posle? Uzimam jos i iso 100, bcaa i glutamin od suplemenata. Hvala unapred :-)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #316 poslato: Decembar 23, 2014, 02:32:33 pre podne »

A gde kupujete i koliko kosta?

Pogledaj u bolje snabdevenim prodavnicama zdrave hrane, cena za pola kg ove soli je oko 250-400 din., bar je tako u Leskovcu...pakovanje kao na slici, to je "fino mlevena varijanta"...postoji i varijatna u grumenima...ona je 800-900 din po kg

P.S. Himalajska so je popularni naziv za mineral halit. Najveći rudnici himalajske soli nalaze se u Pakistanu.
Inače, lampe od grumena himalajske soli koriste se i zato što daju veoma lepu svetlost...  ;)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #315 poslato: Decembar 22, 2014, 02:21:34 posle podne »

A gde kupujete i koliko kosta?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #314 poslato: Decembar 22, 2014, 01:42:26 posle podne »

kad smo već kod soli, preporuka za himalajsku so...  skuplja je, ali po sastavu minerala mnogo bogatija, ima blaži slani ukus, čak mi je kao neki začin, vrlo speciifičan ukus. Za sportiste vredan izvor minerala.

Bas tako,dobar predlog...

Himalajska so bogata je različitim mineralima i "mineralima u tragovima" koji su u meĂ°usobnom prirodnom odnosu i identični su mikroelementima u ljudskom telu.  IzmeĂ°u ostalog sadrži kalijum, kalcijum i magnezijum koji pomažu telu da postigne ravnotežu vode i elektrolita neophodnih za normalno funkcionisanje organizma...



Specifična je po tome što potiče iz "pradavnog mora". Prilikom tektonskog formiranja Himalajskog lanca so je dospela ispod površine zemlje i taložila se na dubini od 400-600 m gde je hiljadama godina ostala zaštićena od svih atmosferskih uticaja i zagaĂ°enja.So je kristalizirala i pretvorila se u ružičaste gromade  iz kojih se danas ručno vadi najkvalitetnija, najčistija prirodna so na Zemlji.

Kuhinjska so u današnje vreme nema mnogo sličnosti sa "prirodnom" solju. Sušena na više od 650ºC kuhinjska so, usled previsoke temperature menja svoju prirodnu strukturu što povećava mogućnost za nastanak zdravstvenih problema.  Još donedavno smatralo se da je morska so najzdravija za ljude.

Nažalost, hemijski otpad i izlivanje otrovnih voda zagadili su mora i okeane do alarmantnog stanja tako da današnja morska so nije ni približno zdrava za korišćenje.


P.S.

Preporučuju se i kuke sa himalajskom solju jer na taj način korisni i zdravi minerali rastvoreni u vodi stupaju u direktan kontakt sa kožom u obliku jona. Češća upotreba  kupki od himalajske soli posebno se  preporučuje ljudima  s različitim kožnim bolestima, reumom i bolestima zglobova. Ovakve kupke su prava blagodet za svakoga ko se želi da se reši otpadnih materija iz tela posle, na primer, zračenja ili hemoterapije,  ljudima koji žele da smršaju,  koji se oporavljaju (rekonvalescenti) i žele da ojačaju; zatim ženama sa ginekološkim problemima i ljudima koji pate od učestalih infekcija.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #313 poslato: Decembar 22, 2014, 10:28:03 pre podne »

kad smo već kod soli, preporuka za himalajsku so...  skuplja je, ali po sastavu minerala mnogo bogatija, ima blaži slani ukus, čak mi je kao neki začin, vrlo speciifičan ukus. Za sportiste vredan izvor minerala.

Slažem se za himalajsku so,najbolja je opcija od svih ponuĂ°enih.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.