TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 01:51:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 30178 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #97 poslato: Jun 22, 2009, 10:00:10 posle podne »

Za sada ja sam prezadovoljan.Slobodno mogu reci i da sam prijatno iznenadjen.Nameravam bas uskoro u mojoj temi da detaljno opisem kako sam ga koristio i u kombinaciji sa svime bas detaljnije.Ali da radi posao veruj mi da radi, bar meni.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #96 poslato: Jun 22, 2009, 05:41:15 posle podne »

Slazem se jer i ja trenutno radim slican sistem ali ne sa AC vec sa BSN sagorevacem.Samo treba kontrolisati uh,prilagoditi sve svom organizmu i bice ok.

kakav je thermonex?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #95 poslato: Jun 22, 2009, 01:42:49 posle podne »

Torrent ima bas dosta ugljenih hidrata... ok je za pwm samo, naravno podrazumevam da imas kontrolisane UH u toku dana.. kasnije na rigornoznijoj dijeti predjes samo na cist whey
Sačuvana
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #94 poslato: Jun 22, 2009, 12:22:35 posle podne »

Hvala na odgovorima!!

Krecem sa Torrentom + AC, pa da vidimo sta ce da bidne... ;)
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #93 poslato: Jun 22, 2009, 12:06:54 posle podne »

Slazem se jer i ja trenutno radim slican sistem ali ne sa AC vec sa BSN sagorevacem.Samo treba kontrolisati uh,prilagoditi sve svom organizmu i bice ok.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #92 poslato: Jun 22, 2009, 09:40:32 pre podne »

Sto kaze marko ne brini ti o vodi u misicu brini o vodi od hidrata ispod koze
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #91 poslato: Jun 22, 2009, 09:17:42 pre podne »

Kreatin navlaci vodu u misic i to je pozitivna njegova strana i mozes ga kombinovati sa AC.Trudi se da imas pojacan unos vode u toku dana i naravno kontrolisi unos hidrata
Sačuvana
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #90 poslato: Jun 22, 2009, 09:01:18 pre podne »

krenuo sa AC pre 3 dana. E sad, sta bi ste rekli na kombinaciju Torrent kao PWM i AC?
rekao bih da ne ide zajedno bas jer Torrent ima kreatina u sebi (neke 3 vrste kre) a on navlaci vodu, jel? a AC je jak diuretik (to vec primecujem :D )...

ima li veze ta voda u misicima koju navlaci KRE i diuretisanje AC??
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
Nitro
Gost
« Odgovor #89 poslato: Jun 19, 2009, 01:15:47 posle podne »

kako sme na definiciji jogurt kad ima oko 5 g UH!? strasno  :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #88 poslato: Jun 19, 2009, 10:35:01 pre podne »

popij ga ujutru na prazan stomak, casa jogurta je ok uz to zbog crefne flore a ima 9 kapsula u pakovanju... nakon pola sata - 45 min slobodno doruckujes...

videces kako reagujes, mozda ce ti 1 kesica biti dovoljna
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #87 poslato: Jun 19, 2009, 10:33:56 pre podne »

Imam par pitanja u vezi AC , vidim da su postovi dosta stari , pa se do sada mozda nesto promenulo..

Meni su rekli da bi trebao da pijem ujutru na prazan stomak sa casom jogurta?To jos nisam razjasnio sa deckom da li je 2deci jogurta dosta ili treba vise , pa ako neko zna nesto o tomeni nebi bilo lose da mi kaze i da li mogu onda da jedem posle toga?i kolko vremena treba proci dok nemogu da doruckujem ( ujutru uglavnom jedem ovsene ), i uglavnom gledam da prepodne odradim trening.(11-12h start) da li bih trebao to da menjam na poslepodne?

I naravno prvu nedelju da pijem jednu kesicu , pa po potrebi da predjem na 2 kesice dnevno..

ako se setim jos nekog pitanja editovacu :P , ako vi imate jos nesto da dodate na ovo slobodno.. poz i hvala

Čovek ti je savetovao jogurt sa AC zbog želudca e sad ako ti nije osetljiv želudac pij i bez jogurta, koliko da ga piješ? Pa onoliko koliko ti treba da ih "zaliješ" pola ili cela čaša. Nemoraš jesti odmah posle toga sačekaj malo pa jedi ali pazi na klopu jer nije AC čarobna pilula.
Ja bi na tvom mestu pio tu jednu kesicu pre treninga, a ako piješ dve onda jedna ujutru a jedna npr popodne kad ti je trening.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
ardennes
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #86 poslato: Jun 19, 2009, 09:54:37 pre podne »

Imam par pitanja u vezi AC , vidim da su postovi dosta stari , pa se do sada mozda nesto promenulo..

Meni su rekli da bi trebao da pijem ujutru na prazan stomak sa casom jogurta?To jos nisam razjasnio sa deckom da li je 2deci jogurta dosta ili treba vise , pa ako neko zna nesto o tomeni nebi bilo lose da mi kaze i da li mogu onda da jedem posle toga?i kolko vremena treba proci dok nemogu da doruckujem ( ujutru uglavnom jedem ovsene ), i uglavnom gledam da prepodne odradim trening.(11-12h start) da li bih trebao to da menjam na poslepodne?

I naravno prvu nedelju da pijem jednu kesicu , pa po potrebi da predjem na 2 kesice dnevno..

ako se setim jos nekog pitanja editovacu :P , ako vi imate jos nesto da dodate na ovo slobodno.. poz i hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #85 poslato: Mart 29, 2009, 06:52:57 posle podne »

jel imas nekih problema sa zdravljem inace?  jesi koristio ranije nesto od sagorevaca?
kao sto Marko rece, jedna kesica je sasvim dovoljna...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #84 poslato: Mart 29, 2009, 06:37:34 posle podne »

Dovoljno ti je jedna doza dnevno.
Sačuvana
Uros B70
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #83 poslato: Mart 29, 2009, 06:34:26 posle podne »

Uzeo sam pre 3 dana AC, i sledeca je stvar, prvi dan sam samo paket pre treninga, sve kul, drugi dan, paket ujutru i paket pre treninga, svekul, a danas, jedna ujutru i svrab, povecana temp koze, i crvenilo na grudima vratu i rukama, vrlo blago, nemam nista tipa drhtavice i lupanja srca ali STA DA RADIM sad?
Imam sredjenu ishranu, radim kardio, vec dugo treniram itd, znaci nisam totalni rookie. HELP! Jel ovo normalno, jel da batalim?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.